Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 6. 2015 22:48

A já to mám třeba úplně u *****, jestli si koupím mp3, nebo flac, nebo něco jiného.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 27. 1. 2017 13:35

uz jen kupuji (supraphonline, murfie, a ve vyjimecnych jinak nesehnatelnych pripadech CD na strankach autora)
neni vyjimkou ze si koupim to co jsem si kdysi stahnul nebo vice alb od toho sameho autora
razerfan
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 1. 2017 14:27

Ja zasadne neplatim za to, co muzu mit zdarma.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hruza 30. 1. 2017 13:45

Vetsinou stahuju ale nekdy nejakou kacku ivestuju a koupim :)
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod Thom 4. 2. 2017 15:52

Streamuju z Google play (buď v telefonu nebo přes Chromecast). Je to pohodlné, IMHO lepší než něco vybírat, vyhledávat, stáhnout, rozbalit, nakopírovat do přehrávače či telefonu... ;)
Thom
Čtenář

Odeslat příspěvekod jaroke 8. 2. 2017 16:20

Souhlasím plně s předešlým :-)
jaroke
Čtenář

Odeslat příspěvekod osobne2 8. 2. 2017 19:25

Az na to, ze musis pokazde znovu zaplatit za stazena data.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thom 8. 2. 2017 20:11

Neplatím si data, ale službu. A pominu-li morální hledisko (za hudbu vlastně platím, takže je to cajk), tak mně se to na pohodlí (ušetřený čas) vyplatí. Denně si poslechnu několik alb a to i taková, která bych si nejen nekoupil, ale ani nehledal ke stažení bo ani za tohle by mi to nestálo (ale kliknout a pustit není žádná námaha, tak to dám). Anebo si prostě dám "rádio", které vybírá podobné skladby tomu, co si zvolím.
Thom
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 9. 2. 2017 13:53

Mě tenhle koncept přijde stejně trochu na hlavu. Jednak nevím, proč bych poslouchal hudbu, kterou bych normálně neposlouchal, natož, abych ji hledal a navíc zde máme ten problém, že je člověk stále odkázán na připojení k internetu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emuska7 28. 12. 2020 15:59

Já osobně využívám Spotify. Když jste v rodině tak vás premium vyjde na pár drobných měsíčně
Emuska7
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ondra S. 14. 5. 2021 10:55

Ideál je stahovat, když se mi to pak nelíbí, nebo nesedne, tak to smažu a není žádná ztráta.
Nevím proč bych měl kupovat, co lze stáhnout, akorát to chce trochu hledat a nenajdete taky vždy všechno, ale já toho mnoho nepotřebuji a ty modní novinky klidně rád oželím.
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků