Jak poznat, že mě má kluk opravdu rád?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dancing bird 19. 6. 2011 03:59

Prostě nevěřím chlapům a nevím co udělat, aby se to trochu zlepšilo. Protože od každýho chlapa čekám jenom to nejhorší - že mě jenom využívá, že je to jenom zábava pro něj... bojím se, že když nebudu dobrá v sexu, tak to vykecá všem kamarádům atd. Nerada zklamávám lidi a tak se snažím jim co nejvíce vyhýbat.... ale občas mi nějaký kluk chybí... :'(
Dancing bird
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 19. 6. 2011 08:45

Jediné co můžeš udělat je to, že si najdeš nějakého férového. A k tvým obavám... pokud vznikly na základě špatných zkušeností, zkus vybírat mezi jinými muži.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 6. 2011 21:06

Jednoduchá odpověď na Tvoji základní otázku neexistuje. Skutečné „mít rád“ vzniká IMHO až po nějakém čase od seznámení, kdy mizí růžové brýle a počáteční zamilovanost.

trent
napsal velmi zajímavou věc. Jestliže čerpáš ze špatných zkušeností, zkus vybírat mezi jinými muži - typově.

Co se týká sexu, tam bych spíše viděl riziko, že nebude dobrý muž, než Ty. Ano, samozřejmě - můžeš mít určité problémy, ale většina jich po nějakém čase pohlavního života s příslušným mužem vymizí, pokud nevymizí všechny.
Tvá obava tak může plynout spíše z toho, že nebudeš schopna, či ochotna vyplnit všechny partnerovi sexuální představy, které má. Tudíž, že odmítneš určité praktiky, které Tobě zrovna nevyhovují.

I v tomto se poznává kvalita protějšku. Měl by přijmout Tvůj názor a násilně nevyžadovat něco, co Tobě vadí. Vše by mělo jít cestou rozumných kompromisů. O tom vztah ... i jeho sexuální část ... je.
Měli byste si o všem v tomto směru a duchu pohovořit. Někdy může žena automaticky zamítnout sexuální praktiku, která by ji posléze mohla vyhovovat. K zamítnutí dojde třeba z důvodu prvotního ostychu, nebo protože o tom ošklivě vykládala „pohádky“ kamarádka. Následně už nechce přijmout fakt, že se spletla.

Zajímal by mě Tvůj přibližný věk - pokud to není tajné. Stačí kategorie ... do 16let, od 17 do 18let, od 19 do 21 let, více než 21.

Jinak předpokládám, že se nejedná o tzv. fake příspěvek. Čas je totiž drahý a zabývat se dotazem někoho, kdo si dělá jen srandu, je zbytečný plýtváním této cenné veličiny.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dancing bird 20. 6. 2011 03:02

Můj věk - 21 let. A sama žiju už dva roky ... jen mám prostě celkově špatné zkušenosti s kluky, ne jen ve vztahu, ale i normální chování, nedokážu nikomu věřit...
Dancing bird
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 20. 6. 2011 07:34

Můj pocit je, že jsi se někdy spálila a od té doby se to s Tebou "táhne". Nemyslím, že by byl problém jen v mužích. A znovu říkám to, co včera. Je dost možné, že se pohybuješ ve špatné mužské společnosti. Už jsem to několikrát zmiňoval i zde na pauze, že znám dívku, která si typově vybírá prostě hajzlíky. Vizuálně jsou si všichni podobní, ale každý děla trochu jinou křivárnu.
Také záleží, jak se chováš, jak vystupuješ...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 20. 6. 2011 19:11

Dancing bird když už jsme v tom družném hovoru. Možná by bylo také zajímavé uvést, jaké konkrétní špatné zkušenosti máš a z jakého věku. Prostě se rozepiš.

Čas utíká a tak není dobré se otáčet ke vztahům zády. Přesto - jít do nějakého extrému je ještě horší. Jak se nespálit? No, myslím, že spálí se každý, mladý i starý. Asi bys neměla do vztahu „vlítnout po hlavě“. Jít cestou v klidu a pomalu. Muž, který za to stojí jistě pochopí. Důležitá je následná komunikace s ním. Žena, která muži nevysvětlí situaci (myšleno po delším době) může vytvořit zádrhel, který muže od ní odloučí. Druhým extrémem je ihned všechno vybalit, se vším se svěřit.

Samozřejmě je nutné se zamyslet nad tím, zda muž je pro Tebe ten správný protějšek. Jsou ženy, které prostě preferují opět ženu - i do vztahu. Ale to by měla být záležitost, tak nějak, od přírody, nikoliv JEN ... že nechci chlapa, protože mu nevěřím.

Věř, že ne všichni muži jsou násilníci, kuřáci, alkoholici, feťáci, podrazáci... z druhé strany - žádná žena není dokonalá a každá má své větší, či menší chyby.

Zásadnímu obratu - tedy ke Tvé spokojenosti, by jistě přispělo zamyšlení nad sebou samou. Třeba i Ty děláš nějakou zásadnější chybu, která již v počátku vztahu nastoluje jasný a nevyvratitelný směr. Ano, chybou může být špatný výběr mužů - jak tu bylo napsáno, resp. výběr mužů ze špatné společnosti.

Stav totální nedůvěry vůči jedincům opačného pohlaví plyne z nějaké zásadnější špatné zkušenosti, či hodně špatné zkušenosti. Věc může vyostřovat zážitek z dětství, v rámci rodiny atp. Ty bys momentálně měla přemýšlet i nad tím, jestli jednoznačně víš, z čeho výše uvedené plyne - co za tímto Tvým stavem mysli stojí.

Možná se také opakovaně a dlouhodobě pohybuješ ve stálé a neměnné společnosti, která Ti nedovoluje „okusit“ někoho nového. Jistý stereotyp ve Tvých návycích následně vytváří jakýsi bludný kruh, ze kterého nejsi schopna jednoduše vystoupit. Zde bys musela notně zapracovat a udělat osudný krok ... ovšem správným směrem.


Na Tvém posledním textu mě lehce překvapuje výrazivo, kdy jako jednadvacetiletá žena píšeš o „klucích“, nikoliv o mužích.

EDIT:
Dancing bird píše:Nerada zklamávám lidi a tak se snažím jim co nejvíce vyhýbat.... ale občas mi nějaký kluk chybí... :'(
Nerada zklameš lidi, nebo muže? Vyhýbáš se společnosti mužů, nebo všech? Tento stav je tu už dlouho, nebo dokonce odjakživa? Pracuješ? S lidmi, nebo samostatně? I tam je tento problém?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 6. 2011 19:40

co se týče věku, tak já jsem si v 21 taky nepřipadala nikterak dospěle...asi bych taky mluvila o klucích v tomhle věku
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 21. 6. 2011 00:25

Takže takto, šupni mi do SZ fotku a možno sa dohodneme na osobnej konzultácii, aby sme vychytali všetky muchy v oblasti, ktorej sa obávaš. ;) :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2011 07:59

Já dodnes mluvím o holkách a ne o ženách a to je mi více než Tančícímu ptáčeti. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 21. 6. 2011 17:10

Budes asi potrebovat cloveka, co to ma vicemene stejne - taky se takhle ruzne boji. A kdyz uz nahodou nekoho takovyho potkas, tak si s nim otevrene i o tomhle popovidej, at to vi ;) Vyjimecne vim opravdu moc dobre, co rikam (to pro rypaly ;) )

(a mi je skoro 21 a mluvim o holkach, zenskejch, babach, defkach nebo divkach ci slecnach :) a kupa slecen v tomto veku taky mluvi o klukach ci chlapech :) (sem tam to jsou volove, dementi nebo prasata a dobytci :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 6. 2011 18:24

aquarkko a trent je škoda, že jste se k té mé poznámce vyjádřili vy. Raději bych si poslechl myšlenkový originál - takto je věc již „s nápovědou“. ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2011 19:57

MgX: promiň, že jsem ti to zkazil
suk: Tak to o nich mluvíš docela slušně. Já jsem občas nucen konstatovat daleko horší přirovnání.
Jinak k té šukově radě... pokud se obecně vyhýbáš lidem, tak bude celkem problém někoho potkat. O to víc někoho podobně "založeného". Ale něco na tom bude... Je svým způsobem docela příjemné potkat člověka se stejným problémem.
Ale rozhodně by to chtělo nějaké nové vyjádření zakladatelky vlákna.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 6. 2011 20:37

trent v žádném případě není třeba se omlouvat. Je to diskuzní fórum a já nenapsal, že nechci, aby na to nikdo nereagoval. Pravda - napsat jsem to nemohl - nechtěl.

Nevadí :-)

trent píše:Ale rozhodně by to chtělo nějaké nové vyjádření zakladatelky vlákna.

Zřejmě již na nás zanevřela :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 6. 2011 19:50

db: neexistuje žádný návod jak to poznat. Musíš to vycítit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 6. 2011 19:07

Stejně jako kluk nepozná jestli je holka "ta pravá" tak to nejde poznat ani obráceně. Bohužel dnešní svět je založený na přetvářce, klamu, předstírání a přemáhání se. Je to jen o tom kdo to umí lépe a vydrží déle.
A kdo se tomu nechce podřídit, tak má problém najít partnera, jako já např. - stěžoval jsem si třeba v tomhle vlákně: viewtopic.php?f=617&t=1126265&st=0&sk=t&sd=a
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 6. 2011 19:26

PatrikChrz: no u tebe nejde o to že se nechceš podřítt přetvářce, ale pro tebe je problém jakýkoliv kompromis...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 6. 2011 23:09

Patriku... jenže u tebe je to taky extrém a je to přesně to, co psal mikicz.
Mě připadá, že jsou spíš dneska lidi líní hledat kompromisy a jsou sobečtí. A pak tu svou lenost a neochotu okecávají. Potom okecávání přeroste v přesvědčení. Zářným příkladem může být sioga, byť u něho je to už přeci jen trochu moc.
Přesně pro takové by bylo, aby jim partnera sjednali rodiče.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 6. 2011 23:38

Přesně tak.Já už si to, že jsem odpornej sobec, alespoň dokážu přiznat.
2016 Škoda Fabia Combi 1.2 TSI
2015 Renault Master 2.3 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 6. 2011 06:22

Vsak ja nepopiram urcity podil sobectvi, kdo neni :). Takovy uz je zivot, vsechno neco stoji a za neco tu cenu nejsem ochoten zaplatit. Na druhou stranu se alespon nemusim pretvarovat.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 6. 2011 10:33

PatrikChrz: máš pocit že já nebo raziel se nějak moc přetvařujeme?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 6. 2011 11:28

Nazorny priklad, ze zenske chteji predevsim pohadku (i kdyz jde o temer slepeho tajneho agenta. Co se mu ale musi nechat je, za vypada dost slusne, urcite bych s nim menil, tedy krome tech oci):
www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/podvodn ... ion/655045
Co zenskym pri seznamovani rikas nevim, takze nemuzu posoudit :)
Ale coz, proste nebudu mit v zivote vsechno.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 6. 2011 11:58

mikicz: to je to co jsem říkal... okecávání své pohodlnosti.
Patrik: Svým způsobem máš pravdu. Stejně jako v přírodě, tak ani ženy nechtějí nedomrlé a slabé(zejména povahově) jedince. Ale o nějaké pohádce nemůže být řeč. Myslím, že normálně uvažující muž nejde na ženou s nějakou lží. Každá lež se jednou provalí. A pokud někdo o ženu stojí, tak by lží moc nezískal. Takže přetvařování není na místě. To jen domněnka. Naopak, když se přetvařovat nebudeš, máš mnohem větší šance.
Tvůj uvedený příklad je sice skoro až komický, ale jako pravidlo bych to neviděl. Leda, že bychom všichni byli agenti. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 24. 6. 2011 20:06

Dancing bird píše:Prostě nevěřím chlapům a nevím co udělat, aby se to trochu zlepšilo. Protože od každýho chlapa čekám jenom to nejhorší - že mě jenom využívá, že je to jenom zábava pro něj... bojím se, že když nebudu dobrá v sexu, tak to vykecá všem kamarádům atd. Nerada zklamávám lidi a tak se snažím jim co nejvíce vyhýbat.... ale občas mi nějaký kluk chybí... :'(

Zdá se mi, že se dost podceňuješ. Těžko radit v takových věcech, zvlášť když tě neznám(e), ale možná by bylo nejlepší začít u sebe.
Taky jsem dřív nevěřil lidem, vyhýbal se jim atd., ale pomohla mi změna v mém vlastním přístupu k lidem - trvalo mi to pár let.
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 12. 7. 2011 00:46

Dancing bird: a nechceš radši mě? Já jsem opravdu fajn, lepšího bys nenašla.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pannicca 13. 10. 2011 19:45

kdyz chlap neukazuje ze ma penize, a kdyz zenska, nedava hned sex, no ale pak nebude koho zkouset. takze, je to kazdeho vec. vsechno ukaze cas. hlavne nemit vysoke naroky, kdyz nejaka osklivka, coz v dnesni dobe internetu je docela bezne, chce svalovce ci fesaka, tak je jasne, ze se najde jeden, ale vyuzije ji jen jako prestupovou stanici. takze budte strizlivi!
coz ale v veku nact, jen malokdo ma rozum, musi se nabrat zkusenosti, a parkrat spalit,vetsinou ani to nepomaha.
pannicca
Čtenář

Odeslat příspěvekod Antika 8. 11. 2011 14:41

Ackoliv se to zda narocne, presto to neni tak tezke jak se zda. Je to sice tema na dlouhou diskuzi, ale pokusim se to zkratit. :) Mela jsem to podobne jako autorka topicu, kdy jsem jen tak nejakemu chlapovi neduverovala. Az svemu priteli jsem zacala verit, protoze jsem jaksi tusila, ze to se mnou mysli uprimne. Neco ve mne mi rikalo, ze si ze mne nedela jen legraci a ze mne nechce vyuzivat.
Ono taky znamena, co si kazdy predstavuje pod pojmem "mit rad". Pro mne to jsou spontanni skutky, ktery dotycny vykonava rad a bez donuceni. Mne k tomu pomohla intuice.
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 18:36

Antika píše:Ono taky znamena, co si kazdy predstavuje pod pojmem "mit rad". Pro mne to jsou spontanni skutky, ktery dotycny vykonava rad a bez donuceni.

Přiznám se, že první co mě napadlo bylo - že je Tvůj, protože ...

- přidělal sám bez donucení poličku v obýváku
- vynesl odpadky
- utřel nádobí
- ráno automaticky stele postel
- po vykonání potřeby ve stoje, sundá prkénko od záchodu ... které před močením, samozřejmě, zvedá

:-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 8. 11. 2011 19:36

:D
o to nejde (samozrejme, i tohle potesi, ale vseho s mirou :D ), spis to bylo mysleno, ze ja radeji ocenim, kdyz mi pomuze (at psychicky [psychicka podpora v dobach zkouskovych] nebo fyzicky [pomoc s tezkyma taskama,...]), ma v urcitych vecech trpelivost,...
spatne se mi to vysvetluje, predevsim proto, ze muj vztah je prvni a jeste pomerne cerstvy, takze sama nevim, jak nektere veci vyjadrit. :)
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 19:40

Antika první vztah? 21 let? To jsi dlouho odolávala nástrahám mužů s dlouhými vlasy a vousem vůkol rtů :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 11. 2011 19:45

MgX: já mám také první vztah.. Sice už trvá skoro pět let, ale je první ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 19:46

Kirkwood v takovémhle případku ovšem ano :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 11. 2011 20:02

MgX: ja jsem na tom taky naprosto stejne :D Vlastne, ja mam na foru furt nekoho, kdo je jako ja. Chvilku na tom byl podobne hobbit ci sioga a ted jsem na tom jako antika no :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 8. 11. 2011 21:30

MgX: no...kez bys mel pravdu. :D Ja totiz moc nejsem typ, po kterem by sileli muzi (jak dlouhovlasi neoholeni, tak kratkovlasi oholeni :D )
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 22:18

Antika aha. Takže náznak, že Tvé foto, či alespoň foto Tvých očí zde nebude? :hm

Škoda, je tu hodně škaredejch chlapů, tak proč by nemohly přijít i „škaredý“ ženský ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 9. 11. 2011 00:04

Ne...mozna casem se k tomu rozhoupu a neco sem dam, ted ale jaksi nemam ani material. ;)
Protoze verim, ze tu je aspon plno hezkych zenskych (kdyz uz ne tech chlapu), tak nebudu kazit statistiku. :D
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 11. 2011 22:47

MgX: Jak škaredejch? Nezaviď, že někdo má háro a fousy. :D
suk: Jako já, jsi ještě nebyl, co? :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 11. 2011 22:50

trent: no, nejdriv musim najit nejakou tu dokonalou zenu ne? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 11. 2011 08:40

Taková neexistuje. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2011 22:15

trent píše:MgX: Jak škaredejch? Nezaviď, že někdo má háro a fousy. :D

Sakra, jak víš, že jsem si zrovna vzpomenul na Tebe? :mrgreen:

Háro Ti nezávidím. Dříve jsem míval lehce delší vlasy a kromě toho, že jsem vypadal divně, tak se to špatně dávalo do stavu přijatelného. Takto si umyji vlasy, dvakrát přejedu ručníkem a ... jdu :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 11. 2011 11:14

To ti zase závidím já. Nesnáším česání a hlavně rozčesávání.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 11. 2011 13:28

MgX píše:- přidělal sám bez donucení poličku v obýváku
- vynesl odpadky
- utřel nádobí
- ráno automaticky stele postel
- po vykonání potřeby ve stoje, sundá prkénko od záchodu ... které před močením, samozřejmě, zvedá
:-D


Tím se jen dokazuje, že má chlap dost jak na něho baba pořád křičí kvůli hovadinám a tak raději udělá co od něj žena chce a pak má klid. Já to mám stejně. :mrgreen:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 11. 2011 15:39

Ano, je to bez donucení, ale hlavně má člověk klid.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koalla 18. 11. 2011 21:47

To, jestli mě má ten druhý rád, se pozná podle toho, jestli je schopen pro mě něco udělat, když potřebuji pomoci, a nejde to zrovna udělat jinak, než že se něčeho svého zřekne.
To se pozná až po nějakém čase, když ty první krásné pocity zevšední. Jsou to takové kamínky do mozaiky života. Ale není to tak, že po partnerovi vyžaduji takové důkazy lásky, aby se schválně obětoval. To by byla deformace vztahu. Ono to tak musí přirozeně z toho vztahu vycházet. Milovat jeden druhého znamená prokazovat si skutky lásky v tom narosto přirozeném životě. Pokud ten druhý partner stále něco chce, je nespokojený, netrpělivý a vidí hlavně svoje zájmy, tak je tam něco špatně a vztah nemá perspektivu.
Opakuji ještě jednou, že láska je tam, kde jsou skutky lásky a ne pouhé mluvení: mám tě rád (ráda). A musí to úplně přirozeně plynout ze života. Když mám někoho rád, jsem přirozeným způsobem schopen něco pro toho druhého obětovat, když to situace skutečně vyžaduje. Nemá to nic společného s citovým vydíráním. To bych měl být schopen poznat.
Ale určitě nastávají v životě složité situace, kdy všechno není tak jasné. Je potřeba tomu partnerovi opravdu porozumět. Vím, proč se chová právě tak, jak se chová? Porozumět tomu druhému dřív, než začnu něco říkat a něco dělat není žádná slabost. Ono je to velmi praktické. Ušetřím si různá zklamání. A když ten partner pozná, že se mu opraudu snažím porozumět, tak se také bude snažit porozumět mně (pokud to není ignorant B-) ).
Je to vyzkoušené ...
:-)
Koalla
Čtenář

Odeslat příspěvekod darkast 21. 11. 2011 09:45

Takže láska se pozná podle toho, jestli tě někam chlap třeba odveze autem, nebo si jinak ukrojí kus svýho volnýho času, aby pro tebe něco zařizoval. Tak to je teda něco.

A co když jde chlapovi jen o sex a občas se pro tebe takhle obětuje, abys s ním prostě jen dál šu*ala? Napadlo tě to vůbec? :P
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2011 12:00

jo
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koalla 25. 11. 2011 14:55

to darkast: Pokud je vztah postaven hlavně na sexu a ta žena je úplně padlá na hlavu, tak to tak může dopadnout. Těžko ti tady můžu něco povídat, když to nechápeš ...
Pochlub se, jak jsi schopen přesvědčit ženu, že ti nejde jen o tam to jediné.
Zatím jsi se předvedl dost pod úroveň.
Koalla
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků