Trpká zkušenost s M&M reality

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chameleon 13. 2. 2014 17:26

Běžně jsem už nechodím, možná si na mě vzpomene někdo ze staré gardy. Chci se jen podělit o naši smutnou zkušenost s koupí nemovitosti. Budiž to pro ostatní varováním.
Náš příběh najdete zde: http://www.panvief.cz/nekalejednaniMaM
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 13. 2. 2014 17:49

Na koupi domu snad clovek nepotrebuje realitku. Maximalne se koukne do jejich nabidky, v katastru nemovitosti se koukne, komu vybrany dum patri a pak uz se zkontaktuje primo s prodavajicim.
hongmi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chameleon 13. 2. 2014 17:59

Taky názor. Nicméně ne vždy je prodávající ochotný jednat bez realitky. Každopádně nijak nestojím o řeči jak jsme to měli uděla jinak, poučili jsme se sami. Dávám to sem pouze jako varování ostatním
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 13. 2. 2014 22:08

Tak problém může být v exkluzivitě, sankcích... ke kterým se nebohý vlastník neprozřetelně upsal.
astrapa
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 14. 2. 2014 20:28

chameleon ahoj.

1. nevěřit nikomu
2. ač se vše zdá býti jednoduché, raději si věci prokonzultovat s právníkem

Pokud jdu někam kupovat věc za 1 400 000Kč, tak těch pár kaček za právníka mě nepoloží. Vím, že máš/máte zkušenost. Věř, že mě to štve za vás. Lidí, kteří naletí ač si vše důkladně prostudují je mnoho.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 15. 2. 2014 16:05

MgX s právníkem jsme to samozřejmě konzultovali. Takže jsme měnili i právníka...
Měli jsme to štěstí, že nás to finančně až tak nepoložilo a tak bydlíme, byť jinde. Jen na to větší auto si holt počkáme o chvilku déle. Jezdíme teď jak sardinky - dva dospělí, velký pes a dítě v peugeotu 206 :-D
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 2. 2014 22:38

chameleon pak to nebyl právník, ale neprávník :-\

Jste za Brnem nebo v Brně? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 16. 2. 2014 08:12

Jsme za Brnem, predevsim kvuli cenam. Pravnik nepravnik byl tchanuv znamy :grr:
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 2. 2014 01:23

Nemilá zkušenost, už jen, jak jsem zahlédl, že majitelé prchali před exekutory, tušil jsem, odkud vítr vane. Hlavní teda je, že vás to nepoložilo, byť to naštve. Ještě jsem si všiml, že jste dluh předali k exekutorovi. Ke kterému konkrétně, smím-li se zeptat? Klidně do SZ... ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 19. 2. 2014 17:52

Klidně veřejně, na jméno si totiž zaboha nemůžu vzpomenout :D Je to někdo z Kroměříže...
Edit: Je to David Chaloupka
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 2. 2014 10:27

Díky, o tomhle chlápkovi bohužel nic moc nevím, jak je to s úspěšností vymáhání, atp.. :)

Každopádně je třeba se bohužel připravit na to, že vymáhání dluhů exekucí je běh na hodně dlouhou trať, ale jak se říká...lepší pozdě, nežli nikdy. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 20. 2. 2014 11:53

a lepší jak mu to nechat ;-)
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 2. 2014 03:07

Přesně tak :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 2. 2014 21:53

chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 7. 3. 2014 17:29

Exekuce na prodávající v plném proudu, realitka nám ze své dobré vůle vrací půlku peněz. Hned mám lepší náladu :-)
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků