Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 11. 2013 06:44

Jedna kolegyně na místě mrtvá, kolega v kritickém stavu v nemocnici a další dva nevím
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 11. 2013 06:59

ty vole,to je vazne teda.Sucit

-- 7. 11. 2013 07:34 --

inak pises,ze v automobile sedeli styria,podla obrazku je naraz do stromu v oblasti zadnych dveri vpravo.Predpokladam,ze ten clovek ktory sedel na tomto mieste utrpel smrtelne zrazenie (aj kamarat tak narazil hlavou do stromu,ale prezil to s tazkym otrasom mozgu).Vyzera to tak,ze vodic by mal byt ok.Je dolezite kto sposobil nehodu a tomu kto ju sposobil vobec nezavidim - bude obvineny z neumyselneho zabitia.Takze drzim palce...
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 11. 2013 09:46

Je to hrozný. Předpokládám, že bylo kluzko nebo tak něco. Ono stačí trocha spadaného listí, bláta na silnici a ... :-\

Ty stromy u cesty jsou sice krásné ale nebezpečné. Skončit v poli ... tak se zřejmě následky vměstnaly pouze do opravy podvozku. Stejně jako stromy jsou sloupy. Kolikrát ten řidič ani neví, proč auto uhnulo a dostalo smyk.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 11. 2013 14:57

Uf. To mě mrzí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 11. 2013 08:16

vidis Trent - neviem kde si pisal uz o tej Windows 8 a prehliadaci obrazkov.Je to easy - obrazok :arrow: vlastnosti :arrow: opens with : windows photo viewer
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 11. 2013 11:58

Dík. Já to vyřešil picassou. Mě spíš značně překvapilo, že obrázek to otevřelo, ale pokud tento a další ve složce nebyly v dokumenty/obrázky nešlo dále posouvat prohlížení, ale obrázky se musely otvírat jednotlive třeba z průzkumníka. Což mi přijde jako z dob win 3.1.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 11. 2013 15:08

no mna to po prejdeni na win8 tiez sokovalo,hned som si spomenul na teba.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 11. 2013 19:27

Jsem rád, ze nejsem sám.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 11. 2013 17:41

Konec legendy.
Už nikdy se nedozvíme proč eshop neodpovídá ani co je tak přitažlivého na plavajících ženách už ani jak se má ufonek.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 11. 2013 22:21

Hnus je ten cynismus kolem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 11. 2013 09:55

Spousta lidí si jen kompenzovala své mindráky. Je běžné, že se to děje právě na lidech, jako byl on. Tím to ale za žádných okolností neschvaluji.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 11. 2013 10:15

Nekteri se mu snazili pomoct. Jenze vetsinou ta snaha byla naprosto marna (a to lze chapat vzhledem k tomu jak byl vychovavanej - a ze k rodicum choval hodne velkej respekt a ostatnim moc neveril) a tak to casem nevydrzeli a pridali se k davu, co se bavi na jeho ucet.

MK, kdyby mel normalni rodice (ktery to teda asi ale taky nemeli zrovna lehky), tak mohl nekde v poklidu pracovat treba ve vyrobe ...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 11. 2013 23:58

Trcim nekde v brne. Nepamatuji si, ze bych tu byl nekdy pres noc. Ted jsem tu pracovne noc druhou. Firma debilne setri, tak ani nejsem v centru a dokonce jenom v prumernem hotelu. Abych to rekl slusne, je tu *****! Prijel jsem nepripraven (na volny cas) s tim, ze je to mesto. Neni. Kdyz uz nekam vlezu, kde to vypada slusne, tak zaviraj v deset, nejpozdeji v jedenact. MHD po pate a vlastne cely den v podstste nefunguje - interval ve spicku 10 slovy DESET minut!!!??? Taxikari si mysli, ze jsou v praze (a to jeste jen ti, co jsou pri zemi). Ulice vetsinou neznaceny, clovek musi koukat p vchodech, aby zjistil, kde vubec je. Ale je fakt, ze kdyz se lidi zeptate na jakoukoliv ulici, vsichni z moravy vedi kde je a poradi.
Jeste tu budu zejtra. Dve hodiny volna pres poledne - na co se zajit kouknout? Nejaka vystava, dobra resteurace?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 14. 11. 2013 00:22

Jack: 10 minut interval? To je jeste dobry, ja kdyz jsem naposled prijel, tak z Modric mi jedna salina ujela a druha jela za pul hodiny, prijel jsem na hlavak a tam autobus a salina se stejnym cislem. Sednu do saliny a neco mi rikalo, ze bude lepsi se zeptat jeste pred odjezdem - ridic mi rekl, ze musim do busu. K nemu, nez jsem dobehnul, tak odjel. Interval zase pul hodiny. Takze jsem to pres pul mesta stihl radeji pesky :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 11. 2013 05:14

No ten hlavak je tady asi to nejhorsi. Sit hnusnejch podchodu, nejakou mapku mhd jsem tu nenasel. Takhle dulezity bod mhd a vetsinou to prvni, co clovek uvidi po prijezdu od vlaku, ma byt udelany jako namesti a pesi zony s velkou mapou a informacema uprostred. A samozrejme upraveny.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků