Jaký film jste viděli naposledy?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 7. 2012 23:08

heh, zato já už jsem měl 4h chrápat, když vstávám v 5:00 na houby :-D .. no už jen dokoukám ten jeden film - Tak trochu jiná love story a jdu chrápat :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 3. 7. 2012 23:14

Jé,smaženice ke snídaně...co bych za ní dala :love:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 7. 2012 04:00

no jenže já vždy najdu howno - obrazně i doslovně většinou.. no stačí dnes sledovat černou skříňku :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 4. 7. 2012 12:04

Já zas vždy najdu,ale nikdo se mnou nechce do lesa,protože jsem tam věčnost...no prostě to tam miluji a když tam jsem,tak tam jsem a nikam nepospícham...tak jsi snad našel aspon na jendo vajíčko :) já už dnes ukecávala kdo by se mnou do toho lesa jenom šel :-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 5. 7. 2012 08:58

Včera jsme shlédli film John Carter.
Ty jo, na houby bychom taky někdy mohli zajít. V lese jsem sice často se psem, ale to spíš děláme různé blbinky
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2012 11:52

A co říkáš na Johna Cartera?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 7. 2012 08:16

Citizen X
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 7. 2012 15:30

Slone, a libilo? Me osobne jo...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 7. 2012 16:35

Jelikož jsem tam v době do které spadal děj filmu byl (jo, vím, že je to nahrávka na smeč), tak ty kulisy byly takové oživlé vzpomínky. Škoda, že se ve filmu neobjevilo nějaké místní tržiště - na ty v Čečensku, Dagestánu a Gruzii opravdu nezapomenu :-)

A toho typoně co ty vraždy páchal vybrali dokonale, stejně tak ideologického tajemníka. Jen ten oblastní velitel KGB byl nevěrohodnej, i když tam neměl prakticky žádnou roli.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 7. 2012 04:39

Chameleon: John Carter je doktor zo serialu pohotovost. (Noah Wyle).
Nepamatam sa co som naposledy videl, lebo uz dlho ziadny dobry film nebol.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 9. 2012 22:20

Prometheus
Ach jo. Mam pocit, ze trailer a cela ta kampan kolem byla asi na jiny film. Na nejaky mnohem lepsi. Asi jsem shledl nejaky nepovedeny asijsky plagiat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 9. 2012 09:09

Jo, taky jsem si říkal :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2012 22:54

Event Horizont (Horizont Udalosti) [1997]. Zajimavy scifihorror. A dle myho hodne dobry. Zpusob, jakym dochazi k vyvrazdovani je proste dokonaly. K cemu monstra, zombiky, vetrelce a jiny potvory, kdyz muzete mit ZLO? To vlastni, ktery se ve vas skrejva? To je daleko horsi nez priserky a duchove... docela silna vec

Jako dalsi dilko bych videl Solaris. Jen jeste nevim, ci oldschool ruskou verzi nebo moderni US

Jo, a aby to nevypadalo, ze ten film chvalim - takove podezrele, aby az jeden clovek byl schopen rozumet nejakymu textu... o tom, ze by jeden clovek znal kilometrovou bestii centimetr po centimetru, to se mi nezda uz vubec... ale jsou to takovy ty nedrobny detaily, ktery vyvazil jinak relativne povedenej zbytek a dokazu je prehlidnout. Bejt to dementni teenage komedie, asi bych to neprehlizel...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ryder24 6. 10. 2012 18:59

ryder24
Čtenář

Odeslat příspěvekod Tukatkat 23. 10. 2012 21:05

Naposledy film Mucednici.
Mam z toho smisene pocity.. A nikdo se mnou na to nechtel koukat..
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků