Jak poznat, že mě má kluk opravdu rád?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 18:46

Kirkwood v takovémhle případku ovšem ano :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 11. 2011 19:02

MgX: ja jsem na tom taky naprosto stejne :D Vlastne, ja mam na foru furt nekoho, kdo je jako ja. Chvilku na tom byl podobne hobbit ci sioga a ted jsem na tom jako antika no :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 8. 11. 2011 20:30

MgX: no...kez bys mel pravdu. :D Ja totiz moc nejsem typ, po kterem by sileli muzi (jak dlouhovlasi neoholeni, tak kratkovlasi oholeni :D )
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2011 21:18

Antika aha. Takže náznak, že Tvé foto, či alespoň foto Tvých očí zde nebude? :hm

Škoda, je tu hodně škaredejch chlapů, tak proč by nemohly přijít i „škaredý“ ženský ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 8. 11. 2011 23:04

Ne...mozna casem se k tomu rozhoupu a neco sem dam, ted ale jaksi nemam ani material. ;)
Protoze verim, ze tu je aspon plno hezkych zenskych (kdyz uz ne tech chlapu), tak nebudu kazit statistiku. :D
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 11. 2011 21:47

MgX: Jak škaredejch? Nezaviď, že někdo má háro a fousy. :D
suk: Jako já, jsi ještě nebyl, co? :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 11. 2011 21:50

trent: no, nejdriv musim najit nejakou tu dokonalou zenu ne? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 11. 2011 07:40

Taková neexistuje. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 11. 2011 21:15

trent píše:MgX: Jak škaredejch? Nezaviď, že někdo má háro a fousy. :D

Sakra, jak víš, že jsem si zrovna vzpomenul na Tebe? :mrgreen:

Háro Ti nezávidím. Dříve jsem míval lehce delší vlasy a kromě toho, že jsem vypadal divně, tak se to špatně dávalo do stavu přijatelného. Takto si umyji vlasy, dvakrát přejedu ručníkem a ... jdu :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 11. 2011 10:14

To ti zase závidím já. Nesnáším česání a hlavně rozčesávání.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 11. 2011 12:28

MgX píše:- přidělal sám bez donucení poličku v obýváku
- vynesl odpadky
- utřel nádobí
- ráno automaticky stele postel
- po vykonání potřeby ve stoje, sundá prkénko od záchodu ... které před močením, samozřejmě, zvedá
:-D


Tím se jen dokazuje, že má chlap dost jak na něho baba pořád křičí kvůli hovadinám a tak raději udělá co od něj žena chce a pak má klid. Já to mám stejně. :mrgreen:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 11. 2011 14:39

Ano, je to bez donucení, ale hlavně má člověk klid.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koalla 18. 11. 2011 20:47

To, jestli mě má ten druhý rád, se pozná podle toho, jestli je schopen pro mě něco udělat, když potřebuji pomoci, a nejde to zrovna udělat jinak, než že se něčeho svého zřekne.
To se pozná až po nějakém čase, když ty první krásné pocity zevšední. Jsou to takové kamínky do mozaiky života. Ale není to tak, že po partnerovi vyžaduji takové důkazy lásky, aby se schválně obětoval. To by byla deformace vztahu. Ono to tak musí přirozeně z toho vztahu vycházet. Milovat jeden druhého znamená prokazovat si skutky lásky v tom narosto přirozeném životě. Pokud ten druhý partner stále něco chce, je nespokojený, netrpělivý a vidí hlavně svoje zájmy, tak je tam něco špatně a vztah nemá perspektivu.
Opakuji ještě jednou, že láska je tam, kde jsou skutky lásky a ne pouhé mluvení: mám tě rád (ráda). A musí to úplně přirozeně plynout ze života. Když mám někoho rád, jsem přirozeným způsobem schopen něco pro toho druhého obětovat, když to situace skutečně vyžaduje. Nemá to nic společného s citovým vydíráním. To bych měl být schopen poznat.
Ale určitě nastávají v životě složité situace, kdy všechno není tak jasné. Je potřeba tomu partnerovi opravdu porozumět. Vím, proč se chová právě tak, jak se chová? Porozumět tomu druhému dřív, než začnu něco říkat a něco dělat není žádná slabost. Ono je to velmi praktické. Ušetřím si různá zklamání. A když ten partner pozná, že se mu opraudu snažím porozumět, tak se také bude snažit porozumět mně (pokud to není ignorant B-) ).
Je to vyzkoušené ...
:-)
Koalla
Čtenář

Odeslat příspěvekod darkast 21. 11. 2011 08:45

Takže láska se pozná podle toho, jestli tě někam chlap třeba odveze autem, nebo si jinak ukrojí kus svýho volnýho času, aby pro tebe něco zařizoval. Tak to je teda něco.

A co když jde chlapovi jen o sex a občas se pro tebe takhle obětuje, abys s ním prostě jen dál šu*ala? Napadlo tě to vůbec? :P
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2011 11:00

jo
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků