Nostalgická vzpomínka na dobrůtky z mládí ...

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 2. 2011 20:23

Nemají. I před takovými deseti lety byly lepší, výraznější.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2011 09:09

Termixy bývaly hustější ale přišly mi nechutný tak jsem je nejedl. Dnes jsem je ochotnej pozřít sice mají lepší chuť ale hmota je nějak tekutá.

Taky bych si rád občas koupil pendrek ale nějak běžně na něj nemůžu narazit.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 2. 2011 12:51

termix jsem si nedávno koupil. Byla to naprostá hrůza. Jen si nějak nedovedu vybavit zda byl takový vždy nebo zda se mi změnila chuť. Pokud je v něm vůbec nějaké mléko, tak ho to vidělo z rychlíku.

Z mléčných produktů docela vzpomínám i na Jovo koktejl. Byl to jakýsi předchůdce mléčných shake - mléko s ovocným sirupem. Balení stejné jako Pompela, stál tuším 1,30 Kčs. A nebyl úplně špatný.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 2. 2011 13:48

Nebylo Jovo jogurtový nápoj?
Termixy mi připadají jako taková odvozenina těch původních a ta hmota se začíná přibližovat umělotině alá danone.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2011 14:18

Taky existoval JOVOMIX možná v tom bude ten rozdíl,
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 13. 2. 2011 09:18

trent píše: sisinky, lékorky a karamelky.

Uj,uj ... na sladkosti sa veľmi dobre rozpomína :lol: .
Karamelky sme tu v Bratislave volali štolverky,lebo ich vyrábali v tunajšom Figaro.Fabrika predtým patrila p.Stolverkovi.Teraz je to zasa Kraft.
Do tejto fabriky som chodieval aj na brigády.Robili tam výborné banány v čokoláde.Vo fabrike sa dalo jesť,koľko človek vládal,ale vyniesť sa nesmelo ani gram.
Z tej doby sme si zvykli aj na Kofolu :tleskani .Ale chutila nám viac čapovaná.Tá vo fľašiach sa mi zdala akási mdlá a kyslejšia. A tieto pocity pretrvávajú dodnes. Čapovanú kofču si dám rád,ale fľaškovú nekupujem vôbec :pozor .To už kúpim Coca-colu.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2011 14:37

S to Kofolou to platí i dnes. Točená je prostě lepší.
Pokud se dobře pamatuji, tak se dříve vyráběla i Citrokola. Je to tak?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 13. 2. 2011 15:04

Ano, tu si taky pamatuju.

Jinak ze sladkosti jsem mel moc rad takove susenky ve tvaru venecku sypanych velkymi cukrovymi krystaly, ty jsem uz davno nevidel. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2011 19:33

Jo to si pamatuji. Jak se to ale jmenovalo. To jsi mi připomněl Albertky. Bývaly snad v modrém obalu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 13. 2. 2011 19:40

Modrem nebo zelenem? :-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2011 19:45

Já myslím, že v tmavě modrém.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 14. 2. 2011 16:41

trent píše:Pokud se dobře pamatuji, tak se dříve vyráběla i Citrokola. Je to tak?

Je.Vyrábala sa Citrokola, Šoficola, Slovcola ... ale klasike sa to nevyrovnalo :pozor
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 14. 2. 2011 16:49

Jaj, kdyby někdo věděl, kde sehnat KÁVOVEJ termix, tak bych se po něm umlátil. Za komančů to bylo podpultový zboží, ale po revoluci zmizely úplně. Ty kávový byly bezkonkurenční ...
Hlava
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 2. 2011 18:27

roxor: taky se dělala Pragocola (byla dost drahá - stála 2,-) a šlo o nějakou holandskou licenci. Dokonce vydržela i pár let po revoluci (vyráběla jí firma Zátka). Z českých colových náhražek mi právě Pragocola chutnala asi nejvíc. A pak samozřejmě ta slušovická Amazonia, ale to už asi není colová limonáda ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 2. 2011 20:09

Hlava: na kávovej se taky pamatuji. Ale je fakt, že ten není. Jen vanilka, "jahoda" a čokoláda.
Pamatujete někdo na limonádu s příchutí černého rybízu? Dělali jí po revoluci. A myslím, že dělali současně, když sem prvně zavítala RC Cola.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků