Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2010 21:00

Jak se říká "zoufalí lidé dělají zoufalé věci" a tak jsem se rozhodl využít služeb seznamky. Začalo to pozvolna - kolega z práce dostal někde letáček s pozváním na "seznamovací večer", navíc akční nabídka zdarma, tak jsme šli.
Organizace naprosto tristní - část vycházela už ze složení osazenstva, oba jsme nabyli dojmu, že většina holek se tam ani seznámit nešla, obzvláště co jsme měli možnost si s několika později pokecat v hospodě, ale budiž to vycházelo z toho, že byl vstup zdarma (byl jsem na podobné akci od "rychlý rande", ale placené a to bylo nebe a dudy). Uznávám, že toto nemohli ovlivnit. Co ale ovlivnit mohli a co bylo ještě horší, byla organizace. Nakonec někteří seděli u stolku se stejnou holkou dvakrát a na některé se vůbec nedostalo. Samozřejmě celým večerem se táhla silná motivace přesvědčit k nákupu placených služeb. Slibovali "hory i s horákama" :).

Po nějaké době nám oběma přišla do mailu další akční nabídka, na vyzkoušení normálně placených služeb zdarma. Kolega neměl zájem (mezitím si už někoho našel), já jsem si řekl, že nemám co ztratit, tak jsem tam šel. Opět následovalo kolečko s lákáním na placené služby (přišel jsem si jak u finančního poradce; vše se neslo v duchu "nikdo vám nedá to, co my vám můžeme slíbit") a zlehčování konkurence (všichni ostatní jsou špatní, jsou ve ztrátě, za chvíli je koupíme). Zájem evidentně povadl, když jsem dal rozhodně najevo, že po zkušenostech s jejich seznamovacím večerem opravdu nemám zájem o jakékoliv placené služby, protože to, co předvedli mě opravdu nepřesvědčilo (následovala výmluva, že to přece bylo zadarmo a že placené služby jsou o hodně lepší).
Dostal jsem k podpisu smlouvu, jejíž podmínky byly o dost tvrdší, než na co bylo lákáno v mailu (tak tak na hranici akceptovatelnosti, při čtení podmínek se mě snažil "prodejce" neustále rozptylovat) a vyplnění dotazníku po kterém jsem měl dostat 20 nabídek (to byla ta akční nabídka). No děs - z těch 20 nabídek cca čtvrtina ani neměla fotku, a pouze cca 2 odpovídaly podmínkám, které jsem si zadal. Tak nevím, jestli se čtením vyplněných dotazníků tam vůbec nikdo nezabývá a nebo jestli opravdu mají tak chudou databázi a nemají koho poslat 8-P . Takže ještě že jsem se nedal překecat (ten nátlak byl opravdu silný), protože by to byly vyhozené peníze.

Co mě ale dost dostalo. Dal jsem si inzerát na seznamu na Seznamu. Kromě zahraničního spamu typu "jmenovat se Pamela, mít o vás velký zájem" mě přišla reakce právě i z seznamka-praha.cz.

Pěkný den,
přečetla jsem si Váš inzerát a myslím si, že v naší databázi máme mnoho potenciálních partnerek, které by mohly splňovat Vaše požadavky.
Např.:
33/175/VŠ Lucie - atraktivní, inteligentní, komunikativní, umělecké sklony. Kód: 126
29/175/SŠ Ivana - sexy slečna se spoustou energie. Hledá spontánní, zábavný a dynamický protějšek. Kód: 127

Chcete-li se o našich klientkách dozvědět víc, nebo se s nimi seznámit, jděte na stránky www.seznamka-praha.cz do sekce „Vložte kód“. Tam zadejte výše uvedený kód.
Nebo se zaregistrujte v naší databázi na stránkách: www.seznamka-praha.cz v sekci „Bezplatná registrace“.
Pořádáme rovněž seznamovací večery za bezkonkurenční, symbolické ceny(v akci zdarma). Lidi oslovujeme e-mail, reklama metro,internet a letáky.

S pozdravem

Lucie Smékalová
Konzultant

Ty profily mě přišly jako docela "fake", hlavně na jednom mě dostalo, že slečna píše, "že je z bohaté rodiny".
Tak mě napadlo, jaké zkušenosti máte vy, pokud někdo takovou službu využil.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 30. 10. 2010 22:10

Kamarád v jedné seznamce pomáhá. Sice s klienty nepřijde do kontaktu, "nepáruje" je k sobě ani nic podobného, jen se motá kolem. Ten mi říká, že v seznamu mají skutečně obrovské množství nejrůznějších osob. Ale profil si vytváří většinou sami (drží se samozřejmě jistých bodů, ale co k nim napíše si může vymyslet), takže z toho bych vyvodil, že je docela dobře možné, aby se našel někdo, kdo se pochlubí svojí rodinou.
Jaká je úspěšnost neví. Ale prý jsou lidé, kteří tam nechají velké sumy peněz a samozřejmě čím víc člověk zaplatí, tím víc dostane. Zadarmo se firma snažit moc nebude, ale za peníze to podvod není.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2010 22:18

No já si jen říkám, že ta bída, co předvedli byla fakt hrozná. Ono to tak úplně zdarma nebylo - měli dostat peníze (jen) v případě úspěšného seznámení. Prostě mě překvapilo jak obrovská amatérština to byla.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 30. 10. 2010 22:23

Asi na to budou mít nějaký program. Pokud to bude filtrovat jen bydliště a +- věk, tak to bude loterie. Nedivil bych se tomu. :D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2010 22:37

Proč se ale ptali na takové množství údajů?
1) nejsme schopni filtrovat jinak než město + věk - beru
2) vybereme vám na míru podle následujících údajů ..... - beru

Ale slíbit 2) a poskytnout 1) je diletanství. Připomnělo mi to finanční poradenství. Prostě prodej "teplého vzduchu" nic jiného.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 30. 10. 2010 23:52

Neviem si predstaviť, ako niekto môže byť až tak zúfalý. :D Hlavne keď si uvedomím, ako jednoduché také zoznámenie sa s holkou je. Patrik, keby si vyvinul čo i len takú snahu, ktorá sa rovná energii potrebnej na napísanie elaborátu v prvom príspevku, na to, aby si na chvíľku nebral zoznámenie sa ako vedu a proste sa šiel niekam baviť, určite by si mal viac šťastia.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2010 23:58

Já jsem tady nehodnotil neúspěšnost celé operace, to je prostě věc nabídky a poptávky (to co požaduji, proti tomu, co jsem schopen nabídnout) a s tím žádná seznamka nemůže nic udělat. Co může, je provést ten "předvýběr", tedy na základě požadavků doporučit vhodné objekty a v tomhle tragicky zklamala.

Prostě jsem hodnotil nabízenou službu a ukázalo se, že za to, co požaduje, vlastně nic nenabízí oproti tomu, když se vydá člověk na lov sám. Takže prodává jenom ten teplý vzduch.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 10. 2010 00:01

Breaker: Seznámení není věda, ale stydlivost umí být velkou překážkou (čerstvě otestováno :D )
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 31. 10. 2010 00:03

A ona takáto služba môže byť vôbec úspešná, resp. môže v nej človek nájsť skutočne to, čo hľadá? Neviem, v tomto som asi "staromódny", ale neviem si dosť dobre predstaviť, že by mi niekto ukázal "tak toto je to, čo hľadáš, a teraz sa jej venuj!" - pretože to, čo sa nakoniec ukáže ako ideál, môže byť kľudne to, čo sme pôvodne ani nehľadali. :)

hobitt: Tak si predtým trebárs vypi. :D Nie do mŕtva, ale 2-3 "na spodok" a možno to hneď pôjde lepšie. :-))
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 10. 2010 00:11

Breaker: přijel jsem z prodloužené tanečních a nějaký ten alkohol jsem tam vypil a...nic :D i když u mě to je taky tím, že jsem vůl a nedokážu zapomenout na bývalou :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 31. 10. 2010 00:14

hobitt: A vlastne, teraz som si uvedomil, "čo si kto si", mi tie nicky vypadli už, jak sem nechodím... :D ...takže pre teba radu nemám, ty si spešl... :D
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 10. 2010 00:28

To je fajn :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2010 06:57

Breaker píše:A ona takáto služba môže byť vôbec úspešná, resp. môže v nej človek nájsť skutočne to, čo hľadá?

Možná ano, možná ne, těžko říct. Fakt je ten, že oni slibují, že ano :), ale provedení je maximální amatérština.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 31. 10. 2010 17:48

Pokud nejake placene seznamovaci sluzby - tak spise asi volit na doporuceni nekoho, kdo jiz danou sluzbu vyzkousel. Nakupovat predvybery a x inzeratu asi muze znit zajimave, ale dost pochybuju o vysledku. Co agentury, ktere sezvou lidi v nejakem vekovem rozmezi a pripravi spolecny program, kde navodi nejakou prijemnou atmosferu, pak se ti lide maji sanci se poznat, uvolnit se a nemuseji myslet na to, ze se chteji seznamit...
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 31. 10. 2010 20:16

4honza píše:Pokud nejake placene seznamovaci sluzby...

... tak do bordelu :D 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků