Jaký dárek k Vánocům/narozeninám Vám udělal největší radost?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 1. 2010 17:30

Vskutku,,Překvápéní,,...chceš jinýho plyšáka?! Cassí?...Tulák Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 2. 1. 2010 22:02

Marcel: Jineho chci, ale zadny chlap by to byt nemel :)
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 1. 2010 11:21

Cassí, o Chlapovi - Medvědovi,...řeč nebyla, že...Malej plyšák + něco na Oplatce pro potěchu a relax - antidepkového, že,...Těším se a napiš mi SZ. Předem děkuji, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2010 14:49

Tak letos mě velkou radost udělala láhev šampaňského Krug k narozeninám a krásný stativ Velbon, který jsem našel pod stromečkem.

Samozřejmě nemohu opomenout ani kolektivní dárek mých přátel, kteří mi věnovali kurs autoškoly a potěšil mě i voucher do Divinis Wine Bar.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 4. 1. 2010 12:11

Mě letos potěšilo to, že všechny dárky, které jsem ostatním nakoupila, se líbily :)
A co se týká dárků, co jsem letos dostala a nejvíc se mi líbily, tak to je asi fleška ve tvaru prasátka s magnetickým čumáčkem, co mi dal přítel pod stromeček a sifonová lahev od rodičů, taktéž darovaná na Vánoce :)
Tak to je asi vše.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 1. 2010 12:37

Mně nejvíc potěšil tlakový hrnec od Tefalu (kupovala jsem si ho sama, peníze dal přítel) a skleničky na víno od kamaráda, který nás s přítelem potěšil předvánoční návštěvou :-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 18:11

Letos spíš než radost z dárků pro mě, jsem působil radost z dárků ode mě pro ostatní!! (díky slečně že pomáhala vymýšlet a vybírat)...

Letošní vánoce a dárky od rodiny pro mě se snad proti mě spikly.. :| Jakokdyby sme se slečnou už byli manželé nebo co, všechny dárky byly společné pro oba, takže když sem robaloval, tak sem jenom nakoukl a řekl si "Ahá, to bude spíš pro nu než pro mě.." Samé svíčky a skleničky a takové blbosti.. :roll: Dokonce i s tou kosmetikou sem jako každoročně počítal a pomáli měsíc dopředu už sem neměl v koupelně co použít sem čekal že dostanu pod stromeček tak nebyla.. :'(

No naštěstí s drogerií mě zachránila maminka slečny.. :-) Od slečny jsem dostal trenky a lístky na celý festival Colours of Ostrava, takže v létě spolu jedem.. 8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2010 13:50

Pozvánka do Ambiente Brasileiro
anonymni

Odeslat příspěvekod trent 11. 9. 2017 15:45

To nadšení, kdy sem přijde troll z reklamky a sází sem hned v první svém příspěvku odkaz na nejúžasnější výrobek na světě.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků