přírodní koupání-pískovny,lomy,termální prameny,atd.

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2009 19:40

Nakupko píše:Ahoj, neprida se nekdo na plavani? Ted i v zime?!

pokud jsi prsatá plavkyně, tak klidně... 8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nakupko 2. 10. 2009 09:07

No i kdyby to tak bylo, tak ti neverim :-( Zdar
Nakupko
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 10. 2009 13:58

MarkFX píše:kousek od nás lom Výkleky Skoro podél celého lomu jsou skalnaté kolmé stěny, dobré na skákání, max. výška nějakych 10m pro největší megahusté borce :D

Náhodou jsem to gůglil a hned první odkaz vede na naše superfórum. Loni jsme tam byly, moc krásné koupání a aj jsem si zamegahustil. Je to super zážitek (nejlepší sledovat jak padáte), pro všechny sebevrahy vřele doporučuju. :mrgreen:

Jinak pro menší výšky je tam i můstek: ;-)

Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 21. 10. 2009 20:00

mám rád přírodní koupaliště, jsou supr když se člověk chce koupat ve dvou... ;)u nás k tomu využívám např. Tajch...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2009 20:25

cože? ten můstek sem tam ještě nezažil, to už tam jezdim pár let...

Nevýhoda toho lomu je že tam pořád stoupá voda, za 3 roky o dobry metr, takže už ty skoky nikdy nebudou co bývaly...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 21. 10. 2009 20:55

Jak jsem tam byl loni v létě tak tam byl.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2009 21:16

počky podle videa to je tam vzadu, tam už sem nebyl dýl, a přecejenom to je velký lom, tak to z jedné strany na druhou na tu dálku nejde poznat, možná tam je no :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marousek 25. 11. 2009 21:59

No jasně že to je tam vzadu na druhé straně. Je tam často hodně plno, ale my nikam jinam nechodíme takže se tam vždy někam usadíme. Je pravda že ta voda stoupá? Já tam jezdím asi 3 roky a zatím nic podobného nepozoruji. Jediné co pozoruji jsou přibývající lidé (což se mi moc nelíbí) a taky to že si z parkoviště někdo dělá byznys...
Nissan Sunny 1.6 SLX - díky Ace2
Marousek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 11. 2009 09:21

Dobře to jde poznat na té pláži, ještě před pár rokama byly dole ty velké balvany normálně na suchu, ted už jsou celé pod vodou, takže se o ně lidi lámou, taky sem párkrát narazil a pěkně to bolí..

voda stoupá tipuju tak o pul metra za rok, ještě že ty stěny mají limit dobrých 15 metrů, co budeme dělat až se to vylije? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marousek 26. 11. 2009 16:43

Tak je fakt že dole k pláži nechodím a z toho skokánku to není vidět že se něco zvedá :-). Toš snad se to někdy zastaví...
Nissan Sunny 1.6 SLX - díky Ace2
Marousek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radmil1020 24. 7. 2013 19:26

Doporučte nebo prosím místa, kam se chodíte koupat v Praze a blízkém okolí Prahy do přírodního, neplaceného koupání.
Předem mockrát děkuji za typy, něco chci sehnat na víkend, kde jsem ještě nebyl. Nevadí mě pokud to tam bude přelidněné.
Radmil1020
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron