Výstava pavouků

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 8. 2009 16:43

Ahoj.

Chtěla bych se zeptat,zda někdo nevíte nějaké výstavě pavouků. Nejlépe v Praze.S přítelem si chceme pořídit nového pavouka a prý je lepší výběr na výstavách..

Děkuji
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES02 14. 8. 2009 18:46

no vy musite byt ale povedeny parecek :)
ES02
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 8. 2009 23:09

Stačí projít pár sklepů. Tam jich je.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 15. 8. 2009 09:09

Člověk chce jenom poradit a už je nenormální jen kvůli tomu, že někdo nemusí pavouky :roll: :-\
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2009 07:47

Bohužel Kirkwood, teď je na Spaidry i jiné mílášky mrtvá sezona, vydrž do podzimka, to se burzy a výstavy zase rozjedou...Marcel od Zvonu.
Jinak je dobré mít Cedulu na dveřích, místo obligátní,,Pozor zlý Pes !,,...Ehm ,,Pozor ! Hladový Sklípkani a Tarantule, He...,, je to prostě opět ,,IN,,...no von takovej párek uprchlejch Cvrčků je též horor.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2009 21:49

A čím se to tak krmí?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2009 21:57

myšma :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2009 22:40

aha, tak proto Kirkwood potřebuje pavouka - ony se jí přemnožili myšičky :D

na jednu stranu chápu, chovat kocoura jenom kvůli myším je plýtvání, pár sklípkanů postačí --
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 9. 2009 11:15

mtmccox2: myšky nechovám ;-) vetšinou cvrčky, ale přítel mi říkal, že mu dal i holátko :-D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2009 22:56

Ahoj Kirkwood, řekl sem září! Hej, ...tak si piš: 12.9. Ládví Praha, 26.9. Ostrava, jeden od Pabouků pouští sbírku?! Za rozumnou cenu...200-500...spiderman.ahoj(v)seznam.cz...tel.777 943 973,...snad i poštou?! Domluv se a chce to honem, že, nebo osobní předávka na burze: Praha a Ostrava?! No jinak se mi Ozvi na SZ a pokecáme , díky předem, STarec Marcel od Zvonu,...já trápím jenom rybičky, budu muset na burzu taky.
Jo net str:iFauna.cz...JO JO ,když je to,,macek či Mackova,,jakákoliv holátka nou problema...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 9. 2009 13:35

Oo děkuji za info ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 9. 2009 14:54

Btw, obcas jsem navstevoval akvaristicky vystavy a tam se taky nachazeli pavouci... ESA neposlouchej, pavouci sou krasny ... (zviratka? :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B.B.Kingblues 4. 5. 2010 18:40

ja chovám niekolko druhov a su docela tichý 8-D .ale na Boa constrictor nemaju ten vzbudzuje u návštev respekt :-D .
moja zestava je so mnou spokojná,a nepotrebujem absolutne novinky.
B.B.Kingblues
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron