král bojových plemien?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod clone 16. 10. 2008 21:17

Ktorý z psov je naj z bojových plemien?

Nechcem ho pre seba, som skorej zástancom umiernenejších plemien typu retriever,labrador,čuvače ale tak som rozmýšlal ktorý pes je asi najsilnejší

pitbul,rotvailer,doga,brazílska fila,doberman?
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 10. 2008 22:35

Matka rotvailer otec pitbul = kráľ zabijakov
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 10. 2008 18:36

Myslím že dobrman sice vypadá zabijácky, ale je spíš takovy hubený, na běh.. :hm

kámoš má dva Boserony, to je takový trochu mohutnější Rotvajler, zvláště ten druh jak mu trčí uši nahoru
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 10. 2008 19:49

Nejhorší zabíják je malá, zakrslá a zkurvená čivava. Jedna taková malá sviňa mi absolutně zničehonic rafla po noze, když mě míjela. Ucukl jsem včas...
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 22. 10. 2008 22:52

No ja sa priklanam na stranu pitbula. Uz len pri pohlade na toto plemeno, sa mi vynara prirovnanie k najvacsim gangsta niggaz z Harlemu. Okrem toho som este nevidel aby pitbula choval niekto iny ako vyholene hlavy, ci uz biele alebo cierne.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 11. 2008 15:53

Player.: tak to te lituju, zes nikdy nevidel mirneho pita, ja znam minimalne jednoho takoveho... jinak MarkFX ma pravdu, jeste je drsny pes takovej ten Kavkazsky pastevecky, ty pouzivaji v Rusku na zabijeni medvedu, jsou dost zakerni i...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 9. 1. 2009 22:56

Nejsilnejsi je pudl!!

Vite proc? Protoze kdyz takoveho pudla postavite do areny s pitbulem tak pitbul umre smichy:-D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 2. 6. 2009 09:17

Player. píše:No ja sa priklanam na stranu pitbula. Uz len pri pohlade na toto plemeno, sa mi vynara prirovnanie k najvacsim gangsta niggaz z Harlemu. Okrem toho som este nevidel aby pitbula choval niekto iny ako vyholene hlavy, ci uz biele alebo cierne.


No, s námi chodila na cvičák mladá paní se dvěma pitbuly (psem a fenkou)... a měla vlasy do půli zad a dvě předškolní děti. :hm
Anmara
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 6. 2009 14:27

Co bereš za nejsilnějšího? Pitbul je silný, má chuť bojovat, ale je malý. Proti obrovským pasteveckým psům dost na váze ztrácí. Koukni na psí zápasy. Sice jsou u nás zakázané, ale něco málo se dá dohledat. Častým zápasníkem sice pitbull je, ale častým vítězem už ne...pokud jeho soupeř chce bojovat.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 21. 8. 2009 17:33

Noovo píše:... jeste je drsny pes takovej ten Kavkazsky pastevecky, ty pouzivaji v Rusku na zabijeni medvedu, jsou dost zakerni i...

Tohle ze zabiji medvedy? :shock:
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 3. 10. 2009 10:34

jojo kavkazáci jsou vostrý ... kamarádka jich pár má a ani doma nemusí zamykat :)
Jinak za krále já považuju Bandoga.A pokud to někdy půjde tak si nějákého pořídím.
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 22:13

king je Pseudodog :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brutal2 8. 11. 2009 22:36

JSzu píše:
Noovo píše:... jeste je drsny pes takovej ten Kavkazsky pastevecky, ty pouzivaji v Rusku na zabijeni medvedu, jsou dost zakerni i...

Tohle ze zabiji medvedy? :shock:

Takový tele? Tomu bych klidně věřil...
brutal2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 11. 2009 23:23

Jeďte Chlapci do Rumunských hor a tyhle Topicy Vás bleskově přejdou, uvažujte
také o množství, smečka toulavéjck psů, smečka vlků, Tlupa BELL v Carpati Muntii...z vašich šampionů nenajdete ani kostičku, he ani z Vás...Tulák Marcel od Zvonu, pusťe si zprávy o ,,Hodném,,Rotvailerovi a na Pavlova zapomeňte...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 23:27

Tam potkám tak maximálně Olgoje Chorchoje :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků