Antiperspirant vs. parfém

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod oco1 25. 8. 2008 19:59

Zdeněk L.: takže když používám tuhý deodorant, tak to je proti pocení absolutně naprd jo?
S7 edge
oco1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 8. 2008 20:15

já sem vždycky myslil že Antiperspirant je proti pocení a Deodorant to samé ale plus je tam ještě vůně..

Zděněk L: jo hochů, to je pak těžky, to si nevybereš
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 25. 8. 2008 20:18

já jsem si taky myslel, že to je přesně tak, jak píšeš.
ale teď nevím teda 8-D
S7 edge
oco1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flees 25. 8. 2008 20:43

pouzivam tuhy old spice a parfem a neni problem s nejakym prebijenim vuni- nedokazu si ani predstavit ze bych ten old spice nepouzil- pak clovek jde po obchodech a citi pot ostatnich a to je fakt hnus..ovsem pokud chces parfem a ne toaletni vodu pouzij ho stridme kvalitni parfem staci striknout do vzduchu a projit jim a vuni citis cely den toaletku primo na hadry nebo telo - je slabsi a min kvalitni
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 8. 2008 20:56

Já taky používám tuhý OldSpice, ale na to už parfém většinou nedávám (jenom na nějaké důležité schůzky, rande atd..) takže normálně nějak zvlášt nevoním ale taky *****ím.. :)

Flees: ted už konečně chápu to rozdělení a použití parfémů a toaletek, dík
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 25. 8. 2008 21:18

Parfem je nejvic koncentrovana vune a jak pise flees, vydrzi nejdele a to i po umyti. Pak je toaletni voda a nejslabsi je parfemovana voda, ale to jsem snad pro chlapy jeste nevidel.

Antiperspirant je proti poceni, samozrejme minimalnimu a deodorant je proto, kdyz se clovek zacne potit, aby vonel.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 8. 2008 21:21

můžu říct, že jste mě úplně zblbli :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 26. 8. 2008 00:23

Antiperspirant je proti poceni, ale zkuste pouzit antiperspirant kdyz je vedro. To je na chcipnuti, protoze pocenim se telo ochlazuje a ve chvili kdy se ani nespotim je mi humusne vedro....
A osobne si myslim, ze vetsina antiperspirantu neni ani nejak moc cejtit a tudiz je nejakej parfem prebije ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 8. 2008 17:07

Opakovaně odstraněny reklamní příspěvky.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2008 14:57

Ono antiperspirant zase až tak dobře nefunguje. Tudíž používám deodorant plus toaletní vodu. Mám tak vyzkoušené, že se to moc nepřepkrývá a nebije mezi sebou. Teda aspoň doufám :D
anonymni

Odeslat příspěvekod atizi 2. 9. 2008 15:10

Deodorant zabraňuje pachu a antiprespirant zabraňuje pocení. Driclor je proti pocení, kupuje se v lékárně.. a je to opravdu pro ty, co se hodně potí.
Jinak teďka běhá reklama na adidas action 3, mělo by to zabránit i pocení... Mám ho v dámský verzi, nemá nijak výraznou vůni, co by se bil s parfémem. A vůni je dostupných víc.
atizi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 9. 2008 14:00

Michal P píše:Opakovaně odstraněny reklamní příspěvky.

Opět.
Tímto se omlouvám dalším diskutujícím že jejich příspěvky byly odstraněny také, ale bez těch smazaných by nedávali smysl, když reagovali na ty smazané. Děkuji za pochopení.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fido+ 6. 10. 2008 14:20

Mate v tom trochu zmatek. Antiperspirant i deodorant muze byt s vuni ale i uplne bez vune.
Antiperspirant ma zabranit poceni, deodorant mu nezabranuje ale zabranuje rozkladu potu (to je to co *****).
Ja osobne pouzivam mineralni deodorant (je to nejaky krystal) a k tomu svoji oblibenou vuni.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vojtěch Juřík 6. 10. 2008 17:40

Já používám deodorant (Mennen Speed Stick Cool Power) + parfém (Puma Jamaica) :wink:
Vojtěch Juřík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 10. 2008 09:28

antiperspiranty a olovo?? neplete si tady nekdo olovo s hlinikem??

a jinak...nesnasim tuhy deodoranty a antiperspiranty, potrebuju sprej.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků