Vy a dochvilnost?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 6. 2008 11:14

jannnn píše: Protože alespoň u starší generace, jako jsou mí rodiče, je sraz v 6 hodin opravdu srazem přesně v 6, radši pro jistotu ještě o 15 minut dřív.

V tomhle jsem asi už ta starší generace.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 22. 6. 2008 11:33

jannnn: no ty si drak :D zastávku pod oknem a nestíhá busy :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Manli2 22. 6. 2008 11:46

:mrgreen: :nenapadne

no takže do školy jsem pravidelně chodil pravidelně v 8:05 :-D
na rande jsem jednou přišel o hodinu později :shock:
no a teď do práce... mno už kolikrát mi volali kde jsem... :-D


ale jinak jsem dochvilnej :D
Manli2
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 22. 6. 2008 14:22

do školy včas, abych měla místo na parkování
na schůzky o 5 minut dříve
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 6. 2008 16:42

jsem dochvilný a rád čekám (cigáro)...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 6. 2008 19:40

Autobus do školy mi dost často ujíždí, takže jedu dalším a ve škole jsem s desetiminutovým zpožděním nebo dojdu pěšky a přijdu těsně před 8.
Na schůzky s kýmkoliv chodím včas, radši tak, abych tam byl o pár minut dřív - přijde mi to jako slušnost. Když vidím, že se opozdím (byť o pár minut), napíšu aspoň tu blbou smsku.
Když někdo přijde pozdě vyjímečně, nevadí mi to, když je to pravidlem, nemám to rád.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 7. 2008 18:41

muj rekord je o hodinu pozdejc (teda co si tak pamatuju) - pokud jsem vubec prisel
naopak je muj rekord 1 hodina predem... jednou jsem malem dal i den predem...

jinak do skoly chodim vetsinou vcas pokud nahodou nekoho nepotkam... ale i tak vic jak 2 hodiny pozdejc neprijdu...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 7. 2008 20:22

dochvilnost....no přátelé by řekli, že děsný, ale do práce se snažím chodit včas a přítelkyni taky nenechám čekat...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2008 07:02

vždycky sem všude tak o 5minut dřív....
anonymni

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 6. 7. 2008 10:59

Snazim se hodit vcas, jak jiz tu nekdo napsal, prijde mi to neslusne vuci druhe osobe prijit pozde.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 7. 2008 11:45

Snažím se. Pokud je nedochvilnost druhou stranou tolerována, snažím se o něco méně. Nedávno jsem opravdu krutě nestíhal, tak jsem utratil cca 500 za taxi. Na srazu (společenská akce, byli jsme o dochvilnost žádáni) jsem byl 3 minuty po termínu a byl jsem tam prvni. Ten co posílal ty pozvánky dorazil o půl hodiny později.
Občas se mi povede zásek. Nejhorší bylo zpoždění 2,5 hodiny (usnul jsem a nic mě nevzbudilo) na jednání, které mělo přinést práci skoro na rok. Sice jsem to nějak vyžehlil, ale předhazovali mi to ještě dlouho. A těch bonusů (práci mimo smlouvu zadarmo)co jsem musel poskytnout....
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 7. 2008 17:32

Vetsinou jsem celou dobu v klidu, poslednich pet minut zacnu behat a rychle se pripravovat a nakonec to stihnu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zizd 9. 7. 2008 21:27

Ahojky, přidávám se ke kouďákovi. Teda dřív :) to jsem chodila taky o 5 min dřív, ale od té doby, co má přítel auto a jezdí všude pozdě jsem se mu přizpůsobila :) ale do práce (kde se to kontroluje) nebo nějaký důležitý zkoušky chodím pořád ještě dřív :)
zizd
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukino 14. 7. 2008 23:45

zizd píše:Ahojky, přidávám se ke kouďákovi. Teda dřív :) to jsem chodila taky o 5 min dřív, ale od té doby, co má přítel auto a jezdí všude pozdě jsem se mu přizpůsobila :) ale do práce (kde se to kontroluje) nebo nějaký důležitý zkoušky chodím pořád ještě dřív :)

No dovol? Ja ti dam vsude pozde :D :D :mrgreen: :mrgreen:
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 7. 2008 17:00

Pokud mi v tom nic nebrání, jsem dochvilný, spíš chodím dřív. Nesnáším, když někdo dojde pozdě, třeba i o minutu, jako to dělá přítelkyně téměř 4 roky... Holt ženy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků