Čínské kožešinové farmy

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Heady569 7. 2. 2008 21:34

dostalo se ke mě naprosto šokující video, a chtěl bych se o to s vámi podělit, upozorňuji že video NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI, NEBO PRO LIDI SE SLABŠÍM ŽALUDKEM

tohle video mě dostalo do nálady která hraničí se zuřivostí, stejně tak jako mě vehnalo slzy do očí... je to hrůza která se děje... to nejhorší na tom je, že je to legální... čínská vláda s tím nic nedělá..

znovu opakuji...
NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI, NEBO PRO LIDI SE SLABŠÍM ŽALUDKEM

http://www.furisdead.com/feat/ChineseFurFarms/

viz. http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=7225&start=0
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 2. 2008 21:42

mne takhle podobna videa vhanela poprve slzy do oci zhruba tak pred 12 lety, kdy mi bylo 15, od te doby jsem videla takovych videii bohuzel vic nez dost a ted na ne radeji uz nekoukam...vim, ze se tohle svinstv na svete deje, videla jsem zkrvavenou laguna s pobitymi delfiny, videla jsem jak se chovaji reznici ke ziratum na jatkach, videla jsem zabijeni tulenu, videla jsem jak zabijeji v Cine toulave psy (daji je do jakehosi velkeho supliku, ktery proste tlakem zavrou, takze psi se umackaji zaziva)...opravdu uz na tohle nechci koukat...bohuzel se to bude dit dal a nikdo tomu nezabrani...nejradsi bych tem zenskejm co nosi kozichy vydrapala oci a skopala je, jenze to nejde...pokud bude poptavka po kozesinach prevysovat nabidku bude to proste tak...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 7. 2. 2008 21:44

njn.Taky se mi na to nechce koukat.Jednak protože jsem dítě a jednak už mě ty zvěrstva fakt štvou.Přesně jak říkala Noovo.je to humus
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 7. 2. 2008 21:45

pravda pravda.. bohužel finanční situace těchle farem těm lidem neumožňuje použít injekce nebo aspoň elektrický šoky aby to zvíře před stáhnutím z kůže zabili, zastřelit ho nemůžou, pač by narušili tu kůži... tak je musí stahovat z kůže zaživa.. to nejhorší na tom je že ty zvířata ještě několik minut po tom žijí... a ještě horší je že v číně je to plně legální..
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 7. 2. 2008 21:47

no tak to je příliš.A že se o tom v česku ani moc nemluví.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 2. 2008 21:48

Heady569: bohuzel i zabijeni elektrinou jsem videla...pro zvire asi taky nijak prijemny,kdyz mu strci do huby tyc probijejici elektrinou :( ...nejlepsi pro to zvire by byla kulka do hlavy, kdyz uz je tedy zabijeji...
Naposledy upravil Noovo dne 7. 2. 2008 21:50, celkově upraveno 1
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 7. 2. 2008 21:50

kurde.Nechápu jak to můžou ti lidi vůbec dělat.jim by taky nebylo příjemné kdyby je takhle týrali,mučili a vraždili.je to humus
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 7. 2. 2008 21:50

pořád lepší než ho stahovat zaživa z kůže :-)
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 2. 2008 21:54

AliGiro: vis takova je situace....ty lidi nemaji penize, zivit se nejak musi tohle jim sice prinese zisk, ale konecny prodejce tech kozesin ma z toho nejvic, a tihle stahovaci zvirat, na ktere vsichni koukaji skrz prsty a nadavaji jim (vcetne me) dostanou zlomek penez...je to jako prodej krvavych diamantu v Africe...opet je to kseft a nikoho nezajima, ze je to nehumanni...jde jen o prachy...
ted uz to chapes?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 7. 2. 2008 21:55

Stacil mi kusok..to sa neda pozerat, aj keby som mala odhladu umriet nedokazala by som stiahnut za ziva zviera z koze... :(
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 2. 2008 22:05

tu sim co tam je, neni to jak tam mlati nejaky ty zvirata palicema atd?... ja na to nemam ani chut se divat, proste na svete existuji primitivni lidi co se dokazou chovat takhle bestialne, musime s nimi zit a budme radi ze zijeme v alespon trosku civilizovanem svete daleko od takovych zverstev...
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 2. 2008 22:16

Heady569 píše:pravda pravda.. bohužel finanční situace těchle farem těm lidem neumožňuje použít injekce nebo aspoň elektrický šoky aby to zvíře před stáhnutím z kůže zabili, zastřelit ho nemůžou, pač by narušili tu kůži... tak je musí stahovat z kůže zaživa.. to nejhorší na tom je že ty zvířata ještě několik minut po tom žijí... a ještě horší je že v číně je to plně legální..
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 2. 2008 22:56

ted mě asi zlynčujete:

Sem na brigádě před vánocama prodával kapry, a ti se cukali ještě když sem z nich vytahoval vnitřnosti, dokonce ani hlavu neměli... :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 7. 2. 2008 23:02

U Tebe jsem to fakt čekal. :hm


Normálně tato témata s odkazy na nevhodný obsah mažu, ale že je to web o prostestu, tak to teda nechávám. :?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 7. 2. 2008 23:52

_maty_ píše:budme radi ze zijeme v alespon trosku civilizovanem svete daleko od takovych zverstev...


Naivni :) . Stejny a mozna i horsi veci se deji na jatkach nebo farmach po cele CR.
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků