Nemám slov...

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 1. 2008 16:06

Já to prostě nepochopím co ty čů*áky na tom baví. Tohle je fakt pro silný žaludky,já mám dneska z toho fakt docela blbou náladu,docela to se mnou pohlo. Přijde mi to šílený jak se baví lidi - zapalovat kočky,opíjet je a roztrhávat psem nebo přivazovat psa za jedoucí auto ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 16:32

jak rikam dokud budou tresty za tohle mirne, tak se to bude stavat :(
tak to s tim stenatkem jsem necetla....hrozny...ja bych si ty nelidi taky za to auto pak privazala, jak to delali driv, uvazali si za kone cloveka a bylo...tohle mi fakt hlava nebere...
kdyby se jim to v zivote za to co delaji tem zviratum vratilo milionkrat...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 1. 2008 18:40

Policie už tuší, kdo stojí za brutálním utýráním kočky, které se objevilo na jednom z českých internetových serverů. Záběry začátkem tohoto týdne šokovaly českou veřejnost. Horká policejní stopa míří do okresu Frýdek-Místek, kde by se měl jeden z pachatelů hrůzného činu zdržovat.

http://www.novinky.cz/clanek/131474-pol ... kocku.html
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 1. 2008 19:42

jannnn: jojo taky jsem to dneska cetla...pruser je na tom zase to, ze je mozna sice chyti, ale trestz budou opet smesne :x :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 23. 1. 2008 20:04

za toto sa dava maximalne 500 korunova pokuta ;)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2008 16:15

No kdyby šli do kriminálu a někdo jim tam pěkně nakopal pr*el tak by to bylo lepší. Doufám že ne jenom 500kč pokuta a nic
anonymni

Odeslat příspěvekod Renegade 24. 1. 2008 21:50

Proste hnus, k tomu neni co dodat :?
Renegade
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 24. 1. 2008 22:22

týrání zvířat je to co nejvíc nenávidim. Ti by si zasloužili rozbít hubu až by do konce života srkali jídlo brčkem.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 1. 2008 23:59

pozabíjet, ale hezky pomalu a bolestive, to bych jim udelal, hovadum jednem!
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 31. 1. 2008 16:26

Já bych takový k..rvy nezabíjel, ale uplatnil na nich právo útrpné. Víc než vězení by možná pomohla pořádná dávka ptakopysčího jedu (slyšel jsem, že ten způsobí tak silné podráždění nervových zakončení, že zasažená osoba cítí naprosto nesnesitelnou bolest) + navrch i to vězení (v délce trvání odpovídající přibližně trestu za zabití dítěte apod.).
Kdo takhle sadisticky ublíží kterémukoliv bezbrannému tvorovi (lidské děti, zvířata, postižené osoby, ....) si nezaslouží slitování.
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 4. 2. 2008 20:21

fujtajbl.To jsou takové hovada.Takové svině jsou dneska na tom světě
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 2. 2008 14:41

Týrat někoho, kdo se nemůže bránit. To je ohavné! :x

Těm lidem byl zalepil pusu, svázal ruce, nohy a pomalu a bolestivě je týral :twisted: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 2. 2008 14:55

includes: nějak takhle?? :twisted: :twisted:

Obrázek

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 2. 2008 23:43

Ježíš to je humus... Jinak dneska v na vlastní oči byl právě tento případ,a ti co to udělali vypadali poměrně ********. Vůbec jim to bylo jedno a neměli snad ani výčitky svědomí,jako kdyby to bylo normální ještě ten debilní úsměv toho co to natáčel
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků