Smetaci neboli "psi"

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 5. 9. 2007 07:23

ble-eeee :shock: ...nahace moc nemusim
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 7. 9. 2007 14:47

Chudák p-....... ehm, tvor. (To má být pes?)
Osobně mam taky radši psy, u kterých je jasné, že jsou to psi, a ne mopy nebo naopak naháčě.
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 9. 2007 16:42

chudak pes :roll:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2007 16:43

mopa myslíš tohle?? :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 9. 2007 16:45

dneska delaji dredy uz i psum? :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2007 17:35

nééé, to je tak originální rasa... nevím jak se ale jmenuje :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 9. 2007 20:19

tyvole, pes nu-metalista :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2007 20:44

regulérní dredař :D ještě špeka do tlamy... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 7. 9. 2007 21:04

takeho si kupim, aj podlahu s nim mozem utierat :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 9. 2007 07:52

Sen kazde hospodynky :lol:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 9. 2007 17:17

Precital som si toto vlakno a nazory toho po-suk-a ,zamerane a jak z inej planety,ma dost vytocili!pre info napr Yorkshiri musia v zime nosit tie oblecka bo by vonku zdochli,nemaju porsrstku co ostatnych psov chrani pred mrazom,ze sa z toho stal trend a ludia to prehanaju..pche....mal som dobermana takeho si v zivote nevidel,teba aj s tym smradlavim blchacom by dal na handry(tvojimi recami,bo pozeram,ze to je pre teba dolezite)ale zomrel...tak som teraz mame kupil na narodeniny Yorkshira aja tasku,aj oblecko(maskacovu bundu s kapucou a kozusinou 8) blink-blink :lol: ) a si predstav normalne s tym chodi vsade v "kabelke" jeto prenho velka ulava,aj si tam pospi a je stale na vzduchu.....a reci,ze "kopnut sa do toho neda"atd hned dve na nos bych ti pridruzil,len by si sa nanho skaredo pozrel :wink: prikladam foto:

Obrázek

neni perfekny??do bytu nieco vacsie je uz tyranie....
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 19. 9. 2007 17:48

MarkFX píše:nééé, to je tak originální rasa... nevím jak se ale jmenuje :?:/quote]


je to bud pumi a nebo puli ty dve plemena si pletu, ano maji takove chlupy...


spajza X: ted k tobe, asi ano jsou citliva na zimu tak jako kratkosrsta plemena, kteri kdyz mrzne jako kdyz prasti muzou velice snadno nachladnout...ale uprimne, slovo mrznout je uplne neco jineho nez kdyz je teplo a lidi jak kreteni davaji psum oblecky,i kdyz nemrzne..to tomu psu naopak skodi...je padle na hlavu kram pro psy, kde prodavaji specialni oblecky....copak driv neco takoveho bylo?ne nebylo, protoze lidi jsou proste posahany a berou to jako modni doplnek...moje segra ma pitbula zije v Liberci, a svetr svemu psu dava jen kdyz s nim jde bezkovat, jelikoz je klendra a pes muze nachladnout, svetr je uplne obycejny nic na nem neni, zadne serepeticky jako jsou cvocky a jine trapne ozdoby...ano tohle beru, ale ne psa navlikat i kdyz je plus 20 :lol:
a propo ten tvuj jorksirak neni vubec perfektny, kdyz mi utoci bezduvodne na psa, jsou to proste hysteraci s komplexem Napoleona...to bych ho asi....no nic :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 9. 2007 18:11

ratlik ma taku povahu yorshire je vyslachtene plemeno na vyhananie krys atd.v hradoch,zamkoch atd nieco ako jazvecik na lisky.a jazvecik je jedno inteligentne plemeno s muskami(valat sa v hovnach atd aby zmietol korist)jak yorkshire super rasa....asi tam uvas mate nejakeho zurivca :lol: inac znamy ma chovnu stanicu a tiez si len pochvaluje,len ze chce viac opatery,ktoru iny nepotrebuju.....

imho ja som sa pytal na mojho 8) nie na yrk. vseobecne....:D

imho2 ten pes tie oblecky fakt ked je zima potrebuje a ze v minulosti take nic nebolo?mozno preto,ze jeto asi cisto indoor pes 8)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2007 19:09

spajza X píše:Obrázek

neni perfekny??do bytu nieco vacsie je uz tyranie....

mě zas tak perfektní nepřipadá... nevím jakou má teda povahu, jestli je to takovy rozmazlaný "plyšák" ale vzhledově se mi moc nelíbí.. :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 20. 9. 2007 07:34

MarkFX: ten pes je vlevo, ne to vpravo na zemi lezici, i kdyz se to da lehce splest :lol: ...teda myslim :hm

spajza X: no okolo kde bydlim je asi 10 techle malejch potvor a jen jedna je v pohode (je fakt, ze ta pani co tohohle ma se k nemu chova jako ke psovi nikoliv jako k diteti)....takze kdyz na jednoho z nich bezi muj pes (madarsky ohar) s tim, ze si budou hrat, tak se muzou panicky zblaznit a jejich pes taky...holt jakej pes takovej pan :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků