Vše o in-line bruslích

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cassies 13. 6. 2007 10:59

jezek píše:Děcka,já se za rok ježdění nenaučil brzdit.Vůbec nevím,jak na to... :roll:o/quote]

Když neovládáš klasické brždění brzdou, tak začni chodit....jako fakt, ja ze začátku, když jsem měla brusle s tvrdou brzdou, taky nevěděla, jak zastavit, nebo alespoň zpomalit, tak jsem během jízdy začala chodit...a fakt to funguje :wink:
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 6. 2007 13:44

No já zatím brzdím na trávě.Na tvrdou brzdu mi to taky nejde,tak zkusím Tvou radu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 6. 2007 19:44

Heh, jako menší jsem jezdil, ale teď mě to moc nebere, hlavně tu ani nemáme pořádné silnice, tak to zrovna moc bezpečné není :x ...

jezek: Brzdit jsem se naštěstí naučil, ale nikdy jsem si nebyl jistý, jestli to ustojím, tak jsem mnohokrát na trávě brzdil též :D, v mých začátcích někdy i koleny :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 6. 7. 2007 11:21

Taky neumim brzdit. Obcas jsem to zkousel do otocky, ale to je snad jeste horsi, nez se vysekat zrovna v plne rychlosti :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 6. 7. 2007 15:47

Pokud zrovna nejezdíte extrémně rychle, normálně začněte dělat obloučky. zpomalíte, a pak už není problém to v tom oblouku prostě dotáhnout a zaseknout. horší je to tehdy, když jste mezi lidma...:-) ale účinné je to rozhodně víc než brzda na patě. tu jsem vždycky oddělal ještě než jsem vyjel.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 7. 2007 22:49

Když to tady čtu s tím brzděním...asi podobný jako na lyžích :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 7. 7. 2007 08:07

Nejlepší byly jedny moje brusle v 90. letech, co sice byly in-line,ale neměly gumová kolečka :mrgreen: Tam člověk zasekl jako na ledě a hotovo 8) Samozřejmě, že všechno má dvě strany a nedostatkem bylo, že člověk až příliš snadno ztratil grip, přešel v drift a následně pálil kůži na kolenech a stehnech o asfalt

Ještě sem chtěl dodat, že když nic, tak je dobré zkusit přibrzdit tak, že jednu brusli dáte kolmo na směr pohybu + přenesená váha na předek, je to docela účinné a hodně lidí tak vídám :wink:

Edit2: Dochází při tom samozřejmě k likvidaci koleček, to jen tak na okraj :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 7. 7. 2007 09:41

Tak to jsem taky zkousel. Na umelohmotnych koleckach jsem to kdysi zasekl jak na lede. No pekne jsem se slozil :D Jinak s tou zadni nohou na kolmo to muze byt ucinne, ale ty kolecka hodne trpi. Nevim, jestli se to vyplati delat moc casto...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 7. 7. 2007 12:37

kdyš sem jel poprvi tak me napadlo skusit brzdit véčkem :lol: no šel šel sem zamozřemě na držku, normálně brzdim jak píše lukecz že brusle jsou v úhlu 90 stupnu jedna ve smeru jízdy a druha brzdi to je asi nejlepši
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 7. 7. 2007 18:29

zadní nohou do téčka to jde, ale je to nouzovka, právě kvůli opotřebení koleček. ale je to účinné a bezpečné. :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 16. 7. 2007 07:08

pritelka jezdi zatim pomalu, ale dobrzdeni k zastaveni dela pluzenim :D
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 16. 7. 2007 12:16

fahrman: A kolik už z toho má stehů na tváři? :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrman 16. 7. 2007 12:21

jeste nic .. ale pada rozkosne ... pripomina to nabeh na piruetu pri krasobrusleni ... jen smerem k zemi :D
fahrman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 15. 10. 2007 19:25

Já brzdím brzou a je to jediný účiný způsob - podle mě. Když se sjíždí kopec (a u nás v Havířově je Bludovičák fakt maso, možná někdo zná :) ), tak se téčko prostě podle mojich zkušeností použít nedá, brzdou zastavím na pár metrech - ale mám celkem měkou - zo znamená, že taky rychle odchází - a je celkem drahá...
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2008 10:26

tak dneska po roce opet premiera :-D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků