The L Word

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod van vren 22. 5. 2007 17:15

Obrázek

Originální seriál o lesbičkách. Mám skouknuto zatím jen pár dílů, ale docela mě to baví. Znáte někdo?
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 5. 2007 17:18

Ne, napiš víc...čím je originální? Mně teda podle fotky...všechny jsou hubený a hezký, to teda moc originálně nevypadá...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 22. 5. 2007 17:23

Originální už je jenom tím nápadem vytvořit seriál o lesbických vztazích (tedy alespoň mě to originální připadá). Na to abych to nějak popisoval jsem moc líný, raději si o tom přečtěte něco tady.
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 22. 5. 2007 18:13

neodsudzujem nevidela som :!:
ale na moj vkus prehustene pekne umelimi zenskymi z casopisov a malo poriadnych chlapov :mrgreen: :mrgreen:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 5. 2007 18:26

a proč to má takový název?? :? L word :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 5. 2007 18:43

Hadam, ze je to L word jako lesbian. Stejne tak jako se pouziva n word misto nigger (http://www.banthenword.org/)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 22. 5. 2007 19:56

proc mam obavy ze sledovanost bude zpocatku obrovska a vzapeti bude rychle klesat?

protoze tam zvlastne muzske osazenstvo najde misto erotickych scen jen jakesi "vztahy" :D


vse je jen ma spekulace :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 5. 2007 20:11

taky myslím že to tak bude... Chlapi se budou těšit na nahé ženské a přitom tam pujde jenom o klasickou "telenovelu"... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 22. 5. 2007 20:11

Škoda, že není ještě The G World. :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 23. 5. 2007 07:24

Tak sexu je tam skutocne dost. Ibaze stale iba lesbickeho... Tlsta tam jedna osoba je, ta tmavsia vzadu vpravo :) len neviem ci bola aj v prvej serii. Problem tohto serialu je az prilis sexualne zalozeny dej, nieco na sposob kazdy s kazdym, kde sa len da a pretlacanie cisto lesbickej kultury napr. v podobe hudby, ktora ostatnym nelesbickym ludom vela nehovori.

The G World sice neexistuje ale existuje serial Queer as Folk a to v UK aj US verzii.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 23. 5. 2007 19:28

hmmm neni to prvni serial zaobirajici se lesbickou tematikou ... timpadem se originalita ztraci ...

a muzu rict ze ten "prvni" byl aspon dobrej sitcom ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod madeleine 23. 5. 2007 20:40

poznám, ale tiež len z rozprávania... seriál vraj ani nie je taký fascinujúci ako obsadenie, s ktorého vraj moc herečiek lesbičiek nie je, co je podľa kolegynky škoda... :D

jej hviezdicka je daniela sea, dost ju zerie... skoro ako svoju cajku, ktora sa mozrejme zatial vyhrava...

inak original k serialu: http://www.thelwordonline.com/
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quichote2000 12. 6. 2007 13:05

L word je naslaplej
Resi se tam sex i vztahy, je to jeden z mala dramatických seriálů, kde je každá serie lepší a lepší. Má to slušnej scénář a je to pěkně natočený, veselý, smutný, vzrušující, vše co má mít dobré drama.
Odehrává se v zajímavém prostředí, kde skoro nepotkáte heterosexuála.
Jinak tady mate linky na hafo fan stranek:
http://tvserialy.eu/vsechny/the-l-word/
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 12. 6. 2007 14:45

seberte z modelingovych agentur par pekne vypadajicich holek nejlepe brazilskeho tipu (nezalezi na orientaci ve svete modelingu se to pari vsichni se vsema :lol: ) a vznikne vam L World, nebot ted je in byt lesba a nebo gay, takze sledovanost zarucena...koho bavi porad lsedovat heterosexualni serialy...no nemam pravdu :mrgreen:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hitomi 12. 6. 2007 15:32

Docela seriál o nicem.
Hitomi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků