Trosečník

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 5. 2006 11:40

hele,nebyla Pevnost Boyard to,jak tam byly třeba ty pavouci,a oni se přez ně museli dostat pro klíč,nebo jak vždycky chodili do věže,za tim fousatym dědou????
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 20. 5. 2006 12:17

Jo to bylo ono, jestli si teda dobre pamatuju. Taky jsem na to jako malej cucel a bavilo me to. Nejlepsi bylo, jak na konci zacali padat ty penize do toho trezoru a soutezici si je treba rvali do pusy, aby jich odnesli co nejvic :-) Myslim, ze tankrat ta castka sla na dobrocinny ucely.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nsocinka 23. 5. 2006 20:38

To se myslím jmenovalo Po stopách Xapatanu nebo tak nějak. Vždycky jsem si říkala, že by mě hrozně bavilo hledat ty sošky... :oops:
nsocinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 2. 6. 2006 16:33

Mě ten film připadal jako parodie na Robinsona Crusoé
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 6. 2006 19:15

Taky to asi něco takového mělo být, ne? :wink: ...

btw: Nejvíce se mi líbilo, jak rozbalil ten balík a co neviděl? Brusle :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 28. 7. 2006 11:43

Trosečník dopadne dobře, když se tam Primě podaří vybrat dobrý lidi...Ne různý extrémy jako u VV2...
btw.:úkoly v americké verzi byly fakt dobré viz. jeden boj o imunitu:
Trosečníci přišli k moderátorovi a za nim ve vodě několik kůlů o průměru cca. 30 čísel. Moderátor jim sdělil, že imunitu dostane ten, kdo vydrží na kůlu stát nejdéle :) Stáli tam přes noc...
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 28. 7. 2006 13:48

Suving píše:Pevnost Boyard rulezzz.....nejlepsi byl Paklic a Paces a ten deda co porad neco hazel z okna..

Nebyl to děda, ale otec Fura. A nebyl starý,ale jen namaskovaný.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 4. 9. 2006 12:02

Trosečník dobře nedopadne, je můj názor.
Bude běžet v sobotu od 20.00, jen jednou týdně (což je termín, kdy se lidi moc na TV nedívají a komerční divák potom hlavně na Novu), jednak to není přímý přenos a celá soutěž už se vlastně odehrála, takže to budou jen "starý" sestřihy, bez možnosti ovlivnění, chybí taky ten každodenní prvek jako u VV, BB či Baru. Největší zápor fakt vidím v tom, že je to záznam někdy z července. Osobně prorokuju velké fiasko. Navíc většina lidí už formát reality šou zavrhla
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 9. 2006 12:28

Dříve jsem se díval na to, když na Nově dávali opakování Trosečníka USA, ale na tohoto se asi moc dívat nebudu, přeci jen už víte, o čem to zhruba bude a rozhodnout, kdo vyhraje, to neovlivníte, jak říká maty.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 4. 9. 2006 13:11

maty: tak to v tom pripade neni reality show, kdyz to je uz predtocene. to je jako kdybych koukal na dokumentarni serialy o prirode.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 5. 9. 2006 10:15

Prostě je to tak - celá soutěž už je minulostí, odehrálo se to v červenci. Navíc proti tomu od 23.9. Nova nasazuje i v sobotu Superstar3 s hlasováním, takže......takže asi Prima změní čas :D :D
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 9. 9. 2006 21:31

Pevnost Boyard byla skvělá, bylo mi asi 7, kdy to dávali a měl sem to moc rád. Trosečníka sem ještě neviděl, ale rád se na to kouknu, abych zjistil, jaký to je.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 9. 9. 2006 22:02

já se kouknul a trvám na svých příkrých názorech
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 10. 9. 2006 08:22

Hmmm tak první díl českého Trosečníka - nic moc! Úvodní znelka nudná, a zbytek, také nudný. Originál S.U.R.V.I.V.O.R. byl mnohem zajímavější, nevím proč, ale tamty epizody mě bavili mnohem více, náš český je prostě nuda!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 9. 2006 16:58

Zatím nevim. Viděl jsme první díl. Uvidíse jak se to rozjede.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků