Kastrace u zvířat- ano či ne?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 30. 10. 2005 10:52

JendaLinda píše:[i]/* Tady se rozjíždí pořádný flame. */m/i]

Myslím, že ne Time.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 12:01

myslim, ze ta otazka je hlavne blbe polozena nebo ji nekteri berou az moc detailne,
nejde rict bud ano nebo ne,
pak se tady muzem hadat do nekonecna,
to je totez, jako tvrdit, ze potraty jsou vzdy spatne nebo dobre,
treba u nas, jak uz jsem psal, se narodi az 15 kotat rocne, 5 si nekdo veme, jedno, dve se necha kocce-pak se daj taky nekomu nebo pokud se kocka nekam ztrati, tak ji nahradi a zbytek netrpi(zadne topeni, uz to nebudu psat porad dokola)
nemuzete vykastrovat celou vesnici, kocky se tam nechovaji pro krasu, ale pro ucel
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 30. 10. 2005 13:55

hm.. vono by stačilo vykastrovat něco málo přes polovinu koček. Tím by se srovnala nabídka s poptávkou a nebylo by to potřeba je likvidovat tak jak se likvidují (tedy.. humánním topením, aby se neprolévala krev (BTW, to mi připomíná upalování ve středověku, to se taky dělalo proto, aby nebyla prolita krev :?)).
Kdo touží po nové kočce, může nechat venku pár granulí a vona už se nějaká socka, co zůstane u baráku najde. Stačí krnit, posléze naočkovat, odčervit, vykastrovat je vymalováno.

A kubakod> kocouři se kastrují (alespoň u nás) hlavně proto, aby přežili déle a nevraceli se zmrzačení a jinak poškození (zejména od sousedů, co kočky nesnášejí) a drželi se doma. Máme teď v garáži jednoho externího nekastrovaného na přespávání, má zřejmě vystřelené oko a měl přeražené nohy (nebo záda), teď už na ně jen hůř chodí. A před rokem to byl naprosto schopný jedinec, který přežil zimu venku a staral se přitom i o malou kočku (tedy, asi půlkilové kotě někdy v lednu).
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 14:31

adams píše:hm.. vono by stačilo vykastrovat něco málo přes polovinu koček. Tím by se srovnala nabídka s poptávkou ...v/quote]


hm, jj, stacilo by to , ale jak to udelas v praxi? reknes, ze tahle pulka vesnice bude kastrovat a tahle ne? ten problem je hlavne ten, ze kocka na vesnici je uplne to posledni co nekoho zajima a ta nabidka s poptavkou se srovnava utracenim kotat nebo tim, ze se sami nejak ztrati,
nechavat venku nejaky zradlo prilaka leda tam mysi :)

joo, svet neni dokonalej :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2005 15:01

S tim utikanim na tom neco bude.. Ja treba pred par lety jsem si vzal od nekoho kote, ale to se nekam zahadne ztratilo.. Tak jsem si radsi poridil psa a toho uz mame pres 8 let a nikam neutekl :-)

Hlavne me za to neukamenujte..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 30. 10. 2005 15:40

hm.. dá se to vtlouct do hlavy těm trochu rozumnějším. Jen použít vhodnou argumentaci a prostě je na to ukecat s tím, že kastrace se udělá jednou, stojí to jak dvacetipivo či šestery cigára a je od koťat klid. A od těch blbejch holt ty kočky "rozdělovat" tak, aby je nemuseli likvidovat.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 18:51

adamsi, takze se dobrovolne hlasis na vesnickou osvetovou besedu?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 20:12

ESO : chtel bych ho videt jak pochodi ... muj deda na takovyhle lidi ma vzduchovku a v soli maceny diabolky :-D ... naposledy s tim picnul nejakyho manika co mu prisel vysvetlovat o tom, ze by nemel mit na zahrade svuj kompost :-D ...

mno .. ukecat ? .. takze presvedocovat o "svoji" pravde ? o "svoji pravde civilizovaneho cloveka" :-D ... au au ... nechtel bych bejt pak ve tvy kuzi :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 20:18

me napadla podobnost s Rimmerem a jeho letakovou kampani a kdyz by ani to nepomohlo, tak se neda nic delat, musime vzit nejtezsi kalibr......tricka s napisy :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 20:20

"jednou budem daaaaal" :-D ... jj emocuc byl hustej ... Rambo Lister, ESO "letaky" Rimmer, Dwayne Dibley a Neuctivec Kryton :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 30. 10. 2005 21:32

Ja bych to neudelal... fuj
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 30. 10. 2005 21:37

ice, ty se kastrovat nemusis, nebo snad jo? :hm
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 30. 10. 2005 21:45

ESO ja myslel u zvirat :mrgreen: ale nemusim zatim :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeroy 22. 4. 2008 02:44

U vodicich/asistncnich psu nutnost. Umite si predstavit jak vodici pes tahne nevidomeho za harajicimi fenky?
zeroy
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 4. 2008 08:13

myslíš fenkami, žejo? :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků