Jaký máte názor na hudební televize?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 6. 2005 18:48

Já jsem rád, že existují, protože k hudbě mám hodně blízko a ráno si třeba pustím Óčko místo rádia :) .

Co takhle udělat vlastní obrázek o hudebních TV?

  • Óčkok/b] - je super, není na něm tolik reklam, hrají dobrou muziku, jsou tam celkem příjemní lidi a taky se mi líbí grafika. Rozhodně je skoro pro každého, protože nehrají pořád jenom komerční shity nebo zas jenom hard-metal.

    n/*:m]
  • MBox - celkem dobrá, diváci si klipy vybírají přes SMS, reklamy jsou relativně často, ale to běží jedna ani ne 30-sekundová. Takže spíše dobrá.

ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 7. 6. 2005 18:50

music box je slovenska, takze ok :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 7. 6. 2005 18:52

Jo, já vím, zapomněl jsem to tam dopsat :oops: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koby 7. 6. 2005 19:04

MTV: Naprosto všechny, včetně 1, 2, Pop, Hits a aglický stojej uplně za prd. Reklamy mi nevaděj, vadí mi to co tam hrajou. Tzn. pro mě nic moc.

Viva: Ty mám taky dvě myslim, je to lepší než MTV, pro mě lepší žánry, narozdíl od MTV tam jsou i koncetrty typu U2, Bon Jovi, Redhotů atd...

Očko: Nejhorší ze všech takových TV. JEdnou jsem na to koukal 4 hodiny, když jsem byl v servisu s autem. Za tu dobu dávali přesně 4x Dana Bartu a ostatní písničky tam byly taky tak dvakrát, teda ty co mi utkvěli v paměti. Samozřejmě něktreý se tak neopakovali. Na týhle TV mi vadí levnost, a strašně moc často se opakující skladby
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 7. 6. 2005 19:18

MTV se mi líbí, maj fakt dobrý poředy s celebritama, ale ty reklamy mi docela lezou na mozek... mám MTV Central

VIVA je v pohodě, ale Óčko, to je fakt hrůza, nemá žádnou úroveň, ale třeba tu grafiku maj pěknou ;) ale ty moderátoři jsou děsný!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 7. 6. 2005 19:39

Očko - moc nesleduju, ale když sleduju, tak celkem dobré. Třeba sobotní koncerty...

VH 1 - jj, moc se mi líbí. Různé žánrové hodinky, jako 80s, 90s, Jukebox, Then and Now (tehdy a nyní od stejného interpreta), ...
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 6. 2005 19:17

Zajímavé názory... Moc ale nechápu, co vám vadí na Óčku? Levnost? No nevím, to že 4× hráli On My Head o něčem možná svědčí, ale když to je hit... Rozhodně ale lepší než MTV 2, kde jsou skoro pořád ty otravné reklamy...
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigdoc 9. 6. 2005 03:40

Jo, óčko není bohaté, ale zase kolik je českých klipů? Oni za to nemůžou, klipy nevyráběj - není jejich chyba, že jich tak málo existuje.

Jinak mám nejraději Classic VH1 - hudba 70. let. To je něco pro mě.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 6. 2005 13:31

Jednu dobu jsem sledoval MTV,MTV 2,VIVU a VIVU plus,ale od jiste doby,kdy se tam objevuji klipy vetsinou na styl-cernoch v drahem aute,omotany retezana,kolem neho fura polonahych bab,a nadava vsem...No tohle neni nic pro me,reklam je tam hrozne moc a jeste k tomu na zvoneni atd....proste hruza,uz se na to nedivu..
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 6. 2005 18:57

mickaelb píše:Jednu dobu jsem sledoval MTV,MTV 2,VIVU a VIVU plus,ale od jiste doby,kdy se tam objevuji klipy vetsinou na styl-cernoch v drahem aute,omotany retezana,kolem neho fura polonahych bab,a nadava vsem...No tohle neni nic pro me,reklam je tam hrozne moc a jeste k tomu na zvoneni atd....proste hruza,uz se na to nedivu..


Přesně tohle mi vadí.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 9. 6. 2005 21:26

Na tv nekoukam :)
ale v dnesni dobe je to snad jediny typ na co se da koukat :) mam velice rad MTV a VIVA obcas ceske ocko :) kde uvadi ucitel co nas uci hehe :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 6. 2005 16:09

Který to je?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 10. 6. 2005 17:15

marek paluch :) uci u nas nemcinu a psychologii :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 10. 6. 2005 17:53

Jo, ten Slovák :) , to je psycho týpek :) .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Návštěvník 10. 6. 2005 21:22

jj hustej :) je to celkem fajn kluk :)
ale ma extrevagantni styl oblikani :)
uci nemcinu a psychologii u nas :) hehe
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků