Máte domácího mazlíčka? Zažíváte s ním srandu?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 5. 2005 23:08

My máme dva papoušky - korelu Kubíka a neofemu Julču. Kubík před nedávnem spadl na hlavu z 30cm výšky. To je na ptáka obdivuhodný výkon. Julča se moc ráda koupe. Nejednou jsme ji přistihli, jak hledá vodu ve dřezu.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 5. 2005 23:15

Máme doma dva osmáky a ty bestie se baví tím, jak se dostat z klece ven. Bohužel se jim to často daří, prožerou úplně všechno. Ale už se na ně chystá akvárium, kde nebudou mít šanci (zatím bez vody...).
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 5. 2005 00:01

Oni ti naši uličníci už toho taky dost rozkousali. U repráků jsme museli vyměnit drát, květiny jsou ubožáci - zrovna dnes chudinku palmu obrali o poslední tři listy, rozkousali i závěs, jeden dareba, kterého už bohužel nemáme, mi odpálil PS/2 opt. myš, v otevřeném PC mi nakousl IDE kabel... Přesto všechno je zbožňujeme.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 25. 5. 2005 01:00

Tohle je náš domácí mazlík,no víc mojí neteře, fretka Gina,občas je s ní i sranda,potvora někdy kouše,někdy kvoká jako slepice,ale jinak v pohodě!!!
Trošku více fotek zde: http://home.tiscali.cz:8080/fretule
Naposledy upravil borsuk dne 19. 7. 2006 23:06, celkově upraveno 1
borsuk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 25. 5. 2005 01:41

skoda ze tam jeste neni ta hlava :)
u nas papousek uletel, zelvicka se doplazila az spadla z balkonu, rybicky sem prezral a křečci se udupali v tom rotujícím kolečku :( smutné že? Takže až na komára a sem tam pavouka prázdno :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 09:30

Borsuk: Ta je nádherná :) .. kdyby tolik nekousaly, mrchy, ale to kvokání to úspěšně vynahrazuje. Jen škoda, že ten můj (MacBeth) je jak píchnutý šídlem a nedá se pořádně vyfotit, navíc jsou to snad už rok a půl staré fotky původním digitálem.

Obrázek
Obrázek
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 5. 2005 09:50

Zapomněla jsem ještě na jednu Kubíkovu zábavu - šplhá mi po reprobednách a kouše do látkového potahu. Už jsem v něm našla jednu dírku.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 11:33

MacBeth reprobedny pro změnu obšťastňuje :)
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 12:07

Já bych bral nějakou Lamu. Tyhle dvě jsou prostě super.
Ale u nás se asi sehant nedají :(
Obrázek
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 5. 2005 12:18

S-Tony: Lam u nás seženeš plno, stačí se porozhlédnout po netu ;)
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 25. 5. 2005 15:34

Zadnyho mazlicka nemam a ani nechci protoze je to pro me moc narocny a nebavilo by me s nim napr kdyby to byl pes chodit kazdy den.
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 25. 5. 2005 19:04

mám jednoho osmáka a naštěstí nám zatím nic nesežral - dvakrát se mu podařilo utéct z klece ale dycky nedošel dál jak do kuchyně naštěstí..... od té doby co běhává po obyváku denně tak hodinu, tak se ani z té klece nesnaží nijak dostat
ale mám docela srandovní příběh s křečkem - bydlíme ve druhém patře a křeček byl chvíli na chodbě jenže mu někdo nezavřel pořádně klec a on utekl - zjistilo se to až druhej den, kdy sem mu šla dát žrádlo a tak sme prohledali celý dům a našli sme ho schovanýho ve sklepě v kýblech - doteď je nám divný, že si nikdo nevšiml, že křeček skáče po schodech do sklepa před dvě patra :D
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 5. 2005 19:49

Váš osmák opravdu běhá a nic při tom neničí? My ty naše nemůžeme pustit z dohledu. Jinak se okamžitě vrhnou na nábytek, na kabely, na boty ... prostě na všechno, co se dá hlodat. A jsou až nepochopitelně výkonní.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2005 20:43

S-Tony píše:Já bych bral nějakou Lamu. Tyhle dvě jsou prostě super.
Ale u nás se asi sehant nedají :(
/quote]


staci si len vybrat. lam je na tychlo forach prebytok :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Junior(smazano) 25. 5. 2005 21:49

Ja mam potkana a ten je uplne super! Bilej Albin, bilokremovej kozisek, ruzovej ocasek, cerveny oci, hmm... Je spid takovej, ze se drzi v mym okoli a neutika. Ani nekouse nic moc, proste vsechno strasne prohledava a kouma, zvlaste je sranda kdyz se chce prohrabat v kvetinaci pod skrz koreny, kouka jak facha moje tiskarna, skousi rollovaci tacitko u mysi.... Proste paradni. Jinak je to kluk a jmenuje se Millhaus. Zlaticko! Doporucuji potkany!
Junior(smazano)
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků