Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mrusnok 10. 2. 2017 10:58

No ano, taky názor "Moc to řešíš." To taky občas slýchávám. Jenže já jsem to "moc neřešil" před tím asi cca 5 let a nic nevyšlo. Tudy cesta nepovede. Ale tak asi to tak mělo skončit. Mám, co jsem si zasloužil, řečeno slovy klasika. Asi se víc zaměřím více na zvýšení kvalifikace (např. zkouška insolvenčního správce), resp. obecně na osobní rozvoj. Dělat ještě lépe práci, která mě baví. V tom asi bude smysl mého života. Bohužel, ne nakonec v ženách a rodině.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 10. 2. 2017 11:25

Bylo to myšleno, že moc řešíš samotný akt "balení". Samozřejmě, pokud nehneš prstem,nemůžeš čekat zázraky. Zvýšení kvalifikace je super, ale zavřít se v kanceláři a jen pracovat, to by mě asi moc neuspokojovalo.
Mimochodem, ona ta rodina by tě osobně rozvíjela více, než bys čekal. Ale to předbíháme.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 10. 2. 2017 11:45

No ano, já vím, že by mě rodina osobně rozvíjela, ale přece, když nemám vztah se ženou, tak (logicky) nemohu založit rodinu. Už jsem smířil s tím, že zůstanu nakonec sám, ale ne pro to, že bych chtěl, ale pro to, že mě žádná holka nikdy nechtěla.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elemik 10. 2. 2017 13:10

trent píše:Stejně na nic nepřijdeš. Moc to řešíš. Ohledně toho nadbíhání jsem zase tam, kde jsme. Moc to řešíš. Necítíš se dobře, protože nevíš, jestli to děláš dobře. Tak se snažíš a jsi v křeči...


Prošel jsem si to tady, zajímavé, s tímto souhlasím.
elemik
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 11. 2. 2017 07:10

Mrusnok: život před sebou, sotva jsi dostal klíče od práce a už takové závěry?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kapana 13. 2. 2017 08:55

Mrusnok píše:No ano, já vím, že by mě rodina osobně rozvíjela, ale přece, když nemám vztah se ženou, tak (logicky) nemohu založit rodinu. Už jsem smířil s tím, že zůstanu nakonec sám, ale ne pro to, že bych chtěl, ale pro to, že mě žádná holka nikdy nechtěla.


S takovým přístpem asi fakt nikdy nic nebude ;-)
kapana
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 13. 2. 2017 19:06

Tak nebude. Svět se kvůli tomu nezhroutí. ;-)
Ono je "problém" v tom, že nemám žádné zájmy, které by holky (ženy) zajímaly. Můj svět se točí kolem bank, insolvencí, pohledávek, dluhů a nemovitostí. Prostě moje práce je mým koníčkem. To ale 99,9 % holek (žen) vůbec nezajímá. Zase to má výhodu, že do práce chodím velmi rád a hodně mě baví. Není to pro mě jen zdroj příjmů.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2017 22:25

Prasečina... chyba je jinde. Promiň, ale mlžíš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 13. 2. 2017 22:57

Nějak jsem nepochopil, co jste chtěl pane MgX tímto posledním příspěvkem říct, ale to je to jedno. Nemusím rozumět všemu. ;-)
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hruza 14. 2. 2017 10:34

Mrusnok píše:Tak nebude. Svět se kvůli tomu nezhroutí. ;-)


Nezhrouti, ale furt dokola to rozvadis. To je nejakeho fnukani. Unika mi smysl. Nekteri se snaziradit a asi je to nanic.
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 21. 2. 2017 13:51

Občas si člověk potřebuje pofňukat. Pak ho to přejde a jde dál, protože ví, že není schopen vyřešit věc, o které primárně rozhodují jiní a kterou on sám ovlivnit nemůže.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 21. 2. 2017 20:10

O které věci rozhodují jiní a kterou ty ovlivnit nemůžeš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel-fi 3. 3. 2017 11:28

Šedivé jsou teorie, zelený strom života. Tedy méně teoretizovat a více a rázně do praxe :-)
pavel-fi
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 5. 3. 2017 20:45

Rázně může člověk tak akorát pěkně narazit. ;-)
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 6. 3. 2017 11:15

To ano, ale na druhou stranu, holky nebudou mít moc zájem o toho, kdo se krčí v koutě. Trocha toho "tahu na bránu" neuškodí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků