Magistrát, autoškola, nesouhlas s komisařem.

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod prezdivka123 3. 11. 2015 16:06

Dobrý den, chtěl bych poprosit o zodpovězení pár otázek týkající se zkoušky z autoškoly. Zkoušku už bohužel teď budu dělat na po čtvrté a mám toho dost, protože komisaři v Ostravě vyhazují za naprosté banality, v podstatě jsem ten řidičák už mohl mít dvakrát.

Přejděme tedy k otázkám.
Jak mám postupovat, když nebudu souhlasit s verdiktem komisaře?
Dále kde se mám obrátit na stížnost?
Jsem povinen podepsat protokol o jízdě?
Slyšel jsem, že můžu dělat zkoušku i v jiném městě, je to tak?
Jaké trestní oznámení je nejlepší podat na magistrát a na autoškolu? Mám podezření, že to mají mezi sebou domluvené, protože není možné, aby si tolik lidí na tu autoškolu stěžovalo.

Dále důrazně všechny varuji, aby si nedělali řidičák v autoškole DPO, bohužel já byl takový blbec, který na varování nedbal, nebuďte jim taky.

Děkuji za rady.
prezdivka123
Čtenář

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 19:45

Jak jake trestni oznameni? Ono je vic druhu? Chces ho podat v nemcine nebo co? :-D Vyhozeni od zkousky neni trestny cin. Trestne ciny jsou jen ciny popsane v trestnim zakoniku a vyhozeni od zkousky mezi nimi jaksi uvedeno neni. ;-)
da--ve
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 4. 11. 2015 07:27

Taky mám pocit, že se na zkoušku dá připravit. Tak se to holt jednou našrotim a bude to. Já dělal také několik zkušebních testů, než mě pustili k tomu "na čisto".
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 11. 2015 16:45

Za jaké banality tě vyhodili?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků