Asi se líbím jedné holce, ale nevím jestli jí chci.

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Trejvis 10. 11. 2014 18:52

Ahoj,

Jak už název článku napovídá, tak mám problém, že se nejspíš líbím jedné holce. Zdraví mě na chodbě, nebo když mě vidí. Na facebooku mi třeba psala, že se jí líbil náš koncert s kapelou. Napsala sice až po 4 dnech od konce koncertu, ale řádně se omluvila :). Určitě je to fajn holka, jenže já si nejsem jistý, jestli jí chci. Nevíte co teď s tím? Asi je to blbý dotaz že? Jen tak se ptám... P.S. Moc se neznáme.
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 11. 2014 07:12

Asi se líbím jedné holce, ale nevím jestli jí chci

a kto to ma vediet lepsie? najlepsie bude ked sa do veci tlacit nebudes,budte kamarati a casom uvidis.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 11. 2014 12:37

Přeci musíš cítit, jestli Tě k ní něco táhne (a není to vždy jen o totální kráse slečny), anebo ne.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trejvis 11. 11. 2014 18:54

Jako to určitě ne. Souhlasím, že to není o vzhledu, jenže já nevím. Asi jí ještě neznám tak proto. Takže tedy počkám :) Třeba mě pozve ven první ona. Je celkem hezká ale třeba se mi nelíbí její účes :D je takový mezi krátkým a dlouhým účesem. :D Ale jinak je určitě fajn. Vždycky se na mě usměje.
Trejvis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 11. 2014 19:34

dolezite je aby ti bola sympaticka (to neznamena ze musi byt miss) a aby ste si rozumeli - aby ste sa nepretvarovali (i ked s tvojej strany to bude asi otazne,vsak).To ze sa ti nepaci jej uces je ok - zeny sa chcu pacit a tak jej mozes casom naznacit,ze by jej velmi pristalo keby mala uces iny (tebou uvedeny),ver tomu ze si ho koli tebe zmeni.

Moze dojst aj k nezhode v ucese (lol) a bude chciet ostat sama sebou,v tom pripade ti sympaticka asi nebude :)
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 11. 2014 16:27

To je tahle? Asi ne, co? Co v tý kapele děláš? Tipuju na bubny, ale jen tipuju ;-).

Jestli jí nechceš, tak to nech jak to je. A jestli jí chceš, tak jí někam pozvi. Osobně.

Jo a otázku, jestli jí chceš může zodpovědět jen jeden člověk na světě. Uvidíš ho, když se podíváš do zrcadla.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 21. 11. 2014 18:46

Pokud ji nechceš, tak ošustit a opustit :-)
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 11. 2014 09:45

ja by som ti po tejto rade nieco poprial.Dufam ze budes mat dceru a ze ju raz niekto osusti a opusti...potom si hadam uvedomis co si napisal

hovori ti nieco slovo Empatia? uz sa to slovo v dnesnej dobe vytraca,ze...

-- 24. 11. 2014 09:51 --

pokial si tym "osustenim" spravis nejakeho potomka,tak to mas potom dvojity bonus... nehovoriac o tom,ze matka dietata moze od teba pozadovat sudne alimenty zavisle od vysky tvojho prijmu.Kto chce kam,pomozme mu tam :-)
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotatko99 24. 11. 2014 13:53

Joj, to je tak sweet. Zajímalo by mne, kolik má tazatel let. Podle toho bych adekvátně zodpověděla dotaz ;-) Něco jiného by šlo poradit chlapovi, a něco jiného klučinovi na prahu puberty, třeba. No každopádně bych tomu dala šanci. Zajděte si třeba do čajovny, na procházku, do kina. Možná nakonec budeš překvapen ;-) . Nesuď knihu podle obalu :-D
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 24. 11. 2014 15:04

Čajovna? Jen to ne. S tím má jeden zdejší člověk nepěkné zkušenosti. Škoda, že už sem nechodí. :D
Jinak k tématu? Jestli nevíš, nebo je to jen obava z toho, že ji neznáš, pozvi ji na rande. Pak budeš vědět víc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 24. 11. 2014 16:02

na rande,alebo spoločný koníček,nech je už akýkolvek :)
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 21. 6. 2015 05:15

icotech852 píše:
Asi se líbím jedné holce, ale nevím jestli jí chci

a kto to ma vediet lepsie? najlepsie bude ked sa do veci tlacit nebudes,budte kamarati a casom uvidis.


Ideální rada do života. Pokud ovšem dotyčný chce mít jednou opravdu hodně (výhradně) kamarádek.
ondrasheq
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SidneyV 5. 10. 2015 08:53

Zkus to ;-) V dnešní době si moc vybírat nemůžeš. :D
SidneyV
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků