Obraz z Nvidia 1060 na DVID a HDMI dělá podivnosti,poradíte?

Zkušenosti s grafickými kartami

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod onyX 18. 6. 2017 09:38

Koupil jsem si MSI GEFORCE® GTX 1060 CAMO SQUAD 6G, mám jí 3. den, system W10, v kompu mám Seasonic SS-650RM 650W, ASUS SABERTOOTH X99 - Intel X99, Intel Core i7-5930K. Monitor mám v DVI-D, televizi v HDMI. Když mám zapnutý PC a po té zapnu TV, tak obrazovka monitoru zčerná a je obraz pouze na TV. Před tím jsem ale defaultně přes WIN+P nastavil rozšířit plochu, nebo i dal obraz pouze na monitor 2 (DVI-D), ale při zaktivování HDMI se to přepíše vše stejně přepíše a jde obraz je jen v HDMI. Žádné nastavenií ve Win10 neumožňuje zapsání aby běžely hdmi a dvi-d pohromadě. Předím jsem měl ATI a ta to nedělala. Podle mně je to zralé na vrácení karty a vzít jinou. V benchmarkách ale karta běží a při vysoké zátěži se nerestartuje, podle mně dělám něco špatně v nastavení Windows nebo NVIDIA panelu. Poradíte, nebo ji vrátit?

Nedělá to pouze pokud nastavím ve Windows obraz pouze do DVI-D, pak zapnu televizi na hdmi a ve Windows dám rozšířit

Žít se s tím dá, ale štve mně to!

Ještě mně napadlo, stáhnu Live UBUNTU, kdyby to to tam nedělalo problémy, tak přeinstalovat Widle - nová instalace...
onyX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 18. 6. 2017 12:47

Odpověděl sis sám, jak to elegantně vyřešit:
onyX píše:Nedělá to pouze pokud nastavím ve Windows obraz pouze do DVI-D, pak zapnu televizi na hdmi a ve Windows dám rozšířit

Korekní postup.
W10 je stále plný základních chyb. Pokud tohle chceš vážně používat, musíš se tomu přizpůsobit.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod onyX 18. 6. 2017 17:46

Dík
onyX
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků