Co říkáte na práci policie?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AutoRevue.cz 10. 4. 2005 19:53

Nechápu, proč se policie nezaměří na pokutování přestupků, kterých je na našich silnicíc stovky denně. Lidi jezdí jako prasata, ale policajti pohodlně vybírají 50 km/h na okraji obce u výjezdní značky. To je prostě pohodička. :evil:
AutoRevue.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 12. 4. 2005 16:44

V Cechach je vubec spousta veci postavenych na hlavu. Na pokutovani rychlosti se divam jako na sparvne (hned u znacky obce uz jsem policii dlouho nevidel), ale treba cloveka ztraceneho v prazskych jednosmerkach a jedouciho v protismeru - tem by policajti meli spis pomahat. Hlavne bych zvednul vysi pokut a za jizdu pod vlivem alkoholu, nebo bez ridicaku bych nejradsi lidi zaviral.
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sayza 12. 4. 2005 21:16

Ja vidim problemu vic ... policie
1) musi lidem v prvni rade pomahat a chranit je
2) nesmi byt podplatitelna ... zavest bonus 1000Kc kdyz se nenecham uplatit a zaroven udam ridice za podplaceni?
3) musi merit vsem stejnym metrem
4) musi zrusit buzeraci (lekarny, trojuhelniky, rezervy a pod.) a trestat nebezpecne chovani
sayza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sedan 13. 4. 2005 15:33

Na Policii něríkám nic, protože nefunguje ;-)
Život je nuda
Sedan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AX 14. 4. 2005 12:36

protože buzerace je pohodlnější než prevence
AX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kacenka 19. 4. 2005 19:10

nadávejte na ministerstvo a ředitelství a ne na policajty.
Kacenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 4. 2005 19:33

:cry: :cry: :cry:
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex.. 19. 4. 2005 20:11

Je pravda, že se většinou musí řídit i nesmyslnými nařízeními.. To pak hodně svazuje ruce a když by třeba i chtěli něco dobrého udělat mají s tím tolik práce, že se na to příště radši vyprdnou...:-)
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Thalieník 19. 4. 2005 20:23

S policií jsem neměl nikdy problémy, vždy když na mě něco měli dalo se s nima mluvit, dohodnout po dobrém, nikdy to nestálo víc jak 100,-. Ale městská policie - to je xindl, to jsou výběrčí pokut za každou cenu (hlavně v praze), při mytí silnic (např.) - to jsou plánované žně na pokutách pro obecní pokladnu.
Renault Kangoo 2 1,5 dCi - 50kW, r.v. 2010/ Thalia 1.4 8V - 55kW, r.v. 2005
Thalieník
Nováček

Odeslat příspěvekod Vladik 19. 4. 2005 20:48

To měření u značky je trapný, jezdím do Kostelce nad černými lesy z Prahy a tam sem teda policajty neviděl ale zato je tam blbá cesta kde končí jedna vesnice začíná druhá a 50 je tam i v lese nebo pak na rovným dlouhým úseku kde stojej baráky jen na jedný straně. Onehdy sem dostal pokutu že sem jel ve 40 asi 65 ale byla to taková vesnice a nechtělo se mi brzdit u značky chtěl sem to nechat dojet, no co dostal sem 300 a jakmile sem zajel za zatáčku tak mě málem zezadu přejel nějakej machr v golfu. Ten pokutu nedostal, když trestání neukázněnejch řidičů tak všechny a ne jen některý.
Vladik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod instalater 19. 4. 2005 23:11

naše republika je jeden velký bordel ... už jste u nás viděli něco co by bylo tak jak má být ? Já bych se spíše když už tak specializoval hlavně na alkohol za volantem a to pořád, denodenně ... ani né tak na rychlou jízdu mimo obec jako spíše v obci v zástavbě , Odchytával řidiče co dělají prasárny. Oni si udělají akcičku raz za uherský rok a myslí si co neudělali pro bezpečnost :-(
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4x4 ... 160 bujných koní
instalater
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod instalater 19. 4. 2005 23:14

[quote="Thalieník"; městská policie - to je xindl, to jsou výběrčí pokut za každou cenu (hlavně v praze), při mytí silnic (např.) - to jsou plánované žně na pokutách pro obecní pokladnu.o/quote]

Přesně jak píšeš :tleskani
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4x4 ... 160 bujných koní
instalater
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 20. 4. 2005 01:01

Můj názor je,že výška pokut by neměla být od-do ,ale pevně stanovena. Podle nálady policisty, může za stejný přestupek někdo zaplatit 100kč jiný1000kč. Měl by byt stanovený ceník; co a za kolik; :(
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarda2 20. 4. 2005 09:14

Zrovna v pondělí na čtyřproudovce u Liberce stálo auto s radarem a asi 150 m za ním byla značka Silnice pro motorová vozidla. Opravdu ideální místo k buzeraci řidičů. Takhle se nižší nehodovosti nedopracujeme. Taky mi vadí, že policie strašně málo preventivně kontroluje alkohol a doklady. Že někdo řídil opilý nebo nevlastní řidičák se zjistí až když nabourá, že jede kradeným autem se zpravidla nezjistí vůbec.
Obecní policie by se do měření rychlosti vůbec neměla montovat. Vadí mi, že obec koupí laserový radar s digi foťákem, ale na zalepení děr na silnicích peníze údajně nemá.
Jarda2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 20. 2. 2006 20:02

su to magori...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků