Prihlaseni auta v zahranici

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kardiaq 23. 4. 2017 21:57

Chtel bych prihlasit sve vozidlo v zahranici, aby uz nebylo vedeno v registru vozidel v CR. Napr. V Polsku nebo na Slovensku. S autem bych jezdil jen v CR. Mate s tim nekdo zkusenost? Jake tam musim splnit podminky? Vyhnul bych se tim v CR pokutam z automatickych radaru, Emisni zkousce a TK.
kardiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 23. 4. 2017 21:58

Ukrajina asi by byla nejlepší na to?

-- 23. 4. 2017 22:59 --

A třeba já bych si ruský značky na autě představit dokázal... To bych budil značný respekt a všichni by uhýbali sami od sebe :D
anonym

Odeslat příspěvekod kardiaq 23. 4. 2017 22:03

No ale ja bych se na Ukrajinu neodvazil, do Polska nebo Slovenska klidne dojedu to zaridit, kdyz budu znat vsechny podminky.
kardiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 23. 4. 2017 22:04

Na sloensku to mají horší než u nás to je pointless
anonym

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 4. 2017 22:06

Kvůli efektu doporučuji jít s tím mimo EU.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kardiaq 23. 4. 2017 22:07

Co maji na Slovensku horsi? S autem pak budu jezdit jen v CR.
kardiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JimmyFL 23. 4. 2017 22:59

Dejme tomu ze vynechame vsechny zakony ktere to zakazuji.

Zakladni problem bude s pojistovnou a prihlasenim, protoze pro oboji budes potrebovat trvaly pobyt (nebo neco podobneho) na uzemi daneho statu. Pokud si dokazes zaridit trvaly pobyt tak je to uplne normalni export a s tim spojene administrativni kolecko.

Pro tohle je nejlepsi mit auto napsane na koho jineho z toho daneho statu. A slovensko i polsko jsou moc blizko (geograficky i administrativne). Videl bych to bud nekam dal v Evrope (Spanelsko, Portugalsko, dobry je taky Svycarsko), nebo pak hodne na vychod (Rusko pro ne).

Jenom musis mit osefovano az te zastavej tak aby si jim dokazal vysvetli ze to auto mas "pujcene" (plna moc na max 6 mesicu atd).
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 4. 2017 23:16

žeby databáze šengenu a eu už neexistovaly?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 4. 2017 06:12

kardiaq píše:Co maji na Slovensku horsi? S autem pak budu jezdit jen v CR.


napr. pri registraci platis dan dle vykonu a stari vozidla... a s ohledem na novy system preshranicniho vymahani pokut si tim stejne nepomuzes
anonymni

Odeslat příspěvekod puk123 24. 4. 2017 11:16

Zavez auto někam na Ukrajinu, do Moldávie, Albánie, atd.. Nechej ho tam stát s doklady a klíčema. Nějaký dobrák ho tam už přihlásí.
Akorát ho nějak musíš dostat zpátky.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Neurotic 24. 4. 2017 12:12

:D
On se najde někdo, kdo chce přihlásit auto na Slovensku aniž by mu u toho drželi u hlavy brokovnici? :shock:
Jestli chceš, aby ti to pomohlo proti pokutám tak musíš mimo EU navíc problém s pojištovnou a jejich registrem vyřeší nejspíš obálečka :hm
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod kardiaq 24. 4. 2017 13:49

Myslel jsem treba, ze bych v Polsku nebo na Slovensku zalozil nejakou firmu, neco jako OSVC nebo OPS a prihlasil sve vozidlo na ni. Je to Yeti 1.2 TSI stary 4 mesice, takze zadna ekodan a poplatek za vysoky obsah motoru asi nehrozi.
kardiaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Major Kure 24. 4. 2017 13:54

[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cirk 24. 4. 2017 13:56

A není lehčí dodržovat zdejší vyhlášku ať už z hlediska rychlosti jízdy nebo technickýho stavu auta?
To je pořád nějaký přihlašování auta na kamaráda se ZTP, přihlašování psa k babičce na venkov, odklánění financí...
Proč si ten život dělat tak složitej? Ale chápu, jak říkal profesor Zelí: "Nechci slevu zadarmo".
Cirk
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 24. 4. 2017 14:01

*****, dokud stát a to všechno si bude z nás dělat dojnou krávu tak je ojebávání na místě
anonym

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků