Parkování u Václaváku (v Praze :) )

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 7. 12. 2016 20:13

Potřebuju zítra kolem 18 zaparkovat v Praze co nejblíž paláci Fenix.
Nejlépe na dochozí vzdálenost. jedu docela natěsno, nedostanu se dřív jak kolem 15:30 z domu a 18.15 mám být na místě. Doufám, že dálnice bude OK.

Vím o parkování vedle státní opery, což je OK i na dojití i cena, kterou jsem našel 40Kč/h. Bude tam volno? Nebo je někde něco lepšího?
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 7. 12. 2016 20:26

Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 7. 12. 2016 21:01

Ne, opera je OK, volno tam bude, dalsi je parkovani na Hlavnim nadrazi, je to o cca 400 - 500m dal nez opera
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 7. 12. 2016 21:07

Tak ještě Washingtonova, ale jak tam bude nebo nebude volno? Bylo by to trošku blíž a o něco levněji, ale jak tambude místo? Možná zkusím, pokud bude čas.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 12. 2016 21:12

V Opletalce po 17:00 bude volno, automaty do 18:00
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 7. 12. 2016 21:21

Po 18 je to pak zadarmiko, takže zaplatit hoďku? To by taky šlo.

-- 7. 12. 2016 22:24 --

Do 18 je to i na té Washingtonově. Tak projet a jedna klapne...A když to bude časově na kudlu, tak fiknout vedle opery
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom.pca 7. 12. 2016 21:25

Pojedeš z magistrály do Hybernské doleva Opletalova na první křižovatce doprava a rovně na Senovážné náměstí, tam začíná oranžová zona ( po 18:00 bez placení, měsťaci po 16:00 hod. teď nevylezou je zima) a začneš hledat místo, když není volno zastav ve druhé řadě a čekej až někdo neodjede( max. 5 minut). Jestli nechceš čekat tak pokračuj do Jindřiššké ( oranžová zona), na konci před vjezdem na Václavák se musíš otočit, začíná tam zákaz vjezdu. Jestli není místo v Jindřišské tak pokračuješ doleva Panskou na Příkopy, za křižovatkou s Nekázankou je opět oranžová zóna a hledáš, projedeš okolo ČNB zpět do Hybernské , tam je zelená zóna ( po 18:00 zdarma) a jestli ani tam nezaparkuješ tak opět doprava zpět na Senovážné a pořád dokola. :-D Ještě můžeš zkusit kolečko č.2 z Jindřišské do Politických vězňů ( oranžová zóna) do Opletalovi ( zelená zóna) a zpět na Senovážné, v téhle době zaparkuješ do 10 minut.
tom.pca
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 12. 2016 21:34

Opletalova je jistota
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 12. 2016 22:55

Tak nic moc, první průjezd Washingtonovou 0 bodů, Opletalova plná, při druhým průjezdu Washingtonovou jsem měl kliku a jedno auto vyjíždělo.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 12. 2016 23:18

K86 píše:Ne, opera je OK, volno tam bude, dalsi je parkovani na Hlavnim nadrazi, je to o cca 400 - 500m dal nez opera


Akorat je to za trest tam jet s necim vetsim jak hatchem
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 10. 12. 2016 23:54

lrotrekl píše:Tak nic moc, první průjezd Washingtonovou 0 bodů, Opletalova plná, při druhým průjezdu Washingtonovou jsem měl kliku a jedno auto vyjíždělo.


V kolik?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 12. 2016 23:57

Jak jsem psal, těsně před 18.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 11. 12. 2016 00:04

Tos honil na poslední chvíli. Druhý průjezd taky dobrej.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 12. 2016 00:20

Sem to tak čekal, prostě mě tu akci na Václaváku naplánovali tak, že jsem jinak nestíhal... Proto jsem měl i v záloze to parkoviště u opery, kdyby toto neklaplo....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatV 12. 12. 2016 10:43

Dotaz... pokud stojím na zelené, kde je parkování za 30/hod, a doběhnu si vedle do ulice pro lístek za 15/hod, tak je to ok?
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků