Co chlastáte v práci?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DaciaFan 11. 11. 2016 10:22

Jeden dodavatel použil jako pozornost Becherovku, která je brutálně aromatická a je cejtit až na chodbě :) Co chlastáte v práci? Případně co nejvíc dostávate jako "úplatky", nebo jaké dáváte?
DaciaFan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 11. 11. 2016 10:29

Po ránu champagne a k obědu 10 piv.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 11. 11. 2016 10:34

Když už, tak spíš víno. Tvrdej jsme od nikoho dost dlouho nedostali. Spolupracujeme hodně s Německem, Švédskem a Itálií. První dva nedávájí vůbec nic, italové víno/šumivé víno a velmi vyjímečně grappu
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 11. 11. 2016 10:34

sumivej vitamín, matonku, ondrášovku, kafe, shock.... chlast žádnej, jsem řidič a mám i nějakou pracovní morálku (i když to tak nevypadá)
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 11. 2016 10:45

Dobrou vodu a colu.
Úplatky neberu :pozor , pouze dary a pozornosti :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 11. 2016 10:47

mattonku a caje ... sem tam kavu
co firma da to piju :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 11. 2016 10:50

Měli jsme narvanou lednici pozornostma, úplatkama, odměnama, od Napoleona počínaje, vínem, Balantinkou, vodkou, slivkou konče, ale jak postupně odešli kolegové, co se rádi družili, dělali melouchy po práci za který měli tyhle věci, zapíjeli po práci různý svátky, narozeniny, příležitosti a jubilea, tak se postupně zásoby začly neobnovovat a když jednoho dne novej šéfik řekl, že to prostě z pracoviště zmizí, tak se to rozebralo mezi kolektiv a v lednici nic nezbylo :) Občas se něco slavilo i dál, ale to se koupil chlast jednorázově na tu akci. No a teď tu nechlastá nikdo, nebo jsou tu autem, takže v podstatě poslední chlast se tu vyskytl před létem, kdy odcházel jeden kolega a od tý doby nic.

V mrazáku obalenou ledem vidim nějaku prémiovou hrušku a to je z chlastu všechno. Jo a Napoleon přelitej do PETky tam je :))
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 11. 2016 12:04

to bude jistě kvalitní matroš :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 11. 2016 12:09

lepsi voda ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2016 12:11

Já musím povinné to vino nějaký ted, jak je in
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 11. 11. 2016 12:12

Čaj.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 11. 2016 12:14

u nás se jede jen v pivu a vínu. Akorát když jsou větší akce, tak se přinese i tvrdší, ale to nebývá dobře, protože si lidi pak otevřou hubu a to je trapas na trapas.

a běžně piji firemní kohoutkovou vodu
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 11. 11. 2016 12:25

JardaB píše:lepsi voda ;-)


Obalený je to zvenku, protože je tam už dlouho a aby nebylo poznat co to je :) Jinak uvnitř stále tekutá.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 11. 11. 2016 14:07

Už nemám kam ty úplatky dávat :-))

IMG_1103.JPG
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 11. 11. 2016 14:16

Ačkoliv mám po celý den all inclusive k dispozici, piju z 95% jen vodu, pár pivek když večer sloužím a je tu nějaké kámas :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků