náhradní díl na vodovodní baterii? Instalatéři sem!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Auto1 14. 6. 2010 23:52

Nazdar bývalí kamarádi :-))
Sháním na toto zboží:
Vanová podomítková baterie Nobless - Trial 34050R.0
náhradní díly,ulomil se přepínač pro spouštění sprchy.

Dle ohledání to měnit lze,takže zbývá dohledat,kde to objednat,neví někdo nějaký specializovaný ešop či servis?

Díky.
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 15. 6. 2010 06:27

stačí nebejt línej a trochu pohledat.... ;-) zkusil bych se zeptat třeba tady http://shop.novaservis.cz/cz/kategorie/nahradni-dily/ Noblessy tam prodávaj a náhradních dílů vedou hafo. Takže tam vznes třeba dotaz a uvidíš ;-]
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 15. 6. 2010 07:12

Pick: ideálně kdybys poslal dotaz ty a bazarníčkovi na mail poslal i připravenou objednávku.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 6. 2010 07:12

Když už jsme u toho, náhodou náhradní "sprška" (prostě ta hlavice - je to vytahovací sprcha, něco jako u holiče) na kuchyňskou baterii FRANKE ? :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 15. 6. 2010 13:29

Honda: Běž se vycpat,blbečku.
Pick: Díky moc za odkaz,sice to neměli na stránkách,ale ve skladu ano,takže vyřešeno.
Patrik: Zavolej na 548428011 nech se přepojit na náhradní díly a připrav si přesný typ,zasílají díly poštou.
Auto1
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 6. 2010 16:13

Auto1: dík, vyzkouším.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radka66 21. 11. 2017 11:58

Baterie se sprškou je bezva věc. Sice ji člověk tak často nevyužije, ale když už ji potřebujete, tak je k nezaplacení. :) Třeba na plechy a pekáče je opravdu super. Jinak pokud hledáte díly na baterii Franke, tak se zkuste podívat tady. Nejsem si jistá, ale jednotlivé díly by měli na zeptání nabízet taky. :)
radka66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 21. 11. 2017 12:00

Já jich odtud koupil už 4 a všechny čtyři mi protíkaj, což je úplně k hovnu protože jakmile si jde člověk umt řiť a má mokrou podlahu z toho, no nevím no
anonym

Odeslat příspěvekod glider 21. 11. 2017 12:02

Ahoj Radka.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 11. 2017 18:32

Svůj pekáč si může Radka očmachnout i v bidetu.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 11. 2017 18:56

Možná by gynekolog při případné kontrole zjistil, k překvapení všech Garážníků, že Radka je vlastně Radek a osobní hygienu přehání tak, že už serval několik nekvalitních výrobků. Není sprcha jako sprcha. Některá dovede být pěkná mrcha :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2017 11:30

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků