dotazník pro seminární/závěrečnou práci

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KarMal 11. 4. 2016 11:59

Zdravím všechny,
potřebovala bych pomoci. Nevíte někdo o nějaké aplikaci nebo programu, co urychlí sběr dat (odpovědi, fotky, popřípadě GPS polohu). Píšu seminárku a dost mě tlačí čas :-| ! Za každý návrh nápad budu ráda. Díky moc!!! :-) ;-)
KarMal
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 11. 4. 2016 14:07

Web vyplnto.cz - Web pro vyrobu a vyplnovani dotazniku. Ale myslim, ze chteji bud penize, nebo vyplnit nekolik dotazniku od jejich platicich zakazniku (a teprve pote umozni vyrobit vlastni dotaznik).

Aplikace limesurvey - to v pripade, ze mate vlastni webovy server a sql databazi. Volne stazitelna webova aplikace.
Oboji je cesky.

V obou pripadech si pak musite statisticke zpracovani nasbiranych dat udelat v jinem programu (excel, statistica). Vyplnto ma sice i primitivni ctyrpolni tabulky, ktere ale jsou nepouzitelne pro serioznejsi zpracovani.

Ani jedno z vyse uvedeneho neumoznuje myslim automaticky vkladat polohy respondentu ani obrazky od nich.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarMal 19. 4. 2016 08:28

Děkuji za informace..... Ještě mi bylo doporučena aplikace NestForms - https://www.nestforms.com/cs/ a musím říct, že jsem z ní nadšená, tvorba je snadná a rychlá a to samé platí pro sběr dat a sdílení výsledků.... Nicméně děkuji za pomoc :)
KarMal
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků