Hrát si v lese s pistolkou

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 20. 3. 2006 18:53

Plexisklo: a kde strilis? at se tem mistum obloukem vyhnu:) co kdybysi miril presne;)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 20. 3. 2006 19:40

Plexisklo: hehe, ja si tiez zajdem do hory zastrielat z plynovky (na co2). a dokonca obcas i ten terc trafim :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 30. 10. 2006 07:26

Tak možná to normální je, kamarádka byla včera na paintballu a to je jí 29 :D (a říkala, že příště půjde zase)
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 10. 2006 08:03

pro airsoft a podobný věci mam pochopení..... ale "bum bum a mam tě" už moc ne...já začal na klasickym stříbrnym kvéru OMEGA :lol: a pak sem trochu postoupil ale nechytlo mě to tak moc. ale v lese sem taky a dělám tam věci za který se sice nestydim (ne sex) ale asi to taky neni tak běžný... lidi dost čuměj :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod btw 25. 7. 2007 01:34

Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 25. 7. 2007 08:23

Airsoft i paintbal je dobrá zábava, ale stejně nejlepší vždycky byly lesní války s klackama, kládáma prostě dřívím. Všichni v maskáčích, v ruce kus smrkového klestí alias Thomson, kláda s 2 větvemi na konci Maschinengewehr 34 a moje nejoblíbenjěší věc - metr a půl smrkového polena byla obávaná bazuka :mrgreen:

Hráli staří, mladí, zábava náramná a zadarmo :D
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 25. 7. 2007 09:33

já hrál s kámošema asi rok airsoft, to byste nevěřili, jak na vás lidi divně koukaj, když jde deset lidí se samopalama a v maskáčích přez vesnici do lesa :-D
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 25. 7. 2007 09:46

btw píše:Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D:/quote]


Mireček má rád malé chlapce a schovává si jejich trenýrky ve skříňce (nebo šuplíčku?), ale nevím jestli si s nimi hraje s pistolkami .......jeho humor mo je také hooodně povědomý :-D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2007 09:52

no, pořád lepší, než kdyby se snažil vajít do dětského tanku ;-)
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod bombul 25. 7. 2007 10:07

snowboarder ..........ty si sa vratil??????????? :tleskani :tleskani
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 25. 7. 2007 13:35

michee píše:
btw píše:Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D:/quote]

Mireček má rád malé chlapce a schovává si jejich trenýrky ve skříňce (nebo šuplíčku?), ale nevím jestli si s nimi hraje s pistolkami .......jeho humor mo je také hooodně povědomý :-Dy/quote]


No tady moc neřádí, čím to? Že by tu nikoho nevyprovokoval? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 7. 2007 13:57

Tady jsou přísní moderátoři :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2007 15:34

bombul píše:snowboarder ..........ty si sa vratil??????????? :tleskani :tleskani /quote]

no, asi :oops: ale jestli mě budete zlobit tak zase uteču :mrgreen:
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 7. 2007 16:49

třeba se chtěl jít na vojnu, ale nevyšlo mu to... A jinak myslim že to je v pohodě, my sme taky tak litali po lese v maskačich a s airsoftkama.. to nam bylo ale tak 17 :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 25. 7. 2007 17:07

at si kazdej dela co chce, kdyz ho to bavi, at uz jsem delal cokoli, nikdy jsem se neohlizel co si o tom zrovna mysli okoli.
Naopak se divim lidem, ktery chtej neco zkusit a pak to nezkusi, protoze co by si o nem okoli myslelo.
Revan
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků