Jaký styl používáte proti pocákání?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 6. 2010 13:51

Slonik: lidi jsou naivní ;-) :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 29. 6. 2010 06:58

Moudřejší ustoupí... Ustoupí jednou, podruhý a najednou zjistí, že musí sprintovat vzad, aby nedostal přes hubu. Pro dobrotu na žebrotu i s hemeroidy pocákanými domestosem 8-D o<:)
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 9. 7. 2013 04:50

Vidím, že domestos zlikvidoval nejen bakterie, ale pomalu i tuhle nudli. Proto téma po třech letech smrti oživuji :-) Je tu nová generace, zajímá mě váš osobní styl...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 7. 2013 09:23

Aa, jedno z lepsich temat pauzy vytazeno na povrch. Precetl jsem si to cele, od zacatku do konce :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 7. 2013 06:50

Že jsi si to přečetl je fajn. A teď nám řekni, jestli jsi také nějak upravil styl vyměšování.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 7. 2013 07:09

Jakému pocákání? Já se vždy pocákám savem, když ho stříkám do sprcháče a už jsem tak zničila několik věcí :(
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 7. 2013 08:04

moznoze ma na mysli ine pocakani.Napr.ked vstanes od misy a kvapka ti z pinda na podlahu 8-D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 7. 2013 08:37

:oboze
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 7. 2013 08:38

trent píše:Že jsi si to přečetl je fajn. A teď nám řekni, jestli jsi také nějak upravil styl vyměšování.
Ja jsem radeji kadit prestal. Jen se trosku blbe vysvetluje, proc jsem tak pribral...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 15. 7. 2013 21:31

Dneska jsem byl v Lipně u bobový dráhy (jak stylové...) na veřejným wc a světlo tam mají na fotobuňku, takže po umytí prkýnka, ucpání mísy papírem a dosednutí nastává tma. A zároveň se zastavuje i větrání. Tak se v klidu bez pocákání vykálím a lehce přidušen píšu sms. V tom někdo zrychleným krokem vstoupil a bez prodlení zasedl do vedlejší kóje. Mimochodem ta kóje nebyla v nejlepším hygienickém stavu, proto jsem byl vedle. A začalo hromobití, cákání a .... kupodivu tma! Můj spolusráč asi chtěl rozsvítit, tak začal mávat rukama tak vehementně, až jsem se bál, že prorazí dělící příčku. Pak našmátral papír a jal se utírati svůj nejplodnější orgán. To bylo nadávek. Netušil, že tam není sám. Sranda byla, když si sám se sebou začal povídat. Jak ho se-re stará, protože ho tahá na blbý lipno, jak na něj se-rou v práci, protože chtěl delší dovolenou a dostal jen týden, že ho někdo vytočil na parkovišti, protože všude bylo místa dost, ale ten de-bil se mu přilepil na kufr tak, že se do něj ani nedostal, že je tady dráž než v cizině, kdo to jakživ viděl dát pětikilo za výstup na nějakou dřevěnou hranici mezi stromy na nějakým blbým kopci... Bylo toho ještě víc, ale když odcházel, s někým se srazil ve dveřích a ten nečekaně vyjeknul co to tu tak strašně *****í. Tak jsem nečekaně odpověděl, že to je smrad jako kdyby se tu někdo pos-ral. To heknutí úlekem bylo vševypovídající. Škoda jen, že jsem ho neměl možnost vidět... A proč to vlastně píšu? Třeba taky přibral jako suk...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 15. 7. 2013 23:21

Ja osobne seru do krabicek.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 16. 7. 2013 06:59

A co s těmi krabičkami pak děláš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 16. 7. 2013 18:10

Vracim je do kredence, preci obedy nebudu nosit pod pazi.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 7. 2013 19:03

Někdo těm krabičkám říká kešky a těm, co je dokonce vyhledávají, se říká kačeři...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 7. 2013 19:05

:roll:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků