Nachylil se muj cas?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod B36 15. 8. 2014 08:16

Zdar, ve stredu vecer jsem si vsiml, ze se mi na zapesti udelala tahle boule. Na pohmat se jevi, jako by byla z gumy, neboli. Urcite se mi musela udelat behem dne, protoze jsem si toho hned vsiml. Vim, ze jsem nedelal nic mimoradneho, v tom miste se nezranil atd. Byl jsem teda navecer v posilovne, ale tam chodim pravidelne uz leta a jen to tak solicham, zadne velke vahy a prehnana namaha, v tomto pripade, zapesti. Jelikoz jsem daleko od domova a zde nemam zadneho obvodaka, ke kteremu bych s tim mohl jit, tak se alespon ptam takhle, jestli to nekdo nezna a zda je treba se tim vzrusovat nebo se to casem samo ztrati. Zatim je to porad stejne. Dik O:-)
Přílohy
abc.jpg
abcd.jpg
B36
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 15. 8. 2014 16:44

Nejaky otok. Chladit.
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 8. 2014 20:25

preťaženie!
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 8. 2014 21:27

Do roka a do dne umřeš. Já mám bouli hned vedle páteře na zádech u ledvin. Neřešil jsem to a neřeším. Nebolí, je tvrdá, nepřekáží, nic to nedělá. A předpokládám, že to bude asi tuková bulka. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B36 16. 8. 2014 14:29

Hmmm, tak zatím beze zmeny a ziju :nenapadne Ted jen, jestli se to vstreba, jinak abych chodil kanalama, když mam na obvykle odhalene casti tela takovou zrudnost :D
B36
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B36 3. 9. 2014 09:12

Kdyby se nekomu stalo neco podobneho, tak jen popisu, co se delo dal, a muze mu to usetrit cas i penize.

Obvodak to nazval nejakym zanetem a napsal mi prasky (na zanet) + mazani. Razem jsem byl v lekarne o nejakych 160 Kc chudsi. Po dvoutydenni lecbe nenastala absolutne zadna zmena (3 tydny od samotneho vzniku), takze jsem byl odeslan do nemocnice. Tamni doktor rekl, ze je to ganglion a zacal to brutalne mackat, pry by se to dalo "rozprsknout" do okoli. Muj ganglion vsak neni zadny salat a tomuto brutalnimu utoku zdarne odolal. Doslo proto na masivni jehlu, ktera byla zabodnuta do jeho stredu a vytazen nejaky pruhledny gelovity sajrajt. Boule temer zmizela, mam dat pry zapesti par dni klidu a uvidi se. Kdyby se to vracelo, tak to muzou dal odsavat nebo se to pry da otevrit a nejak vyriznout, aby se to porad neplnilo.
B36
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2014 21:15

Tak snad si honíš pravou rukou.. :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků