Jaký máte hobby.

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 2. 6. 2014 15:53

Mě už nějak nebaví jen bejt na kompu, číst, občas objet na kole památky, a nějaký při tom nafotit... už mi to věčný nic nedělání leze na mozek.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 6. 2014 16:06

vecny nic nedelani? peniaze k zivotu nebudes potrebovat?
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 2. 6. 2014 16:18

Tak do práce pochopitelně chodím, ale to nepočítám mezi koníčky, pod pojmem nic nedělá sem myslel neaktivní využití volna.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 6. 2014 16:19

aha,no tak volno mozes vyuzit sposobom akym len chces,aktivit i neaktivit je vela takze staci si len vybrat.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 2. 6. 2014 16:49

Jo, ale sháním inspiraci, třeba se mi zalíbí to, co tu má za koníčka někdo z uživatelů.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 6. 2014 21:39

Tak mně se třeba líbí, když někdo fotí a pak snímky upravuje v PCčku. Mám zkušenost s programem Zoner Photo Studio a vyhovuje mi. Je jednoduchý, ale umí toho hodně. Dá se jen tak blbnout s přednastavenými filtry, či si stáhnout další, anebo se do úprav pustit víc. Člověk je občas překvapen, co z fotky, která nestála za nic, udělá pár úprav.

Řada lidí neumí - třeba - malovat. Ale může dělat pěkné fotky. Takže si nakonec připadají, jakožto tvůrci fotek - „skoromalíři“ :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 6. 2014 10:35

Já hrozně moc rád vařím. Takže když jedeme s přáteli někam na chalupu, tak se tam na část doby zavřu v kuchyni. :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reptor55 3. 6. 2014 16:06

Modelářina, sport
reptor55
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mitabajs 8. 6. 2014 15:16

Vcelarina, palivový dřevo na zimu, ježdění na cokoliv mastnyho co není NM :D, řízení auta, moto, rejpání do ostatních (to mi fakt jde), občas něco zničit taky pomůže k úsměvu :D

Mi neříkej ze nemáš co delat, lidem okolo mě je 24h denne malo :D
Autorevue:
W124 300D 91, T4 1.9TD 97, W260 2.8D 92, S60 D5 07
Ducati Monster 900 Yellow/White Custom Paint Edition

MM:
Samsung Ativ S, Treo 750, N70, C1-01

Živě:
IBM ThinkPad T60, R60
Mitabajs
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 8. 6. 2014 15:57

Já fakt nemám co dělat, ono je to tady takový maloměsto: dříví tady štípat nepotřebuju, a pokud nechci tancovat v holčičím klubu, nic pro chlapa, co není přihřátej, tu není :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 6. 2014 16:11

To mají dnes lidi fakt problémy, ptát se po fórech, co mají dělat ve volném čase :hm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 6. 2014 16:19

Na internetu je přece všechno.
Kdyby si takovým lidem internet odpojil tak jsou vyřízení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 6. 2014 20:41

Elara píše:Já fakt nemám co dělat, ono je to tady takový maloměsto: dříví tady štípat nepotřebuju, a pokud nechci tancovat v holčičím klubu, nic pro chlapa, co není přihřátej, tu není :)

tak si sprav potomkov a prestanes sa nudit
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 9. 6. 2014 13:42

myšpulín píše:Na internetu je přece všechno.
Kdyby si takovým lidem internet odpojil tak jsou vyřízení.


Tak furt je lepší to používat pro získání informací než pro prohížení webu TV Nova.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků