Pošahaný filmy

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 29. 5. 2014 20:20

Proč se točej pošahaný, romantický filmy, a pak se všichni divěj, že stoupá raketově rozvodovost? ;-)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 5. 2014 14:48

No jo, určitě je to kvůli pošahaným romantickým filmům. Kdes na to došel?
Taky docela pošahaná otázka :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 1. 6. 2014 07:51

Navic rozvodovost nestoupa, ale stagnuje.
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 6. 2014 17:56

Rozvody su podla mna kvoli financiam. V praci zamestanavatelia tlacia na ludi. Tiez dostaneme vacsie socialne davky dostavaju, ked sme samostatne zijuci.
Moja teta ma dieta, ktore hned po ockovani tazko ochorelo (aj ked doktorka hovorila nieco ine) vyzadovalo to opateru, stat sa nestaral, otec to nezvladal, musel do prace ako marod, zacal pit a bol rozvod. Kedysi mala zena 10 deti, 4 sa utopili a farar pochoval. Dnes ked sa niekomu utopi dieta, alebo si len ublizi, rodicia maju tahanice po sudoch, aj ked su zroneni s toho, co sa stalo. Zena radsej zataji, ze sa jej dieta utopilo, lebo je v soku. Alkoholicke dieta nevezmu. U nas plati dvojaky meter.
V romantickych rozpravkach problem nevidim, skor v dostupnosti akcnych filmov, drogy, nezamestnanost, socialne davky zdarma pre lenivych, ktori sa to este sami nehambia povedat nazivo s cigaretou v ustach do sprav, ze naco by robili, ked si spravia radsej 10 deti a maju viac. A naviac tie deti behaju hole, bose v zime a sami sa ozieraju aj s detmi. A kedze sa nestaraju, tak deti hadzu kamene po autach a autobusoch. Vlada je rada, ze tento problem existuje, aspon si ludia nevsimaju rozkradanie statu na riesenie takychto problemov beru velke peniaze a tie koncia v sukromnych vreckach. Aj v inych statoch maju podobne problemy ako u nas.
Vsetko je len o peniazoch pre vyvolenych. Rozvody ich netrapia, pokial im to neznizuje zisk.
Aj v hrackarni maju Lega len rozne figurky s pistolami a nie didakticke Lego na rozvyjanie mysle, ako som mal kedysi. Musia navnadit deti, aby sa bili a boli vojny. Zbrojny priemysel vynasa najviac. Na skolskej taske hrdinovia z filmov s leserovymi zbranami, alebo spiderman, co je tiez nezmysel. Je to len na ich zarobok. Urobia reklamu a nestaraju sa co vyrastie z deti, oni zarobia, to je hlavne.


Teraz som pozeral hodnotenie filmov na csfd a zistil som ze nase tv stanice vysielaju dokola tie iste velmi slabo hodnotene filmy z USA. Asi preto, ze su lacne. Kvalitny film vysielaju skor ceske stanice, aj to len minimalne a vela rokov po vydani na DVD.
Nase lepsie hodnotene ceskoslovenske filmy vysielane na vianoce tiez dookola, do toho neratam.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 1. 6. 2014 19:38

...socialne davky zdarma pre lenivych, ktori sa to este sami nehambia povedat nazivo s cigaretou v ustach do sprav, ze naco by robili, ked si spravia radsej 10 deti a maju viac.

O tom mi vyprávěl příbuzný, co v Košicích pracuje na sociální úřadě, jednoduše tam chodí cikánka z těch hnusnejch gnett, co má 12 dětí (8 je mentálně postižených) a bere dávky... Co takoví přinesou státu, potažmo celému lidskému druhu? Nic, jen se pomnoží.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 2. 6. 2014 07:41

Teraz som videl v internetovom hrackarstve kostym leatherfacea texasky masaker. Plastova pila na baterky(len vrci, nepili), dokonca imitaciu krvy. To aj v slovenskom ehope.
Alebo lego - auticko,domcek zo stolom, noziky, haky, motorova pila firurka kostry, figurka obete v retazi s oddelenymi nohami, figurka leatherfacea. Ked moze ist dieta na karneval za batmana, spidermana, tak preco nie aj za leatherfacea.
Bude to len horsie.
Tie postihnute deti sa spravaju podobne ako leatherface, podpaluju macky, zhodia starenku a kopu do nej, bodnu rano dochodcu nozom do zadku a to len pre zabavu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 10. 2014 08:27

Toto je riadna kokotina.
Doporučená četba - Saki, Hračky míru (ze sbírky Léčba neklidem). A teď už jdu raději zpátky na Garáž, neměl jsem vůbec lozit ven.
salam01
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků