Rada se psychikou

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2014 22:44

To se ptej jeho ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 7. 2014 11:40

Elara píše:Ten cvokař mi přijde jako šarlatán, jak moje problémy vyřeší to, že mi zadá kvóty kolik lidí mam oslovit za den.

Ještě jsi tam nebyl a už víš, jak to vypadá?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 7. 2014 12:00

Elara píše:jak moje problémy vyřeší to, že mi zadá kvóty kolik lidí mam oslovit za den.


Nejsem odborník, ale selský rozum mi říká, že je to třeba proto, aby ses to naučil a získal vědomí, že je to naprosto normální činnost.

Nechci Ti sahat do svědomí, ale začínáš na mě působit jako jedinec, který hledá raději než způsoby jak něco udělat spíše důvody proč to udělat nejde. Třeba se ale pletu
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 14:39

Já nevím jak, stejně jako ty nevíš jak přepsat svůj životopis do japonštiny.

O sebevědomí tu nejde, nedělá problém se na něco optat, ale na to se s tím člověkem spřátelit.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 7. 2014 15:56

Nechci Ti sahat do svědomí, ale začínáš na mě působit jako jedinec, který hledá raději než způsoby jak něco udělat spíše důvody proč to udělat nejde. Třeba se ale pletu
Coz je ovsem taky problem s psychikou a navic si myslim, ze i dost zavaznej ;)

Elara: nepremejslej nad tim timhle zpusobem. Kdyz chces rychle behat, taky musis nejdriv umet chodit a to idealne i po rozbity ceste ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 7. 2014 16:33

Elara píše:Já nevím jak, stejně jako ty nevíš jak přepsat svůj životopis do japonštiny.


To je pěkný příklad. Překládat svůj životopis do japonštiny jsem nikdy nepotřeboval. V každém případě na první dojem, s tím, že bych se hluboce omluvil, že překlad není dokonalý, bych poslal třeba tohle: (reálný kousek mého životopisu přeložený do japonštiny)

認定の証明書を所持

ビジネスライセンス:
行政と組織のサービス
データ処理
商品や再販の売買

その他証明書:
省庁の職員の初期エントリ研修の修了証
公務員の完了内務省その後の誘導の訓練の証明書

Pro serióznější překlad bych pak hledal buď kvalitního překladatele a zároveň se začal tenhle divný jazyk učit. Životopis ostatně dáváme většinou proto, že chceme někde pracovat.

Jo a frflání, že to je úplně jiná "abeceda" než je latinka a že to prostě nejde, bych si sice neodpustil, ale nechal bych si ho jen pro sebe.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 17:35

A kde sis to nechal přeložit, můžou to být i halabala naházené znaky z translatoru, kterým by nikdo nerozuměl, někdy ta translatory ukáží, že jsou pouhé stroje.

Ale naučit se jazyk je jiné, než se učit něco, co není nikde popsáno a nemá to žádná pravidla či postupy.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 7. 2014 17:50

Ono to ale má pravidla a postupy. Jen si na ně musíš z části přijít sám. Z kontextu jsem pochopil, že sis našel pomoc. Ale obratem ruky jsi jí označil za sarlatanstvi. Nejspíš ne proto, že by ta cesta objektivně nevedla k cíli, ale pouze z toho důvodu, že jsi jí ty označil za špatnou.
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 17:51

To ani ne, jde tu spíš o to, že on mě učí se "toho nebát", ale já se ničeho nebojím, jen to neumím.

Je to asi stejný, jako by tě v autoškole učili nebát se aut, ne to, jak je řídit.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 7. 2014 19:28

Elara: ty jsi ale doslova napsal " O sebevědomí tu nejde, nedělá problém se na něco optat, ale na to se s tím člověkem spřátelit."

Sam priznavas, ze mas nejaky problem v "socialni" oblasti. Oslovovanim lidi v te oblasti ziskas jistotu a bude pro tebe snadnejsi se spratelit. Fakt.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 19:46

Jak říkám, nedlá problém se s lidmi bavit hodiny a hodiny o reálných problémech, ale přáteli se enstaneme.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 7. 2014 19:48

Bav se s nima o nerealnych problemech :) A nejlepe ne o vlastnich :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 19:51

Mě nikdy nebavilo tlachat :) ale uznávám, je to lepidlo společnosti.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 7. 2014 19:56

Elara - Na felčary si dávej bacha. Pročti si zákony týkající se jejich povinnosti práskat a naježí se ti chlupi i tam, kde doposud nerostly. Pak naivně zajdeš na preventivku a za pár dní ti přijde rozhodnutí o odebrání řidičáku ze zdravotních důvodů. Jen proto, že jsi řekl, že blbě spíš...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 7. 2014 20:38

A co lékařský tajemnství?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků