Rada se psychikou

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 17. 5. 2014 19:44

Ahoj, mám dost ošemetnej problém, a uvítám konstruktivní radu.

Je mi skutečně dost zle - duševně - nedokážu se soustředit, sem furt takovej vykolejenej, a nejde mi ani spát - prostě permanentně "vytřešněnej" a v háji, je to, jako bych byl tiskárna, a ucpal se mi výstup papíru, ale přesto furt někdo chtěl tisknout další...

Prostě se mi to vše hrne do hlavy, hlava nehlava, a je v tom zmatek a binec. Třeba nedávno sem, ani netuším proč, nějak přehmátl, a málem sem autem někoho přejel (chtěl sem jen odblokovat kole, ale místo toho sem nastartoval, a auto, se zařaděnou zpátečkou vyrazilo dozadu, a málem přejelo kluka, se kterým jsem měnil kola).

Prostě, kdo se někdy stěhoval, a zná ten zmatek ve věcech, takovej pocit mám v hlavě... něco jako mozek zalitej betonem. A neni to dobrý.

Srandičky stranou, nevím, jak z toho ven.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 5. 2014 20:06

zial v dnesnom svete penazi a zhonu ti mozno pomoze vypnut - proste len tak nic nerobit mesiac,dva.Viem ze sa to lahko hovori ale potom uvidis ci sa ti v hlave nevyjasnilo.Dufam ze je to len psychicka stranka "zotavenia sa a urovnania si veci v hlave"
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 5. 2014 13:51

Elara proč se neptáš na Garáži? :-)

Soubor nepříjemností je nejdříve důležité pojmenovat a rozplést. Následně - co to jde - změnit styl a rytmus života. Dostatek vitamínů, pohybu a dostatečného spánku je základem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 5. 2014 11:24

Vem si par dni volno. Di se vozrat do sracek. S tou kocovinou si di zabehat. Poradne se nazer a poradne vyspi.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 26. 5. 2014 22:28

Najdi někoho, kdo tě rozebere do poslední myšlenky a pak se vypořádej s tím, co před sebou najednou uvidíš... ;-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 5. 2014 22:42

Ožer se, najdi si babu, zajdi si na houby, nebo něco podobného, prostě dělej hovadiny. Zahul si s kámošama, jdi jezdit na kole, klidně spadni, doder se jak hovado, sedři ze sebe kůži. Nebo zkus LSD a potom trochu divoč, to si sáhneš na dno, když to s papírama přeženeš. Potom se prober a ujasni si priority. Mě vždy pomohlo dělat hovadiny. Hulákat po lesích ožratý jak kunda, dobit se s kámošama, lozit na stromy, dělat alkoholové výlety. Za pár dní vystřízlivíš a uvidíš. Hlavně se neptej na fóru, dostaneš tu ty nejnemožnější rady :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 27. 5. 2014 20:50

Řešit psychiku chlastem a drogama, je opravdu super rada.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 27. 5. 2014 22:33

MgX: troufam si tvrdit, ze v mnoha pripadech je ten chlast hodne fajn. Obcas ma clovek fakt dost a pak poradny vyliti zkombinovany se sportem dokaze cloveka zase postavit na nohy. Samozrejme, pocitam, ze je to jen dlouhodobejsi blba nalada zpusobena nejakou unavou a tak. Samozrejme, pokud clovek leje denne, tak bych asi navrhoval opacny reseni. A pokud je to problem fakt psychickyho razu, tak samozrejme odbornika.

LSD je uz asi fest blbost. To s blbou naladou asi neni zahodno brat :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 5. 2014 13:48

Chlast systémově pomůže jen když je to "falešná depka" - člověk si myslí, že je v depresi a přitom je to jen smutná nálada. Jinak pomáhá velmi krátkodobě a to "zlepšení" vlastně žádným zlepšením není. Halucinogeny a podobné jsou pak cesta do pekel, mohou způsobit, že ti v hlavě vyplave na povrch něco na co jsi už naštěstí dávno zapomněl. V tomhle rozpoložení bych raději nezkoušel ani jinak vcelku tolerovanou trávu.

Obecně pomáhá změna. Příklady?

Pokud sedíš x hodin denně u počítače, může pomoct zvednout se ze židle a jít třeba vykopat příkop, složit náklaďák cihel nebo jakoukoli těžší fyzickou práci u které se nemusí moc přemýšlet. Pokud máš monotónní práci, chce si to vybrat něco kreativního - něco namalovat nebo si zahrát nějakou logickou hru.

Jsi-li pořád mezi lidma, jeď sám na výlet nebo vandr; jsi-li osamocený, jdi mezi lidi - třeba na diskotéku, koncert, na fesťák ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 29. 5. 2014 14:29

Můj problém je, že s olidma moc nevyjdu, nejsem žádný asociáln anebo šílenec, ale prostě mě nebaví kravijy jako Joy a podobný *****.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 5. 2014 19:47

Tak si vezmi rýč a zryj babičce zahradu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 5. 2014 06:32

spravne,nie vysedavat pred barakom na lavicke a kourit
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 5. 2014 06:52

Elara: Jo a když už chceš zkusit nějakého "pomocníčka", tak bych doporučil pravidelnou a dlouhodobou konzumaci Yogi Tea pro zlepšení nálady a Matcha Tea pro vitalizaci organismu. Není to samospasitelné, nemůžeš ani čekat "zázrak na počkání", ale jako podpůrný prostředek to fakt funguje. A později můžeš zkusit i kotvičník, což je docela dobrý nakopávač (pokud ti teda nevadí, že poměrně silně zvyšuje libido).

Co se týče ceny, není nikterak závratná:
Yogi vychází okolo 100,- za 100g - to je množství asi na 10 dní (10g/den)
Kotvičník stojí cca. 80,- za 100g - vystačí na cca. 20 dní (4-6 g/den)
Ekonomické balení kvalitního japonského Matcha Tea stojí cca. 300,- a vystačí na 15 dní (4g/den) - zde se nevyplatí šetřit a kupovat nějaké pseudoprodukty
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 5. 2014 10:20

Slonik píše:(pokud ti teda nevadí, že poměrně silně zvyšuje libido).
No, co jemu. Ale ti ostatni! :D
Btw, kdyz priroda, tak taky doporucovali trezalku na "lehky podzimni 'deprese'"
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 5. 2014 12:01

Jo, ale s tou se musí opatrně, tedy používat spíše příležitostně a v případě nějakých dalších léků. A pokud má člověk světlou pleť (fototyp 1 a 2), tak si musí dávat i většího bacha při pobytu na sluníčku.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků