Vysavač s jinou hadicí

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kony123 18. 10. 2017 20:51

Dá se k vysavači koupit jiná delší hadice? Dají se nějak ty konce z předešlé sundat a přidělat na nově koupenou? Koupili jsme nový electrolux vys. a přijde nám, že je pořád pod nohama, má strašně krátký rozsah.
Kony123
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 18. 10. 2017 20:58

Myslím, že existují určité přechodky s teoretickou možností využít jinou hadici/koncovku. Nicméně by mě zajímalo přesné označení Tebou zakoupeného vysavače Electrolux. Mám totiž jeden dlouhodobě doma a zatím panuje velká spokojenost.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kony123 19. 10. 2017 08:05

No, koupili jsme v obchodě EEQ31, před tím jsme měli vysavač z řady ergospace 13m, ale přesně typ si nepamatuju. Bohužel se rozbil.
Neříkám, že jsem s ním nespokojený, ale byl jsem ve 3 obchodech (datart, EW..) a chtěl jsem koupit zase nějaký z řady ergospace 13m, ale žádný nikde už nebyl. Akční rádius 12m měli na jediném vysavači a ten stál tuším 7 tisíc, to už bylo moc. Tak jsem koupil electrolux jaký byl (7,5m radius) a délku přívodu prodlužuju prodlužkou, to mi nevadí. Ale hadice vysavače je bohužel dvakrát kratší oproti předešlému a nějak si na to nelze zvyknout, že ten vysavač je blíž člověku, dá se říct neustále se motá pod nohama. Předchozí vysavač měl hadici s trubkou dlouhou 4m, současný má 2,5m.
Nevím jak funguje třeba tohle http://www.vybaveniprouklid.cz/nahradni ... TkQAvD_BwE
Kony123
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2017 19:57

Aha, tak to je potom skutečně problém výběru. Měl jsi trochu projít testy, povětšinou se tam píše co a jak. Těch Electroluxů je více druhů. Samozřejmě některé jsou dražší, z druhé strany jejich akční rádius je daleko větší a předpokládám, že bude delší i sací hadice. Sice jsi ušetřil, ale zase řešíš problémy s nutností sekundárního nákupu, tedy nákup se prodraží.

Pokud se Ti řešení v podobě delší sací hadice líbí - zavolej do příslušné prodejny a zeptej se jich na kompatibilitu s Tvým strojem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor