Jak se bránit proti policistovi, který si vymýšlí?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2015 11:53

Šimone, zrovna místo které sis vybral je velice nevhodné a policista tě pokutoval oprávněně. Zde se totiž opravdu jedná o soukromé pozemky. Nehledě na to, že ke vstupu na neveřejné prostory v blízkosti trati musíš mít povolení. Pokud se nepletu tak od SŽDC. Dostal byste takovou pěknou modrožlutou, časově omezenou kartičku, která se váže na vaše jméno a OP.
Navíc místo, kde vás strážník vyhmátl je poměrně profláklé a nejste prvním ani posledním, koho tam nachytali.
Mimochodem, když zde udáš odkaz na katastr nemovitostí, ve využití pozemku jest uvedeno, jako dráha a kdybyste tomu věnoval o minutu déle, v údajích o vlastnictví byste se dočetl, že pozemek paří Českým drahám.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šimon Podlipský 12. 4. 2015 12:14

Dobře rozumím. Asi bych ocenil lepší vysvětlení ze strážníkovy strany, tak aspoň že je kde se zeptat. Díky všem
Šimon Podlipský
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2015 12:19

Njn, strážníci a na Hl.n. Praha... To je kapitola sama o sobě. Ono celé nádraží a jeho stále osazenstvo. To nestačí vyprávět, to musíte zažít. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 10. 2015 09:15

trent píše:Navíc místo, kde vás strážník vyhmátl je poměrně profláklé a nejste prvním ani posledním, koho tam nachytali.
Tak to jsem, koukam, mohl dopadnout asi o mnoho hure. Ja jsem si kdysi udelal prochazku rovnou skrz celej tunel :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků