Přestup na jinou školu

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kostky 9. 8. 2014 18:41

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat. Moje přítelkyně chodí do Havlíčkova Brodu na školu a její máma jí nutí přestoupit do Prahy na podobnou školu s podobným oborem ale ona moc nechce, spíše vůbec.
Přítelkyně jde teď do 3. ročníku a můj známý mi říkal, že ze 3. ročníku už zpět do 3. nejde přestoupit, že by jí automaticky poslali do 2. ročníku (prý kvůli blížící se maturitě a přípravě na ní). Je toto tvrzení pravda a co by popřípadě mohla má přítelkyně udělat aby nemusela přestupovat?

Děkuji.
Kostky
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 8. 2014 23:44

Poslal bych ji do Kutné Hory dělat obor znova.
Můj známý říkal.. Tak jste blbouni, zavolejte do školy, jak to je. Ta demence se nějak rozmáhá. Za pár let mi někdo na ulici řekne, že su *****, s malým mozkem a to bude poklona. Lidé, bděte. Myslete. Nebuďte jako tady pán, pako.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 8. 2014 15:35

seterwohipikule Tvůj příspěvek lze napsat i slušnou formou. Nikdo Tě nenutí odpovědět, tak se prosím uklidni.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 20. 8. 2014 18:49

To o tom 3. ročníku je hloupost. Pokud přestoupí. Pokud se tam bude hlásit do vyššího ročníku pak o zařazení rozhodne ředitel třeba podle přezkoušení z učiva. Přestupuje se pokud je člověk žákem jiné školy. Kdyby ji vyhodili nebo sama ukončila studium, tak se hlásí do vyššího ročníku.
No a co má dělat jestli tam nechce? Jestli je plnoleta tak nezadat o přestup. Jestli ne, domluvit se doma. Nebo si sehnat někoho kdo ji bude živit. Nebo se vdat a nechat se živit. Třeba od tebe, ne?
avathar
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků