Potkaniky

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 7. 2008 17:41

jéjéjéjéjéjéjéjé :-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 7. 2008 17:55

Ťuhýk: Jakého máš škrtiče? :D
Obrázek
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 7. 2008 19:06

huš! :twisted:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 7. 2008 19:21

ale je vazne k sezrani ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 7. 2008 21:44

tak teď už mám druhýho, barvičku má asi stejnou jak Ťuhýkův :) ale nemám teď čas sem dávat fotku...pak sem dám oba naráz, pokud se nezabijou, až je dám zítra k sobě :D (jo, a musím si vylít vztek na mladýho, kterej je odmítá vzít za svý :(
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 7. 2008 08:34

Neukazujte tady ty hezoučké potkany, nebo budu chtít taky. :-D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 7. 2008 18:53

No, tak i když je od chovatele, tak se pořád bojí... ale dneska mi prvně vlezl do rukávu a ani mi tam nenechal žádný veselý hnědý pozdrav, takže to snad bude dobrý znamení
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 7. 2008 19:07

tuhyk: jen tak mimochodem, koukam na tu fotku - co takovej potkan rika kdyz mu blejsknes bleskem primo do xichtu? ja potom nejakou chvilku skoro ani nevidim ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 7. 2008 19:38

nevim, jednak jsem se neptal a jednak jsem to nefotil, ta fotka je od chovatelky ještě :) Ale podle ní jsem si ho vybral...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 7. 2008 22:11

kluci se teď začli dost rvát, snad se nepozabíjijou...a vyfotit je teda nejde ani náhodou, chvilu nepostojijou
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucka 5. 8. 2008 19:18

Já mam asi půlroční potkanku. Ted sem tady četla něco o hygieně a můžu říct, že ta moje malá potvora je fakt prase. Má domeček, tam si tahá jídlo, spí tam a má tam i záchod - no neni to nechutný? A hrozně mě štve, že člověk jí dá nažrat a ona si všechno nanosí do toho domku!!! Když jsem si ji koupila porad mi spala za krkem, v kapse apod a tedka uz je hrozne hyperaktivní, usne jedine kdyz ji mam na sebe docela dlouho a jdu nekam do ciziho prostredi. Kdyz si ji vyndam doma tak zadny spani ani mazleni neexistuje, to jenom lítá a blbne, ale běhá okolo mě a moc se nevzdaluje. Když ji vezmu ven na zahradu, tak za mnou běhá jak pejsek - je to hroznej posera:-D Mam doma ještě 5 koček, králíka a psouna. Kočky pořád prohání, oni před ní utíkaj a tak je honí vždycky po celym pokoji a s psounem je pouštim normálně po pokoji nebo je dam spolu do jedny klece na chvili a oni si bud hrajou, nebo spolu papaj nebo ja nvm co, ale chovaj se k sobě hodně kamarádsky.
cucka
Čtenář

Odeslat příspěvekod atizi 1. 9. 2008 15:20

Tak já mám dvě samičky... jedný 10 měsíců, druhý 9... Obě zvěrimexový, ale povahy, samozřejmě, úplně jiný :) Jedna je mazel... druhá je ďábel zlobivej :D

to cucka: Mně taky čůraj všude po kleci, smráďata:)
atizi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků