Nemám slov...

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 14:47

opet dalsi dukaz toho, ze by meli byt tresty za tyrani zvirat vyssi a brany jako tresty za zabiti cloveka...a dukaz toho komu pes do ruky nepatri...
http://www.novinky.cz/clanek/131231-opi ... aceli.html

chtelo se mi z toho brecet...byt na mne, vezmu ty prasata (vcetne holek, ktere tomu prihlizely) co to te kocce udelali, opila bych je stejnym zpusobem jako oni tu kocku...zavrela bych je do mistnosti s pitbulama a psi at ukazi co umi...kreteni...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 21. 1. 2008 14:50

Jsou to bezcitné k.urvy......akorát si posilňujé své maličkaté ego, ale přitom jsou stále nuly, nic víc.
Určitě bych za takovéto činy dávala přísnější tresty, ale pochybuji, že se toho v naší justici někdy dočkáme.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 21. 1. 2008 14:53

Pořezat a začat na ně házet sůl, at poznaj co je to bolest...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 21. 1. 2008 14:54

hovado, tež bych si vzal kanady a projel se mu po xichtě :-(
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 14:55

ja hlavne nechapu co ty holky, jak tomu mohly prihlizet a nezastavit ty kluky...to museji byt asi taky pekne vypatlankyne...pokud za tohle nebudou padat vysoke tresty, tak to budou delat ti blbeckove dal bez hnuti brvy...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 21. 1. 2008 14:58

No no je to dáno i tím, že takovéto podobné videa se dají najít na netu: viz kokoti ze slovenska, co zapálili kočku a tihle borečci se jim asi chtěli vyrovnat a zapůsobit před holkama...
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 1. 2008 15:19

Nechci se na to dívat. Asi sem slaboch, ale kočky miluji nadevše a už podle toho popisu to proste vidět nechci. Ani na ty fotky sem se radši nedíval.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 21. 1. 2008 15:21

jannnn: tohle jsou ale "jen" fotky ne video...a slaboch nejsi, kdyby ses na to video nechtel koukat...hlavne, ze nejsi takovy jako ty hovada...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skijumper 21. 1. 2008 15:29

Teď jsem to sem chtěl dát... Přemýšlím kdy jsem něco tak příšernýho naposledy četl,a jestli jsem vůbec něco tak strašnýho viděl... Docela mi to pokazilo náladu a mít jednoho z nich v rukách tak ho zabiju vzteky - nenávidím týrání zvířat :cry:
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 1. 2008 15:35

ještě že jste neviděli video jak jiní zapálili kočku... :potichu:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 21. 1. 2008 15:37

MarkFX píše:ještě že jste neviděli video jak jiní zapálili kočku... :potichu:h/quote]
viděly :? :cry:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skijumper 21. 1. 2008 15:42

LukasKoudak píše:
MarkFX píše:ještě že jste neviděli video jak jiní zapálili kočku... :potichu:h/quote]viděly :? :cry:>/quote]

Já ne a ani nechci... Stačilo si jen přečíst titulek na novinky.cz a mám v pr*eli z toho náladu a ještě teď mi z toho není nejlíp... By mně hodně zajímalo co šlo konkrétně za lidi,ale to nezveřejní - bůhví co by po nich zbylo...
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 21. 1. 2008 15:56

ubohe :/

mozno si spomeninate na vycinanie ciernych kurev, ked za autom tahali male steniatko :/
http://www.plus1den.sk/2007/04/25/slove ... -ludi.html
Naposledy upravil Player. dne 21. 1. 2008 16:02, celkově upraveno 1
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 1. 2008 15:59

LukasKoudak píše:
MarkFX píše:ještě že jste neviděli video jak jiní zapálili kočku... :potichu:h/quote]viděly :? :cry:>/quote]

u toho jsem radši zvuk zeslabil,nechtěl jsem slyšet to její vřískání... :nenapadne To už je moc hárdkór i na mě..
Naposledy upravil MarkFX dne 24. 1. 2008 19:47, celkově upraveno 2
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Wracker 21. 1. 2008 16:06

mark..zrovna jsem to chtel hledat :-D no jinak pro tohle taky nemam pochopeni...
Wracker
Nadšenec

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor