Pejsek do bytu

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 13:25

Ťuhýk: fesanda :)...je vseobecne zname, ze feny jsou poslusnejsi a mirnejsi nez psi....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 2. 10. 2007 14:40

My mame doma sheltie, velikosti na byt sou tak akorat, ani male, ani velke, sou docela chytre, ale zase pravda, ze chlupy sou pak vsude... a sou trochu mensi nez spicove nebo bordel kolie... tak kdybys premyslel nad necim chlupatejsim, urcite se na ne mrkni:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 15:23

Mawe47: jojo seltie jsou pekne :) , je fakt, ze chlupu z nich po byte musi byt pozehnane, ale zas lepsi nez z kratkosrstych psu jako je nas ohar :? docela spatne to jde z koberce vysat, nastesti mame jen koberec v obyvaku jinak vsude jsou parkety a nebo plovoucka...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 2. 10. 2007 16:52

LukasKoudak píše:Aha, tak ne :) Jedni naši známý měli takového hezkého psa a do bytu jako stvořeného a říkali nám, že to byl něměcký špic ale asi to byl s něčím říznutej :hm

Německý špic
mimg]http://spic-velky.cz/Aera1.jpg[/img]
Jé náš Čert :shock: :mrgreen: ... Jenom info o tomhle psovi:
- Už několikrát chytil vlaštovku v letu!
- Máme ho z útulku, ale původní majitelka ho měla v bytě a musela ho vrátit, protože do bytu je absolutně nevhodný... :pozor2
- Skáče do výšky až 2m
- Je hodně živý a chce to s ním chodit ven...

equote="Noovo"]jinak je dobry si vzit psa z utulku, jsou tam perfektni psi :wink:
Jo, Čertík je z útulku a byla to láska na první pohled... Byl ještě štěně a když jsme ho viděli (den po tom, co se nám jeden pejsek utopil :cry: - na moje narozeniny), bylo jasné, že musí být náš... Byl tak hubenej a ty oči zakalený... Šedý... Smutný... Dokonce první dny nejedl nic jiného, než zmrzlá kolínka - to znal z útulku... Ale je to miláček :tleskani
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 2. 10. 2007 17:20

Doma mame americkeho kokra a aj ked je to povodom polovnicky pes, v pohode zvlada pobyt v byte. Samozrejme treba mu dopriat trocha pohybu, inak poriadne nabera na vahe. Avsak dolezitejsie je, ze koker ma velku tendenciu sa uputat na jedneho cloveka(co sme mali boxera, ten nemal takyto sklon) a k stastiu mu staci len pritomnost tejto osoby, inak stale spi a nema zaujem. Akurat sem tam patra po byte a rada vyhadzuje kose :)
podla mna idealny pes do bytu - vyzera pekne, nenarocny na pohyb, pomerne poslusny.

Este by som rozmyslal nad shar-pejom alebo nad takym s tymi dlhymi usami(myslim, ze baset sa to vola).
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 17:51

Najja: klobouk dolu pred takovymi lidmi jako jste vy, ze jste si vzali psa z utulku...priste to chci takz tak udelat :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 2. 10. 2007 18:00

vem si vořecha to je nejlepší třeba jako mám já:)
Obrázek

Noovo:my máme z útulku 2 kočky
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2007 18:27

Player: jo, kokra mela prave byvala, taky v byte, a nejak se mi zalibil a chtel bych ho taky :) Ale bojim se jedny veci, ten jeji pejsek byl strasne nachylny na nemoci, alergie, byl slepy na jedno oko (ktere mu pak dokonce museli i vzit) a pry jsou na to americti kokri vsichni podobne... je to pravda?

weslo: jee ten je taky peknej :) To je nejaka rasa, nebo vorisek obecny?

Mawe: no chlupy zas tolik nevadi. Uz takhle se vsude vali moje vlasy, takze zas takovy rozdil by to asi nebyl :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 2. 10. 2007 18:40

Dneska jsem na nadhernyho psika narazil ve Strakonicich na sidlisti, behal si pro pohlazeni a dokonce i poslouchal na povely, domu bych ho bral hned...

Obrázek Obrázek
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 2. 10. 2007 18:40

Ťuhýk:je to ridgeback/labrador/vlčák/bernardýn - takže klasickej vořech - ještě budeme mít jednoho(zachránili jsme ho před utracením) a to je husky/vlčák/labrador
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 3. 10. 2007 07:53

Weslo píše:vem si vořecha to je nejlepší třeba jako mám já:)
jurl=http://img2.freeimagehosting.net/image.php?f303eb7bf7.jpg]Obrázek[/url]

Noovo:my máme z útulku 2 kočky
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 10. 2007 09:56

přesně tak, kočky já nesnáším, sou to svině...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 3. 10. 2007 10:03

MarkFX: nerekla bych, ze je nesnasim, jen je nemam rada....kdyz jsme byla mala tak me jedna takova potvora sekla do ruky, jsou hrozne zakerne a ja uz odmala nesnasela to jejich treni se mi o nohy, je mi to neprijemny :eh
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 10. 2007 11:46

Já je nemusím, furt ty sousedovy lozijou na naše, na půdě dělají bordel, se*ou na terase, v noci vřískají.... Prostě na nich nevidím nic pěkného, pozitivního... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 3. 10. 2007 13:19

Ťuhýk: to ti neviem potvrdit ani vyvratit. My mame nasu 5 rokov a zatial nemala vaznejsie problemy. Iba problemy s usami, co je pre dlhosrstych s velkymi usami typicke, ked sa poriadne z casu na cas necistia a necesu. Ale tie problemy co si popisoval su skor dedicneho charakteru, ktore sa budu vyskytovat u vsetkych psov. K tomu dochadza, ked sa sparia cistokrvne psy, ktore mali spolocnych predkov, no nikto o tom nevie, a potom sa rodia steniatka s narusenymi genmi a nachylnosotou na choroby. jednoducho je to dan za cistokrvnost. Nasho kokra by som netypoval na 100% cistokrvneho, tym padom nema tolko problemov (a mohol by sa dozit 15 rokov) a akurat nema napr. spravne zakrivenie nosa, dlzku chvosta a podobne hluposti.

V minulosti sme mali nadherneho cistokrvenho boxera, no... Ked mal 6 rokov dostal rakovinu a ta sa mu stala osdudnou. takze to je co si myslim o takychto chorobach - skor by som ich nazval genetickymi mutaciami
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků