Pejsek do bytu

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 07:36

MarkFX: no pokud jde o me ja mam madarskeho ohare (Vizslu) miluju proste velke psy :-P ...jinak mam rada pitbuly se stafordy nemam zkusenost, nekdo rika, ze jsou svoji povahou vetsi bojovnici nez pitbulove a nekdo zas naopak...je fakt, ze Garp (pit segry) nesnese vetsi psy nez je on s malymi si hraje (jak pise michee, ze si hrajou stafordi s tim jejim) ty mu fakt nevadi, ale jak vidi vetsiho psa neni to to prave orechove (to plemeno za to nemuze, ma to v krvi), blby je, ze Garp byl do doby nez ho napadl vlcak v pohode, jenze jak uz parkrat dostal od vetsich psu na ***** (jelikoz mel kosik), tak se ted jakoby msti...ale ruku na srdce, kdo by se nechal porad ponizovat, aniz by nic neudelal...s mym psem jsou v pohode, ackoliv je vetsi nez Garp, ale to je zpusobeno jen tim, ze s nim vyrustal od malicka, takze ho ma zahrnuto ve sve "particce" :D
tot vse...jinak bigl je opravdu hyper, protoze je lovecky pes...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 07:37

_maty_ píše:novoo: ale no tak....


k cemu to je?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 09:27

kámoška má staforda Agnesu a je to uplně nejlepší pes, hravý, ani né po kolena, vůbec to není bitkař, na člověka by nezaútočil...

A zas má výhodu i pro děti když mu šlápnou na nohu, tak mu to nevadí, on má snížený práh citlivosti (původně to byl lovecký pes, na honění medvědů či co) :)

a stím výběhem nevím, ona ho má taky doma, stačí když prostě jdete občas ven a on už si tam pohraje...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 10. 2007 09:43

k tomu nazoru na yorky, boze sak to je kazdeho vec ci ho ma ne? jako my si ho nekoupil treba proto ze to je v mode ale pro to ze ten pes je fakt chytry je mily a proste cely je taky zlaty... nechapu tvuj a markuv nazor na toto... kvuli tomu ze je jich tolik neznamena ze ho nemuzu mit taky ja se o to co maji ostatni jeste ke vsemu nezajimam...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 10:46

MarkFX píše:kámoška má staforda Agnesu a je to uplně nejlepší pes, hravý, ani né po kolena, vůbec to není bitkař, na člověka by nezaútočil...

A zas má výhodu i pro děti když mu šlápnou na nohu, tak mu to nevadí, on má snížený práh citlivosti (původně to byl lovecký pes, na honění medvědů či co) :)

a stím výběhem nevím, ona ho má taky doma, stačí když prostě jdete občas ven a on už si tam pohraje...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 11:38

noovo: já jsu na rasy hrozně hloupý, musel sem se zeptat jak se jmenuje, bylo mi řečeno Staford tak sem pár obrázků vyhledal a nevím jestli je to americký nebo ten druhý... :oops:


_maty_ píše:k tomu nazoru na yorky, boze sak to je kazdeho vec ci ho ma ne? jako my si ho nekoupil treba proto ze to je v mode ale pro to ze ten pes je fakt chytry je mily a proste cely je taky zlaty... nechapu tvuj a markuv nazor na toto... kvuli tomu ze je jich tolik neznamena ze ho nemuzu mit taky ja se o to co maji ostatni jeste ke vsemu nezajimam...
???

já sem se o tobě a tvém psu nemluvil, ani nevím jak ten york vypadá... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 10. 2007 11:45

MarkFX: v pohode...ja jsem ti to chtela jen upresnit :wink: , protoze plno lidi si je plete...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fl.89novy 1. 10. 2007 11:50

Bischon Frise, Havanese, Lhasa Apso, Shitzsu, to jsou psi do bytu...
Proud To Be An American
Fl.89novy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 10. 2007 17:53

Treba ten Lhasa Apso nevypada spatne, ale jen normalne ostrihany. Kdyz ma ty dlouhe chlupy tak vypada priserne (tim jsem asi prave pobouril chovatele a navstevniky psich vystav :-D )

noovo: ja mam taky radsi vetsi psy. Driv u baraku jsme meli vlcaky, retrivra a i vlka, ale proste v soucasny dobe takovyho psa do bytu nenaskladas (a stehovat se kvuli tomu nebudem)
Naposledy upravil Ťuhýk dne 1. 10. 2007 17:56, celkově upraveno 1
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 10. 2007 17:56

mark: psal si z esouhlasis n noovo, melo to byt k reakci na yorky ne?

noovo: heled, nevim co to bylo za pytlika ale ten pes za to nemuze ze ma panicka kretena... nemusel to byt york ale bisonek a typek by na toho tvojeho hulakal uplne stejne... ;) nepausalizovat...

a btw ja tady svojeho psa nikam nedaval, ten york na zacatku je z googlu...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 07:37

Ťuhýk: vlka? :shock: mel si na mysli snad Ceskoslovenskeho vlcaka ne? :)

_maty_: no ano a nejen majitele jorksiraku jsou hystericti, ale i tech dalsich smetaku, jak si jmenoval :wink: ...jorksiraky jsem uvedla jen proto, protoze jich je tam u nas nezdrave plno :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2007 08:12

noovo ne mel jsem na mysli vlka :wink: Nemuzu ted najit nejakou kloudnou fotku, tak dam aspon tuhle. Tady byla ale uz hodne nemocna, je to na ni videt. Za par dni jsme ji museli nechat utratit :(

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 10. 2007 10:40

chudera:( to umrela starim a nebo mela nejakou nemoc? a odkud jste ji meli?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2007 10:43

Veterinar rikal, ze mela neco s ledvinama. Byly ji tak 3 roky. A meli jsme ji od chovatele z Hermanova Mestce.

Muzu rict, ze to byl nas nejlepsi pes. Strasne hodna byla a hlavne, vsichni cizi psi se ji bali :)

EDIT: a tady jeste v plne sile :)
Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 2. 10. 2007 12:29

Krasny vlk
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků