Pejsek do bytu

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 5. 2008 12:35

vy ste :-P no ne, tak mně to přijde celkem hezký, no...koneckonců, i krysa je hezká, ne? :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2008 13:34

a proč né? Třeba to za pár let bude v módě chodit venku s krysou na vodítku... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2008 14:05

no dneska už se voděj na vodítku i lidi :roll:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 5. 2008 17:42

Málokdy na ně ale narazíš venku... :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 6. 5. 2008 19:39

snowboarder píše:takovýdle psy co na to nasadí člověk násadu a je z toho koště fakt neoceňuju, to si radši koupím mop od Viledy...

pes má bejt pes a pořádnej... mám labradora 8-)


souhlasim s tebou...tihle pidi psi mi prijdou jako nahrazka, takovej polotovar :-D ...
na Sumave mi prisla docela komicke, kdyz si tyhle "psi" vodili na natahovacich voditkach, a to bylo v lese :-D

aqua: krysy nebrat :eh
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 5. 2008 10:06

Noovo píše:kdyz si tyhle "psi" vodili na natahovacich voditkach, a to bylo v lese :-D

no to není ani polotovar, ale základní surovina možná :mrgreen: můj pes má i větší tlapku :-D jo s těma vodítkama jsou trapní a ještě když řeknou Fitzgeralde trhej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ťuhýk píše:Málokdy na ně ale narazíš venku... :hm

no já právě zrovna ten den, kdy jsem o tom psal, jsem nevydržel se občas v tý tramvaji neotočit :roll: takže jsem byl za blba co tam furt čumím :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2008 19:13

Já si myslím, že každý má svého oblíbence v pestrém ,,světě" psů. Někdo rád velké, jiný střední, no a pár dalších i ty nejmenší. Někomu je to jedno. Ten chce psa s rodokmenem, další si jde pro svého miláčka do útulku.

Já můžu jak velké plemena, tak i ty malá. Líbí se mně německý ovčák, labrador, ale i ,,westík", jezevčík a mnoho dalších. Moc nemusím bojová plemena.

Nějak mě nenapadá, proč bych se měl s někým hádat o tom, že se mu líbí/nelíbí to, či ono plemeno.

Můj názor je, že do bytu je možné brát jak malého, tak i velkého psa. Ono ani tak nezáleží na velikosti psa - spíše na možnostech jeho ,,ubytování" v bytě. Co je velmi důležité, jak dlouho bude bývat sám doma a zda jsem s ním schopen být dlouho venku na procházce, nebo ne. Určitě není vhodné si do bytu, když jsem hodně zaneprázdněný člověk, nějaké ,,aktivní" plemeno (malamut, salašnický pes, chrt ....) Zásadní je také to, zda jsem schopen psa zvládnout a naučit jej alespoň základní poslušnosti.
Ono občas se to přehání s tím povídáním jak pes musí být tam, nebo onde, aby se netrápil. Většinu dne pes stejně prospí, tudíž jde o to, aby přivykl ,,chodu" rodiny a dál už je na jejich členech, jak se mu (když jsou doma) budou věnovat. Tudíž se paradoxně může stát, že německý ovčák může být v jedné rodině v malém bytě více vhodný (chcete-li méně utrápený), jak jezevčík v jiném.

Je to o majiteli, jeho aktivitě, snaze, obětavosti, chuti, zkušenostech, možnostech ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 5. 2008 07:30

MgX: opet musim souhlasit :)

edit: krom toho, ze ja "bojova plemena" hlavne jednoho pitbula :love: mam rada...ale mam z nich respekt...
Naposledy upravil Noovo dne 9. 5. 2008 08:58, celkově upraveno 1
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 5. 2008 08:27

MGX: v podstatě s tebou taky souhlasim, až na to že mě se bojová plemena líbí..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 5. 2008 09:11

vizitix: posledni dobou mam zmatek v tom, co si predstavit pod pojmem "bojova plemena"...ale hrozne rada ma sestry pitbula :love: , ktery je uplne uzasny a hlavne vychovany...americke pitbulteriery mam rada, ale mam z nich uprimne obcas strach...pravy pitbul by nemel na cloveka zautocit. pokud k tomu nema duvod (to znamena pokud ho clovek nejak neprovokuje nebo mu ublizuje)...i kdyz jsou k lidem mily (sestry pes) ostatni psy berou jako konkurenci, takze jejich prirozenost je utocit na ostatni psy pokud je nebere za smecku...segry pitbul neublizi memu ani psu rodicu, protoze je to "jeho" smecka, je docela komicke pozorovat jak si spolu hraji, jedi a piji z jedne misky...je to holt pan Jekyll a pan Hyde...jak je pes vyssi nez on a navic je cernej vrci a jezi se...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 5. 2008 09:22

Noovo: Tím bojová plemena jsem právě myslel typy jak rotvailer, pitbul atd. Mě se hodně líběj!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 5. 2008 11:30

vizitix píše:Noovo: Tím bojová plemena jsem právě myslel typy jak rotvailer, pitbul atd. Mě se hodně líběj!


no ja to spis myslela tak, ze plno lidi ani poradne nevi, co to bojove plemeno vubec znamena a vetsinou si to spojuji s krvelacnou bestii...

alex5858 : pokud se nevyjadrujes k danemu tematu, tak se nevyjadruj nijak jinak :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 9. 5. 2008 11:45

Noovo píše:no ja to spis myslela tak, ze plno lidi ani poradne nevi, co to bojove plemeno vubec znamena a vetsinou si to spojuji s krvelacnou bestii...

no to je přesně to co mi vadí, pořizujou si to lidi, kteří to naprosto nevychovají a ani neumí zvládnout :-/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 5. 2008 11:54

snowboarder: bohuzel je to ve vetsine pripadu, tak jak rikas :grr: ...v Cechach je jeden dobrej chovatel (bohuzel jmeno neznam), ktery prodava tyhle psy jen zodpovednym lidem, opravdu si ty lidi testuje, dela s nimi takovy pohovor, z ktereho zjisti, jestli ma ten clovek nejake zkusenosti s vycvikem atd....takovych je malo a tenhle clovek ty psy prodava za hodne penez, ale zas je neproda clovekovi, u ktereho si neni jisty....bohuzel je plno mnozitelu bojovych plemen, ktere psy prodavaji za mene penez a prodaji je fakt kazdemu...tuhle jsem videla na ulici nabuseneho machyrka s retezama kolem krku a bylo vylozene videt, ze ten pes takovemu cloveku nepatri...to stene si proste delalo co chtelo, on se vykecaval a ten pes si lital vsude mozne..takovemu psovi se fakt clovek musi venovat uz odmala...nerikam drezurovat ho a sikanovat hned jak si ho clovek privede, ale pekne pozvolna, aby ten pes mel mantaky, za ktery proste nesmi...

aha sem asi uz hodne OT :-[
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 9. 5. 2008 12:06

krucipísek, po mezi prohání se ... :D
Anonymous

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků