Smetaci neboli "psi"

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 15. 6. 2007 12:36

Co si myslite o takovych tech smetakach, bisoncich a podobnym co umi jenom delat hafiky haf? Obrazky prikladat nebudu, kdejaka blondyna v kratky sukynce s sebou nosi tyhle zvirata takze urcite jste uz neco takovyho videli a dokazete si to predstavit.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 6. 2007 12:50

je to dobré do bytu
anonymni

Odeslat příspěvekod mbing 15. 6. 2007 13:33

OT odstraněn.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 6. 2007 13:34

dekuju za toto tema, tyto smetaky vhodne na nic nemam rada...respektive jejich majitele...jdu na postu nebo do kramu a privazuju sveho madarskeho ohare samozrejme venku, protoze se nesmi vodit psy do techto prostor...no a co nevidim hnedle u okynka prepazky na poste, jakasi trubka tam ma v leve ruce jorksira...tak kde to kurna jsme...tohle je u me diskriminace velkych plemen...pes ma byt pes a ne nejake smetacistko s komplexem Napoleona...tihle jsou totiz nejvetsi skodici...mohla bych tu uvest jeste vice prikladu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 15. 6. 2007 13:37

mbing píše:[i]OT odstraněn../i]


nejvetsim spamerem jses stejne ty, kdyz kvuli kazdymu odstranenymu prispevku das svuj vlastni s textem "ot odstranen" :)

a k tematu: jsou dobri akorat tak jako zradlo pro vezne


proc mi to napsalo"Promiňte, ale jen Moderátoři mohou upravovat příspěvky v tomto fóru" :hm
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 15. 6. 2007 13:38

Píšu to proto, abys o tom věděl. Inteligentní lidé tuto informaci ignorují jak vidíš.
Naposledy upravil mbing dne 15. 6. 2007 13:39, celkově upraveno 1
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 6. 2007 13:38

Takovy ty uuplne maly rad nemam. :pozor2 Pes to neni, stekat to neumi, to uz radsi potkana
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 6. 2007 13:49

Tuhyk: stekat to umi. a docela to tomu jde. bohuzel to je asi tak vsechno co to zvlada. pak uz jen mozna s*at nekde na ulici ale to zvladaj i psi a ostatni zvirata...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 6. 2007 13:51

stekat? snad tomu zvuku nebudem rikat stekani :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 15. 6. 2007 15:05

mno pre mna su to idealne cistiace prostriedky...taka mala izbova kefa sa niekedy celkom hodi :roll:
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 6. 2007 15:51

suk píše:kdejaka blondyna v kratky sukynce s sebou nosi tyhle zvirata
Z toho je mi na blití, jak baby nosí psi v ruce jako kabelku. Hnus!
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 15. 6. 2007 15:54

krtenek
ono to ze to nosia dake pipky [ Parsi Hilton ] nie je to najhorsie ale to ako tym zverom ublizuju [ stres z celodenneho vystavovania, natriasanie, prejedanie :arrow: lenivost ] to mi pride ovela divnejsie
inak proti podobnym chafanom nic nemam ale nie je to moj vkus ak pes tak poriadny
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 15. 6. 2007 16:09

krtenek: tys videl nejakou ktera nesla psa v ruce? ja videl akorat nosit tyhlecty smetaky :)
btw obcas to taky ustrojujou do takovejch oblecku protoze chudacek pejsek by mu byla zima. ono mozna jo, ale kdyby nejak tyhle psi vznikli bez pomoci cloveka, kdo by je strojil? nikdo. divoky zvirata taky nikdo nestroji a prezijou....
k tomu mam aj par obrazku: http://halbot.haluze.sk/?id=3145
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 15. 6. 2007 16:31

Já na těch psech nevidím nic špatného. Ne každý si může do baráku dovolit vlčáka, proto, aby lidi nebyli sami stačí i tohle, proč to dosuzovat. Funkci psa plní stejně jako velcí psi, jen tolik nestojí to jejich žrádlo. Ok, sice zloděje nezažene, ale to se od něj ani nečeká.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 15. 6. 2007 17:31

suk píše:krtenek: tys videl nejakou ktera nesla psa v ruce?
No jo, ty slepice je nosí jako kabelky! :shock:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků