Invaze mravenců

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 3. 2007 16:21

až vyleze sluníčko, tak si vezmi pořádnou lupu a posviť si na ně - upozorňuji, že to bude třošku zapáchat !
NEX-6 + Sony SEL1018 f4 OSS, Sony SEL35f1.8 OSS, Samyang 85f1.4
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne 29. 3. 2007 16:24

blino píše:ak by si ale chcel nejaky vyskusat tak by mam dobre skusenosti s vyrobkami Raid - ucinnost maju velmi vysoku :arrow: - treba vsak vybrat ten spravny typ...

Sprej Raid jsme měli také. A byl přímo určený proti mravencům. Účinnost měl stejnou, jako ten Biolit.
:x :x :x
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JozefV 24. 9. 2008 11:50

A ked im das cukor do jedneho rohu izby, v podstate ich tam nalakat a potom ich nejakou zbranou hromadneho nicenia dokoncit?

Lenze co ak dojdu novy :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 24. 9. 2008 12:46

Osobne ma ted spis problem s BANem nez s mravenci. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod michee 24. 9. 2008 13:35

Nam ted v byte lezou mravenci (takove male - así 3 mm - zrzave svine). Pres vikend jsme s pritelem jeli pryc a kdyz jsem se vratila, tak ty drze potvory mi vlezly do notebooku :grr: , to jsem fakt tezce rozdychavala, ale nastesti jsou pryc.Jsem zvedava, kdy se zase objevi.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 24. 9. 2008 15:09

To budou asi faraoni. Jsou desne otravni, kdysi jsme je meli vsude, byli schopni udelat si hnizdo treba pod obalem knihy a tak. A pak prisel Lafarex a byl klid. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 9. 2008 17:39

Ty jsme měli také v bytě, cca 10 let zpátky. Hezky šlo vidět, jak lezou po topení od sousedů nad námi. Dokázali vlézt všude, si pamatuji jak jsem kontrolovala koláče, apod. co jsme skladovali ve skřínce nebo na stole, jestli po tom neleze mravenec :-) :-/ nechtěl bych je zažít znova..
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor